Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masaya

Marzec Kwiecień 2017

Polecane posty

Gość Mama po raz czwarty
Ja zrobie wlosy dopiero po porodzie. Mam ombre takze u mnie odrosty wygladaja dobrze☺a farbowalam je praktycznie zanim w ciaze zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podoba ombre ale mam włosy krótkie do ramion i nie ma tak ładnego efektu jak na długich włosach. * tak się zastanawiam czy tylko ja tu na forum nie wiem jeszcze jakie imie dać dzidzi? Oboje z mężem nie możemy sie zdecydować. Wy wszystkie już macie imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy234
To pisałam ja - Lucy234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera94
Tak my już wiemy, będzie Collin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colin? Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie możemy dojść do porozumienia ale na pewno na literę M :) a czasu juz niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
U nas Artur Mój gin leży w szpitalu jutro miałam mieć wizytę ale zadzwoniła do mnie ze jutro nie ma wizyty tylko dziś jest jakiś nowy lekarz niestety ale musiałam przyjść na gbs miałam na 15:25 ale lekarz dopiero przyszedł więc jeszcze się zejdzie Też mam włosy umalowane na ombre więc może i ja odpuszcze pójdę jak urodze, dziś się czuję bardzo ciężka boli mnie kręgosłup aż po samą kość ogonowa oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Bardzo dziwny lekarz nie zrobił mi gbs wogole mnie nie zbadał zrobił usg dzidzius wazy 2800 g i powiedział że jajka odpadły Niby z żartem nie zna mnie nigdzie nie jest napisane że dziewczynka czy coś wydaje mi się że się śmiał tylko droczyl się i jednak ten chłopak Mam metlik już w głowie :-( Nastraszyl mnie ze wcześniej urodze bo główka w spojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia27lat Ciekawe czy z tym chłopakiem to żartował czy faktycznie dziewczynka :) Mojej bratowej do samego konca mowili ze bedzie miec dziewczynke a na cc chłopczyk :D ale ona sie ucieszyła bo miała już dwie dziewczynki. Lucy234 ja mam włosy do ramion i ombre... ale wiadomo nie od połowy włosów tylko bardziej końce... to chyba jest sombre :P chociaz dla mnie bez różnicy ombre sombre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Gosc 13:10 Właśnie nie powiedziałam mezowi. Chcialam, ale przez to ze byl zajety nie powiedzialam. Jak juz moglam to stwierdzilam, ze wystarczy ze ja sie zdenerwowalam i oszczedze mu tego skoro nic sie nie stalo. Ja tez nie mam jeszcze imienia zdecydowanego na 100%. W razie co do 2 tygodni po porodzie jest czas. Moze jak zobaczymy malego to bedziemy pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Essence 13 Nie mam pojęcia na 4d był chłopak i tak się nastawilismy a dziś ten pajac zamiast zbadać jak się należy to odwalil byle jak, tylko mnie wkurzyl i tyle bym wiedziała że to taki baran to bym poczekala do 5.04 może już mój gin wtedy będzie Jakoś dla mnie miał zbyt wyzywajace poczucie humoru, jeszcze mi tu wyleciał z wcześniejszym porodem nie wiem gdzie będę kiedyś chodziła jak mój gin pójdzie na emeryturę Dziś to jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Te życzliwe chyba mi wywrozyly że będę miała małe dziecko jak wytrzymam jeszcze tydzień to 3 kg będzie miał Jak oczywiście z tych nerwów nie urodze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GoscAnia27lat Moje wszystkie trzy mialy 3 kg. Jedna rowne, druga 1dkg i trzecia 5dkg. Ja przez tego lekarza nie mam pojecia ile wazy moje dziecko. Bedzie niespodzianka. Przypuszczam, ze nie bedzie wazyl wiele wiecej od dziewczyn. Obstawiam nie wiecej niz 3200 ☺Za pare dni sie dowiem. Oby tylko nic mnie nie wzielo bo maz dzisiaj wyjechal i wraca dopiero w niedziele w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Dziewczyny macie tez takie mocne ruchy dziecka, ze w dole brzucha az rozsadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Chyba dziś nie zasne Lekarz powiedział "jajka spadły będzie dziewczynka, nie słyszała pani to dobrze" co ja mam teraz dla męża powiedzieć już i tak go nastraszylam zbliżającym się porodem Wraca za 10 dni musimy wytrzymać ale teraz to ja już mogę rodzic sama aby tylko wyszedł chłopiec bo ja będę miała depresję a jaka wojna z tego będzie aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia27lat ja bym tego lekarza dopytała jakby mi tak powiedział, bo w sumie nie wiadomo-może on żartował... ? masz juz dziecko czy to bedzie pierwsze? Nie mów na razie nic mężowi... ja usłyszałam 2 razy, że będzie chłopiec w 10 i 33 tyg :P a tak poza tym to non stop, że dziewczynka i tak sie nastawiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Essence Mamy corke 2 kwietnia skończy 6 lat mi dwa razy powiedział że dziewczyna potem dwa razy że chłopak a w 22 tygodniu byłam na 3D u innego i powiedział że 100% chłopak kazał imię wybrać bo on bardzo pewny wydrukowal mi ptaszka a ten dziś jeszcze inny gin z takim tekstem, mąż dzwonił teraz i mówi jeszcze czekaj bo ja chce syna pierwszy zobaczyć :'-( jejku ja nie mam sumienia mu mówić takich nowości wkurzyl mnie ten lekarz na maksa a teraz wizyta dopiero 5.04 cholera chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Mama po raz czwarty Wlasnie takie silne, bolesne ruchy w dole ,ze czasem wydaje mi sie, ze dziecko przez powloki brzuszne wypadnie. Co do imienia to bedzie Lena- to wybor starszej corci. Trzy razy mialam potwierdzone, ze dziewczynka wiec chyba tak zostanie. Dzisiaj znowu mialam sporo skurczy przepowiadajacych zarowno tych bezbolesnych jak i bolesnych. Coraz czesciej boli krzyz zwlaszcza wieczorami. Juz naprawde ciezko mi cos w domu zrobic a odkurzanie to juz koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćAnia27lat Ja bym sie sugerowala tym usg 3D mi wlasnie na takim wyszlo ze dziewczynka i pozniej jeden lekarz powiedzial ze na 500 % dziewczynka i wydrukowal zdj... pozniej w szpitalu inny mowil to samo... mam sukienki :) łatwiej o pomylke bardziej w moim przypadku niz w Twoim. Ale wiadomo 100% pewnosci jak sie urodzi. Tez bym juz nie chciala niespodzianki ale z racji tego ze mam rzeczy kupione dla dziewczynki... bo dziecko moje to bedzie pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam bolesne parcie główką na szyjkę czy nie wiem na co ale mam wrażenie ze zaraz wyjdzie. Tylko taki bol jest krótki ale bardzo mocny. I tak co jakiś czas. Moze się juz w kanal rodny wstawia? We wtorek mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Ania 27lat Czy aby nie zbyt małostkowo do sprawy podchodzisz? A jak będzie córka to kochać nie będziecie? Mąż cię zostawi czy jeszcze jakaś gorsza tragedia się stanie? A może teściowa zawiedziona będzie?Nie chcę być złośliwa ale może wyluzòj troche i ciesz sie zdrowym dzieckiem niezależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia27lat - na moim 2gim z kolei USG też sobie gość tak zażartował wesoło, że o, dziewczynka. Pomimo że po pierwszym niby miał być na 100% chłopak. My z mężem od razu jak to w końcu, no ale żarty żarty. Heheszki, strasznie śmieszne, tylko inaczej się do tego podchodzi jak się tylko robi usg cały dzień pacjentkom a inaczej jeśli mówi się o swoim własnym dziecku. Po prostu chce się wiedzieć. Ale kurcze, co innego takie żarty na początku ciąży a co innego w 9 miesiącu, jak u Ciebie :/ Można się zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera94
Mi aż 4 lekarzy powiedziało że będzie chłopak :) ale czasami się smieje i denerwuje tego mojego żeby się nie zdziwił jak mu odpadnie przy porodzie : P bo twierdzi że tylko chłopaków robi (chociaż to nasze pierwsze dziecko) ale takie żarty w wykonaniu lekarza to miłe nie są tym bardziej na końcówce, gdy już wszystko kupione na daną płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można się ziryrować jak najbardziej. Jeśli całą ciążę człowiek był nastawiony na jedno a tu nagle lekarz wyskakuje z takim tekstem. Tylko , że gość Ania pisze, że będzie miała depresję jeśli to nie chłopiec i jakaś wojna z tego będzie a to już chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że Ania miała na mysli cos takiego co każdej z nas zdarzy sie powiedzieć nawet w błahych sytuacjach " no nie, ja chyba zwariuje" itp... Ja dzis jestem od rana mega nerwowa, miałam okropna noc... nie wyspałam sie. Cała noc pobolewał mnie brzuch, miałam bolesne skurcze, brzuch był twardy... myślałam, że już mnie cos bierze...zreszta do tej pory nie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
Mama po raz czwarty, może ten lekarz faktycznie był taki zmęczony? Podobno przy długotrwałym braku snu człowiek zachowuje się jak pijany, ma problemy z koncentracją, błędnikiem, "zawiesza się". Chyba wolę tak myśleć, niż że pacjentki po % przyjmował. gośćAnia 27lat, no jakieś jaja. To nie jest temat do żartów dla lekarza. A nie masz możliwosci, żeby iść jeszcze do kogoś innego, żeby sprawdził płec? Doskonale Cię rozumiem, u mnie jest odwrotnie. Przy pierwszym podglądaniu płci lekarz widział przez 3minuty dziewczynkę. Miałam łzy w oczach ze wzruszenia, widziałam na różowo. Ale potem już zobaczył cłopaka, inne usg potwierdzały, a na 100% kariotyp z amniopunkcji. Ale mam fantastycznego synka i po prostu marzyła mi się teraz córeczka. Też miewam taki rozpierający ból w podbrzuszu, do tego boli mnie spojenie. Najgorsze uczucie jednak, jak mały wali główką w szyjkę. Czasem aż krzyknę z bólu. W czwartek ktg, ciekawe, czy coś wyjdzie. Wczoraj byłam w pracy podpytać w kadrach o formalności po porodzie. Tu pogadałam, tam pogadałam i zeszło nam z synkiem, potem park, żeby młody wytracił energię i nie miałam siły dojść do autobusu, wracaliśmy taksówką. Ale wszyscy mówili, że ładnie wyglądam. Ja widzę, że jestem opuchnięta, ale faktycznie mam pokaźną piłkę i te 13kg jakos łaskawie sie rozłożyło. Za to w komunikacji miejskiej nadal moja ciąża jest niewidoczna. Ale spoko, to dopiero 9 miesiąc, może za rok zauważą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Dziewczyny i gość Jestem roztrzesiona ta sytuacja i oczywiście jeśli to dziewczynka to będę kochać tak samo nic się nie zmieni ale cholera mówi jeden 100% chłopak potem jakiś baran z wybiegu żarty sobie stroi na temat płci, jeśli się dodzwonie to w przyszłym tygodniu pójdę na 3D jeszcze raz, nie powiem nikomu o tych zartach z tą płcią jeśli się uda to będę wiedziała przed porodem jeśli nie czekamy do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×