Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
MM.O rany, to co się dzieje? Zatrucie? Biedna oby szybko przeszło, uważaj na siebie. Kasiu ja też czuję ból podczas chodzenia ale jakby mnie ktoś rozrywał ale zawsze tak miałam jak byłam w ciąży więc się nie martwię. Z którego dnia jesteś? Ja z 19.11 a termin mam na 15:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM.O rany, to co się dzieje? Zatrucie? Biedna oby szybko przeszło, uważaj na siebie. Kasiu ja też czuję ból podczas chodzenia ale jakby mnie ktoś rozrywał ale zawsze tak miałam jak byłam w ciąży więc się nie martwię. Z którego dnia jesteś? Ja z 19.11 a termin mam na 15usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
O to to Kasiu, przypomniałaś mi, to rozchodzenie spojenia łonowego. Miałam w każdej ciąży, bardzo nie przyjemne ale nie groźne. Mam nadzieję że u Ciebie z szyjka wszystko jest dobrze:-) MM, daj znać czy lepiej trochę się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
*ból spojenia łonowego:-) jakby się rozchodziło to by nie było różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja z 6.11 termin na 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko trochę lepiej, wzięłam leki, Enterole, nospy, zjadłam tylko ryż i sucharki. Podejrzewam nietolerancje laktozy, polakomilam się na biały ser. W nocy rozwazalismy szpital, ale jakoś trwamy na razie. Jutro mam wizytę, nam nadzieję, że sprawy żołądkowe się uspokają, ale cały czas bolą jelita. :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tylko, że mój kochany pies zawsze przeżywa jak mi się coś dzieje i widząc mnie cierpiącą od razu w nocy też dostał wymiotow i skurczy jelit, więc oboje jesteśmy po nospie, leżymy i cierpimy... ;-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna, mam nadzieję że będzie dobrze. Z tą laktozą może być, ja miałam "umiarkowane" problemy jelitowe i byłam pewna że przez magnez ale znajoma poradziła mi ograniczyć mleko (mam na nie ogromną ochotę) i przeszło jak ręką odjąć. Tylko teraz problemy w drugą stronę:-) Mam nadzieję że do jutra wszystko Ci przejdzie. Odpoczywaj sobie. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dziewczyny, czy spotkalyscie się kiedyś z czymś takim jak uplawy z cewki moczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Zapalenie cewki moczowej może się tak objawiac. Infekcyjne lub nie np. Przez podrażnia mechaniczne. Najlepiej udać się do lekarza. Masz jakieś dodatkowe objawy (pieczenie itp?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Nie, nic mnie nie swędzi. Tylko na wkladce zaobserwowałam uplawy, w górnej części, tak jakby z cewki właśnie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiew z moczu zrób jak najszybciej MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Myślę że to nie z cewki ale posiew jak najbardziej zrób. Choć by dla świętego spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siusiasz normalnie? Nic nie pieczę nie swędzi? Cały czas masz takie upławy? Też myślę że to nic takiego. Kiedy miałaś badanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Dziewczyny w jakich sklepach kupujecie ubrania ciążowe? Szczególnie zależy mi na sukienkach bo idę na wesele a że nie lubię zakupów i nigdy się jakoś szczególnie nie rozglądam po sklepach to teraz nie wiem nawet do jakich marek mam uderzyć. :-( pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Siusianie normalnie, innych objawów nie mam. Mocz robiłam w zeszłym tygodniu, był ok. To od około tygodnia obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz wizyte? Zapytaj gina ja bym się nie przejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella ale robilas mocz ogólny czy posiew? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mocz ogólny robilam, wizyta za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie to samo. Jak jest infekcja to musi być posiew żeby wiedzieć co leczyć. Bakteriomocz może być również bezobjawowy. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakterie wyszły by w badaniu ogolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
W ciąży lepiej dmuchać na zimne a posiew kosztuje chyba 20-30 zł. Niewielka cena spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyszło ci, że jest brak bakterii czy np. Nieliczne? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za dobrze. Szyjka się skróciła i zrobił się jakiś lejek. :-(:-(:-( a miałam ostatnio właśnie bóle krocza :-(:-(:-( Za tydzień wizyta i ewentualnie szpital :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
A Jak zatrucie MM ? Ile teraz ma Twoja szyjka ? :( Będzie dobrze , Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny a ja osttanio miałam bakterie liczne wszytsko pozostałe ok.. a moj gin nie skierował mnie na posiew ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM, który tydzień? Ile ma szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, a pytałaś o to? Może przejdź się do niego i dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×