Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość jakobina
Witam Ja dziś z pełną premedytacją zjadłam porcje pierogów. Juz wczoraj wiedziałam ze je zjem wiec dzis na sniadanie sok pomidorowy a na drugie pierogi. Och jak ja za nimi teskniłam. teraz do wieczora staram sie jesc lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem aktualnie na diecie bez laktozy bo zostal troche zyciowo do tego zmuszona i kupuje sobie produktu na organic24 pl ale widze że poza takimi produktami sa normalne dla wszystkich tyle tylko ze zdrowsze i z certyfikatem Eco zywnosci ( zielony listek na etykiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka224
Jestem nowa. zaczełam 2 tygodnie temu,bylam z moim facetem w sklepie sportowym, kupilam kijki do nordic walking ze spokey, a bratowa dala mi diete, ktora ukladal dla niej dietetyk. Poki co 4 kg w dol, z kijkami fajnie sie chodzi bo sie za wiele nie mecze a delikatne zakwasy czuje. Chce schudnac 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kijki sa super wrociłam od wrzesnia do nich i czuje sie rewelacyjnie Laski właśnie wzięłam z naprawy mojego lapka i wracam do Was na dobre tzn ostatni kilogram mam do zrzucenia ale to moze potrwać. Dzis na wadze 66,1 JEST MOCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej dziewczyny. U mnie jakoś pomału leci. Trzymam się diety ale i tak jestem zdolowana moją wagą. Od poniedziałku zaczynam SB bo jakoś mi tak łatwiej. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
No właśnie weekend moja zmora. Mąż zaprosił mnie jutro do nowej restauracji no cóż trzeba będzie coś w niej znaleźć lekkiego. Dziś dzień nie był dietetyczny ale nie nam wyrzutów. Jutro ważenie Fiale pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Hejka . U mnie wporzadku. Trzymam sie. Wczoraj mialam gosci ale nie dalam sie skusic na kawalek ciasta ! Lecz musze sie przyznac ze zepsulam wage elektroniczna :( spadl mi na wyswietlacz kufer z kosmetykai i cos sie tam rozlali takze waga sie nie uratuje ,mam druga ale klasyczna bez gram :/ jakos bede musiala dac rade na takiej bo szkoda mi kasy za tamta wage dalam 250 zl bo miala dodatkowe pomiary. Ja dostalam @ wiec moje wazenie przesuwam na przyszly tydzien niedz. Mam nadzieje ze bede zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hmm to ja na rzęsach stawałam,żeby naprawić lapka i podac wagę a Wy sobie tak bimbacie? no nieładnie kobietki A tak serio to dziś było jeszcze mniej 65,8 i na tym koniec mojego odchudzania -teraz walka ,żeby ten wynik utrzymać a wiem ,że niełatwo będzie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie waga jak tydzień temu czyli 92,3kg. Cieszę się bo nie poszła w górę mimo niekoniecznie zdrowego jadła. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nie weszłam na wagę, bo po moim ostatnim tygodniu, czuję się ciasno we wszystkich ciuchach. Też zeżarłam masę kalorii w tym wiele cukru. Wczoraj przyjęłam ostatnich gości tyle, że jeszcze lodówka pełna:( Nie chcę się już deklarować,ani katować. Zaczekam po prostu aż rozum mi wróci. Ela, gratuluję skuteczności we wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka10
Hej dziewczyny ja rowniez dolaczam do tych co nawalili w tym tyg. Pojechalam po bandzie nawet szkoda pisac co i jak. Jutro sie zwaze z wami oby tylko przyrostu nie bylo. Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
papapapa, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Hej. No ja po urlopie . Szkoda gadać. Jutro się odezwę. Ardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Cześć dziewczyny.Dzis 3 dzień sb.W sobotę przygotowałam trochę dozwolonego jedzenia i zamroziłam bo wiadomo ze jak się nie ma tego co dopuszczadieta to się je co się ma. Ewelina dołącz do naszej grupy sb. Dziewczyny wrzucajcie pomysły na 1 fazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
a ja od czwartku nie moge nic wyslac !!!!!!!! kafe tak szwankuje ze wnerwic sie idzie. A mialam takie checi na robienie tabelki! x u mnie jedzeniowo dobrze, w sobote bylo 69.9 x Jakobinko dzieki :* juz sobie poradzilam z malym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Ja juz nie wiem.ile waze dokladnie stara waga odejmuje kg .. Ale z tego co mialam na mojej mialam 103 wiec odjac z tego co patrzalam.oszukuje o 5 kg skubana .to mam dzis 102 kg rowne . Jestem poki co zdycyplinowana i nie daje sie skusic ;) oby tak dalej. Dzis obiadowo warzywa na patelni po wlosku plus stek gotowany z brazowym makaronem.w ziolach z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Fiale, proszę Cię o wpisanie do tabelki mojej nowej wagi 69,30 :( Gdyby głupota miała skrzydła, fruwałabym niczym gołębica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ardo, tez przegięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basii
Ajajaj... a ja całkiem zapomniałam że jestem na diecie;( postanawiam poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Basii, takie słodkie zapomnienie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. U mnie jakoś leci. Nie powiem żeby byli super dietetycznie ale nie jest zle jednak 30 parę letnie nawyki trudno jest zmienić. Kolejny tydzień się zaczął a wraz z nim moja walka o utrzymanie wagi na poziomie 92.5kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
czytam dukanowe przepisy z I fazy. superowe :) podrukowałam nieco i mam nadzieję wykorzystać w stosownej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Betka 1.6 kg przybylo mi po urlopie. W sobotę się jeszcze dopchalam. Porażka. Cały urlop praktycznie 7 dni frytki na obiad i duże fastfoodowe kolację. Lody codziennie . Litry Alkoholu. Na dziś waga 62.7 a było 60.9 przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Jakobina podasz swojego maila moze wymienimy sie zdjeciami masz przed jak zaczynalas jak wygladalas w najwyzszej wadze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
No to ja bardzo podobne menu za wyjątkiem codziennych %:)Lody przetestowałam w ilościach,ho, ho ho ho niezmierzonych. Teraz mam nową prawidłowość. W pracy malutko, a wchodzę do domu i dobijam około 16.00-17.00 i koniec. Nie jem kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
dzis 4 dzień sb bz wpadek.No tęsknię za pieczywem ale jakość daję rade. Mam nadzieję ze trochę schudnę na tej pierwszej fazie sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Meliskaa na stówę schudniesz. SB jest skuteczna, nie martw się. Bez pieczywa jest ok, mnie to w ogóle nie przeszkadza. Najlepiej jednak, gdy tych kuszących produktów nie ma w domu, jest łatwiej. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takajestem mam zdjęcia ale w bieliźnie i powiem szczerze że nie bardzo chce się nimi chwalić. I faza jest ok ale potem trzeba się bardzo pilnować. Mi brzybylo ok 800g mam nadzieję że do soboty mi to zejdzie i bedzie znów 92.5kg taka wagę chce utrzymać do 1 x potem znów 1 faza 14 dni i znów utrwalanie i tak do końca roku. Może uda się zacząć rok z 85kg? Było by fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×