Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość gość
Taa a za tydzień będzie pt powitanie jesieni Laski mojego kompa nie da się uratować wiec moje wpisy będą bardzo skromne buuuu Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ojoj, ja z tel. też nie lubię. Elka, nie przesadzaj, moze być pt....powitanie szkoły, jesień będziemy witać za 4 tyg. :D:D:D My jesteśmy twórcze, tematy same sie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och moje kochane w zawsze potraficie podnieś upadłego. Jest mi lżej że nie tylko ja dałam ciała ale żeby wszystkie piły na ten weekend tego nie było od początku roku. :-D no nic ja sobie dziś leżę i odpoczywam do auta też nie wsiadam jutro idę do pracy wiec musze się przygotować. A co do jedzenia to woda woda i woda śniadanie serek wiejski z pomidorem teraz drugi serek wiejski nic nie mogę jeść. A co do zupy to wersja Sb cukinia w kostkę podsmażyć z cebula do miękkości potem podlać woda przyprawić czosnkiem i innymi przyprawami wystudzić i zblendowac z piersią gotowana i natka pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ooo dzięki Jakobina, zrobię na jutro:)Leż dziewczyno, odpoczywaj, buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej dziewczyny ja dziś grzecznie dietuje a później na nockę do pracy. Na Sb można też smacznie zjeść. Faszerowałam małe cukinie chudym mięsem mielony albo robiłam fasolkę po bretonsku z pieczarkami, cebulką, odrobiną koncentratu i majeranku. Do tego można dodać fileta albo parówki Słowiański. Można też zrobić bigos taki Sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wyciągnął mnie na spacer na świeże powietrze ale mi to dobrze zrobiło. Teraz zjadłam kolacje kapusta pekińska z ogórkiem i oliwa z oliwek i pierś z kurczaka. Najadlam się do syta i z znów odpoczywam. Dziś dzień dietetyczny w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ja zjadłam loda. Ale już nie zamierzam sobie na nic pozwalać. W sobotę będzie niezdrowo ale cały tydzień postaram się świecić przykładem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teoretycznie imprezy się skończyły aż do października więc powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzień minął. I zaczyna się kolejny tydzień w piątek podsumowanie. Oby dla każdej był radosnym wstępem do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
dzisiaj dieta niby niezle ale mam watpliwosci-na kolację usmażyłąm kiełbasę krakowską suchą( bo miała byc chuda kiełbasa) dodałam warzywa świeże i fasolę czerwoą z puszki. I teraz nie wiem czy ta krakowska smażona może być czy nie.Co zjadłam to już zjadłamale zostało jeszcze na jutro i nie wiem czy jeść czy tą kiełbaskę jednak zostawic( piesek sie ucieszy:) dzisiaj 20 km na rowerze zaliczone To ile dziewczyn tutaj jest na sb wiem że Jakobina i od jutra Ewelina,ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Jeszcze chyba Ela, tak sądzę. Ja się waham, muszę poczytać, poznać zasady, menu. Sabinka, zniknęłaś, czyżbyś odpuściła? zmykam kobietki, miłej i cieplutkiej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja też jestem na sb Dzis jajecznica na śniadanie a potem zrobie sobie bigosik i faszerowane cukinie. Dzis oddałam lapka do naprawy- jest nadzieja,że go wskrzeszą Jakobina jak tam w pracy? Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urocze koleżanki z pracy kiedy mnie zobaczyly zdziwionym glosem ooo schudłas? Ładnie wyglądasz. Dzień mija ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina brawo Ty Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina brawo Ty Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Hej hej. Ja zakupy od rana. Z dieta ok do tej pory 1300 kcal dopiero i kolacją w planach. Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej. witam wszystkie dziewczyny. Ela jesteś na sb( z tego co pamiętam to kiedyś jakoś wiosną też byłaś?-dobrze pamiętam? Jakis\es pysznościdzisij robisz, daj prosz ęprzepis na bigos.Ja właśnie robię [\pieczen z indyka taką na 1 fazę sb ,jezeli wyjdzie to podam przepis. Jakobina to fajnie że widać ze schudłas i mimo że koleżanki średnio zyczliwe musiałto przyznać. Ja dzisiaj 3 dzien sb,bez sportu. Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Betka i co zdecydowałas w sprawie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak meliska zawsze jak chce zrzucic parę kilo wybieram sb A bigos to kiszona kapusta kielbasa z piersi kurczaka warzywka przyprawy i koncentrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Dzięki Ela za info o bigosie. Moja pieczeń wyszła całkiem,calkiem. Może któraś spróbuje , przepis jest na blogu domgosi,tam zreszta są pomysły na cały tydzień na sb. Ja nie miałam wielu składników do pieczeni bo robiłam po prostu z tego co mam: ok 50 dag mielonego mięsa z indyka,puszka białej fasoli,3 jajka,, przyprawy, i co śmieszne ok szklanki zupy krem z wsrzyw( w przepisie są pieczarki albo cukinia tarta a ja miałam zupę krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nie mogę przez kompa wejść na topik Z tel. Ok, z kompa nie I nie wiem o co chodzi, może też mi siada sprzęt i jak Elka będę pisać z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Udało się:) Jakobina, super, znaczy mocno to widać. Bardzo motywujące. Meliska, nie wiem, jeszcze się zastanawiam. Odrzuciłam słodycze, pieczywo, nie smażę, więc może starczy? Jeśli zważę się 1 września i nic nie ubędzie, to lecę na SB. Ale ja i tak zamierzam przygotowywać posiłki z tych przepisów z SB bo są smaczne. Przejrze też polecaną stronkę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Ja zawsze ładnie chudłam na 1 fazie. Później już waga tak łatwo nie chciała spadać po dodaniu wegli. Teraz nie jestem na Sb. Staram się jeść zdrowo i korzystam z produktów z drugiej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Zajrzałam na blog dom Gosi. Rzeczywiście menu ok. W ogóle odpowiadają mi przepisy z tej dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ela, dzięki za przepis na bigos. Też go wykorzystam. Lecę spać, bo dziś ciężko mi było wstać do pracy. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Cześć! Wróciłam Na wyjeździe dużo aktywności ale z jedzeniem do doopy :( ja nie wiem czy jeszcze się ogarnę Podziwiam Was dziewczyny za ta sb, ja nie umiem trzymać się wyznaczonej diety Pomarudzilam ale czas brać się do pracy nad sobą. Jak na razie dziś zdrowe śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Fiale i reszta kobitek U mnie reszta bigosu i zupa -krem z pieczonej papryki Wczorajsza faszerowana cukinia wyszła pyszna a przy okazji upiekłam 2 papryki i mam zupke na dziś Miłego dnia Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Jakobina super ci idzie. Pelen podziw. Ja staram sie trzymac. Ogolnie schudlam od poprzedniego wazenia z 5 sierpnia tylko 1,5 kg ale maz i tak chwali ze to i tak ladnie biorac ppd uwage ze folgowalam w tym miesiacu zbyt czesto.Musze sie zebrac w garsc bo jest coraz ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
TakaJestem25 dobre i tyle, moglas miec na plusie tak jak ja. U mnie jak na razie spoko, na lunch zjadlam panini z szynka, papryka , pesto i serem, okolo 600 kalorii. Na kolacje planuje zupe brokulowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×