Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość karola0096
lekarz nic nie mówil na temat mojego spadku wagi. dziś zaczęłam 23tc. mam nadzieje ze teraz będę już przybierać. narazie ponad 4kg na minusie. ale na usg wszystko jest dobrze i dzidzia przybiera. co do imienia mi cały czas po głowie chodzi TYMON ale nie wiem czy nie za bardzo takie wyszukane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
a na glukoze tez juz mam skierowanie i idę za 2 tygodnie i tez juz mi niedorze na samą mysl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymek, dymek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skierowanie macie tzn. Idziecie na nfz? Ja żadnego skierowania nie mam. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm ja ogolnie ciaze prowadze na nfz wiec wszystko refundowane nawet prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,u mnie też prawdopodobnie bedzie Tymek:)W domku jest jeszcze Ksawery i Laura:)termin na 20 listopad...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymek mi się podoba, uważam że ładne imie :) ja natomiast mam problem żeby wybrać imię dla córki, nastawiam się ze będzie Daria ale maz stwierdził ostanio ze to imię mu się źle kojarzy i prawdopodobnie będę musiała wybrać inne. A już tak się nastawiłam na to imię ze naprawdę ciężko mi teraz jakieś inne wybrać ( jak za pierwszym razem mówiłam mężowi o wyborze imienia to powiedział ze ładne wiec myślałam że już raczej zmian nie będzie ale teraz zmienił zdanie), rozważam Patrycja, Iga, Izabela, może coś jeszcze mi wpadnie. Mam dylemat ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy, które urodzą kolejne dziecko. Jakie imiona noszą wasze starszaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie sześcioletnią Gabrysię i trzyletniego Filipka:-) skarby najdroższe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
U mnie 5letni Jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
u mnie 5 letni Oskar i 2 letnia Oliwia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Hej dziewczyny, nie odzywalam się bo w Borach Tucholskich odpoczuwalam kilka dni :-), krzywą już robiłam wyszło ok, z tą cytryna da się przeżyć ;-). Ja też mam problem z imieniem dla córki, starsza 3 latka ma na imię Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny :) Co u Was słychać jak się czujecie ? Dzisiaj mam wizytę u gin i całe szczęście , bo od rana boli mnie brzuch na dole :( Trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif będzie dobrze :-) daj znać po wizycie. U mnie samopoczucie dobre tylko pogoda kiepska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, trzymam kciuki. Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Fif jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 25t2d
Fif, jak wizyta? Pozdrowienia z Mazur! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Jesten po wizycie wszystko oki maly wazy 834g !! Dzisiaj mam 24 tydzien i 5 dzien . Dostalam luteine dopochwowa i mam brac magnez . Szyjka nic sie nie zmniejszyla wiec dziwne ze dostalam ta luteine ? Przedemna badanie na krzywa cukrowa :) a co u was? Gosc 1003 udanegonurlopu !:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, bardzo duzy bobas! Luteina z powodu bolu podbrzusza, który zglaszalas. Krzywa cukrowa nie jest taka straszna:-) najlepiej sobie leżeć :-) polecam glukoze cytrynową :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, duży Twój bobasek:-) ja dziś miałam krzywą, słabo się czułam to leżałam na leżance, mąż był ze mną to zleciało, ale mnie teraz ręką boli, miałam dwa kłucia w jedną żyłę i trzecie w inną i trochę mi ta ręka spuchła co dwa razy pobierali:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinni dwa razy pobierać z tego samego miejsca. :-( miałaś glukoze cytrynowa? :D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Nie, zwykłą glukozę. Całkiem o tym poprostu zapomniałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Najgorsze że strasznie chciało mi się po tym pić a nawet wody nie pozwolili:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 25t4d
Fif, super duzy bobas :) Ktorej z Was juz doskwieraja dretwienia nog i zylaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynowa jest o niebo lepsza, mnie pozwolili popić wodą kilka lykow. Ja mam pierwsze żylaki. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mi wyszły żylaki na prawej nodze i żylaki sromu niestety :-(. Z dretwieniami narazie nie mam problemu, w pierwszej ciąży mi ręce strasznie dretwialy w nocy, aż się budziłam z płaczem. Chodziłam wtedy na akupunkture do lekarza neurologa i pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ciekawe jaki będzie listopad:-) rodziłam na wiosnę i na lato a teraz późna jesień, troszkę się boję że mały będzie się przeziębić. Sama jestem z listopada i podobno bardzo chorowałam ale 31lat temu to były mrozy na listopad. Mam przeczucie że urodzę we własne urodziny:-) ciekawe czy się uda, tak czy siak lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć:-) Przepraszam że was zanudzam ale dziś mam taki dzień że przepełnia mnie szczescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Basiu ja tez z listopada :) sprawilysmy sobie prezenty na urodziny :) ja z zylakami mam spokoj na szczescie ale za to jak duzo pochodze to wieczorami boli mnie krocze :( za tydzien w srode wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba uważać na te bóle krocza :-( bo to jednak może być kwestia szyjki :-( ja niestety mam straszne problemy jelitowe, od wczoraj schudłam dwa kilo :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm dzwonilam do gina mam sie przypomniec na wizycie to to sprawdzi... Szyjka w pt na prenatalnych byla dluga i moja gin podejrzewa ze to moze byc problem ze spojeniem lonowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×