Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość Mononoke z Grudniówek
zaglądam do Was, bo u nas nic się nie dzieje :p Dziewczyny ja smaruję się Mustelą raz dziennie ale ostatnio naczytałam się, że oprócz nawilżania trzeba też zatrzymywać wilgoć w naskórku i staram się raz dziennie smarować też zwykłą oliwką. Średnio mi to wychodzi, bo po niej trzeba trochę odczekać więc zazwyczaj się nie chce. O Bio Oil też dowiedziałam się, że ma dużo chemii, ale po tym jak kupiłam, więc od czasu do czasu korzystam też, w takich ilościach nie zaszkodzi. No i pamiętajcie o piciu dużych ilości płynów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke z Grudniówek
MM witaminy C od groma masz w porzeczkach, są teraz b. tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety surowych owoców nie mogę jeść, a po przegotowaniu tracą cenne składniki;-) ostatnio mam zamiast tardyferonu feroplex.ktos stosuje? :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM a dlaczego nie mozesz jesc surowych owoców ? Czyli odrzuciłas wszytsko tal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem owoców i warzyw surowych żadnych. :) wszystko mogę ale gotowane lub pieczone:) np. jagody ok, ale zawsze na gorąco :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny jestem po prenatalnych z malenstwem wszystko w jak najlepszym porzadku :)wazy 515g i 100% CHLOPAK :) Syn jest przeszczesliwy chodzi i caly czas oglada zdjecie siusiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu, gratuluję Ci bardzo. Obie będziemy mieć najmłodszych synków. Moje dzieci też się cieszą ale córeczka mówi że następna ma być dziewczynka:-) Dobrze że wszystko wporząku, to jest najważniejsze. Ciekawe ile będą ważyły nasze półkilowe teraz skarbusie dniu porodu. Ja się troszkę boję bo moje starsze były dosyć duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Gratulacje Kasiur ! :) W którym tygodniu jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje. Jak szyjka? Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
22t5d a wg dzisiejszego badania 23t3d :) szyjka 4,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
cześć dziewczyny. byłam dziś na wizycie u gina i wszystko jest dobrze. na usg mam przyjść za tydzien. tylko niepokoi mnie trochę ze przez ostatnie 5 tyg znów nic nie przytylam a nawet schudłam prawie kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie kg na plusie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 6 kg. Karola czy lekarz miał jakieś zastrzeżenia co do wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja 6 kg. Karola czy lekarz miał jakieś zastrzeżenia co do wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
U mnie 2 kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIedy robicie test obciążenia glukozą? Ja 10kg plus. Brzuch już widoczny. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Miałam robić 17go ale robię 26go krzywą. Brzuch mam duży i już mi się ciężko chodzi. W poniedziałek rozpoczęliśmy 6miesiac:-) byle do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja mam glukoze 31 :/ na sama mysl juz mi nie dobrze tylko cholerka zapomnialam w jakiej pojemnosci mam ja rozpuscic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Jeszcze nie wiem kiedy glukoza , we wtorek mam wizyte wiec zapewne sie dowiem :) brzuszek widoczny , 24 tc 1 dz , 3 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
To u mnie w przychodni pielęgniarki przygotowują wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To umawiacie sie na taki test? I czy u was mozna leżeć? Podobno ta cytrynowa glukoza jest do przeżycia:) ja mam 75g 3punktowy do zrobienia. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm u mnie wykonuja glukoze w 24tc i akurat tak wypadlo ze 31 mi pasuje :) a lezec mozna o ile nie ma za duzo ciezarnych w tym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U nas trzeba być o 7:15 pani wychodzi i pyta kto na krzywą, potem kto tych na krzywą w ciąży wchodzi pierwszy. Siada się i pani pobiera krew potem podaje roztwór, czeba czekać na korytarzu chyba dwie godziny i znów krew i jeszcze godzina i krew. Jakoś tak to jest u nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie tez rozpoczął się 6 miesiac, 22tydz 5d i mam jakoś 5 kg na plusie, mała w zeszlym tygodniu ważyła 460g, na polowkowym wszystko ok wiec się ciesze. Karola, nie przejmuj się ze chwilowo nie przybierasz na wadze, może trochę inaczej jesz, i dlatego nie tyjesz ? Mi gin powiedział żebym ograniczyła słodycze, (waga w ciagu ostanich 3 tyg poszla w gore o prawie 3kg) i powiedział ze może być tak że przyjdę do niego za miesiąc i waga będzie stała w miejscu i tez będzie to w porządku :) wiec bez stresu. Dziewczyny, czy zaczelyscie juz kompletowac wyprawke? Ja byłam dzisiak na takich małych zakupach i szczerze to zwatpilam jakie rozmiary kupować, 56 czy 62? W sumie to mam ubranka w obu rozmiarach ( dostałam od bratowej dosyć dużo ciuszkow ale wiadomo też chciałam mieć coś nowego np na wyjście do lekarza itp) ale np przy kupowaniu kombinezonu trochę zgłupialam - akurat w smyku była fajna przecena na takie grube pajacyki z kapturem (chciałam mieć coś na wyjście ze szpitala z mala) i ostatecznie wzięłam 56 bo ten 62 wydawał mi się jakiś duży. A jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skiperowa, tez wzielam tego pajacyka na 56, teraz wydaje mi sie bardzo mały. ;-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny u mnie od wczoraj burza mozgow :) wszyscy sie nastawiali na to ze bedzie dziewczynka i miala byc Maja... A ze okazalo sie ze Maja ma jaja :p to teraz brak pomyslow na jakiekolwiek imie :/ do listopada sporo czasu ale jakos tak po wczorajszym info ze bedzie chlopak dostalam zacmienia mozgu i nic mi do glowy nie przychodzi :) jak juz cos sie mi podoba to ktores dziecko w rodzinie juz tak ma na imie... A tak poza tym jak u Was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu, napewno coś wybierzecie:-) u nas to dzieci zadecydowały że ma być Aleksander i koniec kropka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Moj syn chcial Daniela ale juz mu sie odwidzialo i stwierdzil ze Daniel odpada...Aleksander piekne imie ale juz u nas jest w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×