Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masaya

Marzec Kwiecień 2017

Polecane posty

Gość gośćAnia27lat
Druga ciąża zakładasz tu czasem? Myślę że obie może sobie, porozmawiać ' jak Twój synek? Duży już? Mój w czwartek skończy 2 miesiace bardzo towarzyski jest w dzien mało śpi ale za to w nocy śpi spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Cześć Ania27lat i Druga ciaza32 Co tam u Was? Mój mały 31.06 skończy juz 3m. Fajny już jest, uśmiecha sie. Duzo śpi i w dzien i w nocy. Jakby dziecka nie było. Silny chłopczyk z niego jest, już na brzuch próbuje sie przekrecac i czasem mu sie udaje :) Pamietam jak sobie myslałam w ciazy, że dziwnie po tylu dziewczynkach bedzie miec chłopca, a teraz zakochana jestem po uszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Cześć Mama po raz czwarty :-) mi też dziwnie było że synek ale już się przyzwyczailam. Mój mały nie lubi na brzuszku jeszcze się nie przekreca ma 2 miesiace i 6 dni duży jest rośnie jak na drozdzach, też już się uśmiecha gada po swojemu, mamisynek niestety nigdzie nie mogę się ruszyć a i on woli w domu bo w innych miejscach zaczyna marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Hej dziewczyny☺ Artur skonczyl 4 miesiace. Jak ten cxas leci, madakra. 23 czerwca na szczepieniu wazyl 7 kg. Kula sie na boki i na brzuch, ale dluzej na brzuchu nie lubi lezec. Ciska sie do przodu do siadania ale go stopuje w tym. Ogolnie sie smieje, gada. No i duzo spi, nie dosc ze cala noc to jeszcze z 4 razy w dzien. My w srode do tesciow jedziemy... Juz mnie trzesie ale maz tak prosil, ze w czwartek pod wieczor wrocimy. Dalam malemu dzis kaszke, zrobilam pol porcji kaszki ze 100ml mleka i jadl jak szalony, choc duzo poza buzia wyladowalo, dopil jeszcze 90 ml mleka. Mam bobovite ryzowa o smaku waniliowym. Jak Wy rozszerzalyscie diete starszym dzieciom? Ja wlasnie najpierw kaszki, potem jablko, potem obiadki ok.5.5 miesiaca z 2-3 warzyw. Teraz niby zalecenia inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Hej dziewczyny☺ Artur skonczyl 4 miesiace. Jak ten cxas leci, madakra. 23 czerwca na szczepieniu wazyl 7 kg. Kula sie na boki i na brzuch, ale dluzej na brzuchu nie lubi lezec. Ciska sie do przodu do siadania ale go stopuje w tym. Ogolnie sie smieje, gada. No i duzo spi, nie dosc ze cala noc to jeszcze z 4 razy w dzien. My w srode do tesciow jedziemy... Juz mnie trzesie ale maz tak prosil, ze w czwartek pod wieczor wrocimy. Dalam malemu dzis kaszke, zrobilam pol porcji kaszki ze 100ml mleka i jadl jak szalony, choc duzo poza buzia wyladowalo, dopil jeszcze 90 ml mleka. Mam bobovite ryzowa o smaku waniliowym. Jak Wy rozszerzalyscie diete starszym dzieciom? Ja wlasnie najpierw kaszki, potem jablko, potem obiadki ok.5.5 miesiaca z 2-3 warzyw. Teraz niby zalecenia inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
No moj w wozku lubi jezdzic czy spi czy nie. W chlodniejsze dni przestalam zakladac oslone na gondole, bo tam jak w piekle i tak. Tylko cienki kocyk. Dzis niby zimno, niby cieplo niby zimny wiatr a maly w bodziaku z kr rekawem, bluzie, czapochustka na glowie, spodnie i kocyk. Myslalam, ze zmarznie przez wiatr a on spal w najlepsze i plecy mial zgrzane. Czapke juz rzadko zakladamy. 25 czerwca byl chrzest. A jak u Was? Myslalam, ze juz nikt tu nie zaglada, odszukalam temat z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Witaj druga ciąża mój Artur skończył 2 miesiace i waży 6500 kg :-) ubranka na 68 ubieram ale kilka na 62 się znajdzie. Też dużo śpi większość dnia i cała noc czasem obudzi się w nocy zje i śpi dalej, ostatnio o 18 zjadł zasnął i dopiero o 3 jadł, ogólnie jest bardzo grzeczny guga już. Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to koleżanka mi mówiła że można już dawać jak skończy 3 miesiące 1 dzień i zacząć od maleńkich porcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Druga ciąża też 25 mieliśmy chrzest Zaglądam tu ale jak nikt nie pisze to i ja się nie produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, to niezly klapsik☺ a myslalam, ze moj duzy. Ubranka na 68 na styk,mamy juz na 74. Az szwagierka byla w szoku bo Art nosi teraz pajac, ktory ona swojemu zakladala jak mial 6m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Zalozylam fb i znalazlam grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Na fb mnie nie będzie Mam takiego kluseczka :-) 68 to już mamy na styk ale wypadają większe też a ma 2 miesiace i 2 tygodnie :-) w tatusia bo ja drobna jest kobitka Corka moja znowu chora, masakra normalnie nie mam siły jedziemy nie długo do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Nikt tu już nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elek28
Hej dziewczyny, piszę w sprawie druga ciąża 32, zniknelas tak nagle, wszystkie się martwimy, daj znać, że wszystko w porządku, jak nie możesz na grupie to daj znać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera94
Hej dziewczyny, co tam u was ? Zagladacie tutaj jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadiik
Hej Wera ja dzis z ciekawosci zajrzalam my to raczej na msng czatujemy nie chcesz dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence13
Tez o Was myslalsm ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×