Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z naturą się nie wygra

Przeciętny lub brzydki facet będzie odchorowywał związek z atrakcyjną kobietą

Polecane posty

Gość Z naturą się nie wygra
Dodam, że porządny facet może nie chcieć dziewczyny, która dla zabawy przeleciała jakiegoś brzydala, mimo że czuła do niego obrzydzenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile miałam przyjemnosci? To byla jedyna fantazja erotyczna, którą w życiu spełniłam. Brzydziłam się, a równocześnie nigdy nie miałam takiej satysfakcji. To jak z masturbacją kiedy jesteś wierzący, a ksiądz ci jej zabrania. Brzydzi i fascynuje. Nigdy już tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś sam, a ja mam porządnego faceta. Więc mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
To teraz znajdź faceta, co takie same obleśne ma za sobą. Ja brzydki nie jestem, nie spałem też nigdy z brzydką dziewczyną, więc nie mam za sobą takich ekstremalnych przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Ciekawe, co by sobie ten Twój porządny facet o Tobie pomyślał, jakby się dowiedział o Twoich przeżyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Ja przynajmniej jestem dość wysoki, nie jestem gruby, za to dość muskularny i mam włosy. Może nawet na anal temu brzydalowi pozwoliłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki miał charakter tamten? Ile z nim byłaś? Nie prześladował Cię, jak go rzuciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że poszłam do łóżka z kimś dla kaprysu? Sama nie wymagam od mojego faceta szczegółowych opowieści i zwierzeń o jego byłym życiu seksualnym. Wiem tylko, że miał wiele kobiet, bo znałam go zanim stworzyliśmy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był beznadziejnym przypadkiem histeryka. Teraz już wiem, że trzeba szukać w swojej lidze. Fantazji nie trzeba spełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Ja bym dziewczyny po takich przejściach nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Zwłaszcza, że z nim nie byłaś, a robiłaś z nim pewnie co się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam to co się da. Czym różni się to od tego kiedy facet robi co się da. Jesteś pruderyjny. Może dlatego ona cię zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podwójna moralność samczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z przeciętnym ale musiałam odejść z poważnych przyczyn dla których nie wyobrażałam sobie przyszłości z nim, nie dawał mi poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego. Mam urodę. Ale to nic nie ułatwia w kwestiach uczuciowych. To tak jak bogaczom nie ułatwia kasa. Bo straszne być z kimś kto kocha naszą kasę a nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pogodzić się z tym, że brzydki jest jak pies, który widzi piękny kawałek mięsa. A to mięso nie dla niego. Brzydcy nie mają też klasy, którą ma pewny siebie i swojej atrakcyjności facet. Sprawdziłam. Najgorsze bzdury to te o charakterze. Można przyzwyczaić się do tego, że ktoś jest mniej atrakcyjny, ale nadrabia charakterem. Ale nie do brzydoty i braków w charakterze. Nawet tu natury nie oszukasz jeczysz jak histeryk, bo piękna cię rzuciła. Nieatrakcyjni są bardziej złośliwi, narzucają się jeśli okażesz im swoją łaskę i nie mają honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiesz o co mi chodzi. Po co marnować czas dla nieciekawego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Ja sobie nie wyobrażam kobiety, która uprawiała z kimś seks bez związku. A ja to był zwłaszcza anal, to dopiero robi to złe wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś ograniczony. A tak z ciekawości to czym różni sie dla ciebie seks od oralnego i od analnego kiedy jest bez związku? Bez związku kobieta nie może czy tylko po bożemu? Wyobraź sobie, że faceci uprawiają seks bez związków. Myślisz, że jak kobieta uprawia z tobą seks w związku to nigdy cię nie zdradzi, nie rzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Anal jest czymś szczególnie intymnym, wymagającym zaufania. A kobieta, która uprawia seks bez związku jest dla mnie mało dziewczęca, ja cenię sobie taką eteryczną niewinność i te rozmarzenie w oczach. Nie lubię kobiet wręcz wulgarnych w byciu wyuzdanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Poza tym jestem wybredny, a kobieta uprawiająca seks bez związku to dla mnie nieco niższa liga, "towar" mniej pożądany, taka kobieta jest dla mnie mniej "porządna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po tych słowach "Czułem się wniebowzięty, jak podobałem się pięknej kobiecie i ona chciała ze mną uprawiać seks, ale potem taka nie miała skrupułów by porzucić bez słowa." i po tym co pisałeś później widać, że powodem nie tylko był wygląd. Jesteś zakompleksiony osobowościwo skoro seks i przeszłość seksualna dojrzałych ludzi jest dla ciebie problemem. Rzeczywiście natury nie oszukasz i musisz szukać w swojej lidze. Zobacz jakie musisz mieć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym sam przecież przyznałeś, że jesteś niższą ligą. A zobacz jakie masz wymagania dziwne. Brzydcy to dziwaki, często ich wynagania są nieadekwatne do współczesnego życia seksualnego. Możesz twierdzic że ty też nie chodzisz do loz ka z byle kim. Ale czy możesz iść do łóżka z kim chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś najwyraźniej towarem z niższej półki, skoro cię piękne porzucają. Nie zadzieraj noska :P Dzielisz na ludzi gorszych i lepszych. Ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry piękna, która się potem okazał zwykłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z naturą się nie wygra
Inne rzeczy też miały aspekt istotny, to było ogromne pożądanie. Poza tym nie jestem brzydki, a przeciętny. A przeszłość seksualna jest dla mnie ważna - nie chciałbym kobieta, która z kimś uprawiała seks na pierwszej randce, zwłaszcza jeśli to był np. ostry anal na pieska. Była w sumie zwykła, ale miała powodzenie. Nie była dyskotekową panienką, raczej rockową dziewczyną. Dla innych dziewczyna może być prostytutką, byleby miała urodę. Dla mnie przeszłość seksualna jest istotna i uroda z nią nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksiony facet z małym ptaszkiem szuka wyjątkowej dziewczyny. Szuka długo, bo sam nie ma wiele do zaoferowania. Skreśla kobietę jako człowieka, bo miała przygodę na jedną noc. Jedną w życiu. Dlatego my atrakcyjne mamy takie samo prawo skreślić takiego nieciekawego brzydala. Zapomniał, że kobieta to nie jest własność. I co jeśli kobieta sypia z nim, a potem ma jeszcze kilku, bo ma prawo spróbować? Już nie może, bo z eterycznej jest gorszą ligą? Duże kompleksy, wielkie ego i mało do zaoferowania nieatrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś podłym hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz po pierwsze to nie masz prawa wypytywac kobiete o przeszłość seksualną więc to że nie chciałbyś nie oznacza, że nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że masz osobowość prawiczka gdzieś na pograniczu marzyciela. Dodajmy do tego kompleksy przeciętniaka i wychodzi, że jesteś obrzydliwie ograniczony. Co każe ci skreślić pewne siebie kobiety jako gorszą ligę, bo ruszoną przez innego. W dodatku nie chcesz dopuścić myśli, że kobieta ma prawo do przyjemności, a seks nie jest eteryczny tylko cielesny, a nawet wulgarny. Dochodzi do tego, że przeciętniak o byle jakim charakterze skreśla inteligentą, pewną siebie kobietę, ponieważ czerpała przyjemność tak jak chciała. Nie piszemy tutaj o gimbazie, gdzie szesnastolatka bawi się w galeriankę. Tylko o dorosłych, którzy wiedzą do czego w życiu służy seks. Dlatego skończysz w lidze eterycznych, zokompleksionych kobiet, ale szarych. To twoja liga więc będziesz zadowolony. Te mat, który zalozyles zostanie spelniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×