Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Witajcie wczoraj niemoglam wejść na kafe. Dziś 13dzień 1 fazy boże jak mi sie chce bułki. U mnie wszytko ok kolejny dzień diety mija prawidlowo. Chodzę na nogach (auto się obrazi.) u mnie jedzenue na szybko bo nie nam czasu. Dziś wieczorem nagotuje na jutro i bedzie super a planuje zupę z cukini, bigos z białej kapusty pasta z makreli i jajka no i mnóstwo sałaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina to jutro koniec 1 fazy- u mnie dzień 9 ty Co planujesz w czwartek zjeśc dobrego? I koniecznie pochwal sie ile Ci spadło Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliskaaa
hemoj. u mnie 4 dzień diety "niby" sb. to trochę jak u Ciebie Betka-odstawiłam pieczywo, słodycze.moja dieta oparta jest na produktach białkowych i warzywach ale jem jabłka,dzis 1 nektarynkę.Ale rano było sniadanie taka nieby fasolka po bretośsku ale z dozwolonych produktów, obiad pieczen sb,pomidory, na kolacje twarożek może. Taka jestem nie przejmuj się powolnym spadkiem wagi, ja przed wakacjami tez sie tym martwiłam a teraz chcialabym miec tą wagę co miałam wtedy,popłynęłam i 5 kg do przodu' Ciesz się zatem bo nawet trzymanie wagi to sukces, a spadek choćby powolny to naprawdę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Elcia zjem dopiero w piątek i też w piątek podamy wszystkie razem wagę. 1 faza u mnie potrwa 15dni ( to tak za tą imprezę) Choć powiem po cichu że ja ważę się codziennie i to rano i wieczorem szału nie ma ale ja jestem zadowolona bo w dół. Popieram, każdy spadek wagi powinnyśmy traktować jako sukces bo kto zaczyna sie odchudzać znaczy nie umiał wcześniej kontrolować jedzenia więc każdy krok w kierunku uprawnionej wagi trzeba doceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja i w ten weekend dużo. Nagrzeszyłam i to bardzo i ciagnie sięvto za mną do dziś nie mogę wrócić na dobre tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć jak czytałam że na sb można schudnąć do 6kg w 2 tygodnie to u mnie jakoś to się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och sabinka przykro mi że tak trudno Ci wziąść się w garść. Trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jakobina. Kurczr zla jestem na to kafe bo zjadło mi prawie całego posta tego wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej spicie jeszcze? zaczynam 5 dzien sb(+jabłka) Ja po twarożku i kawce. Zaraz jadę do Mamy pewnie coś przekasze nie całkiem wg sb. Zyczę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dzień dobry :) Wczoraj było bez wpadek, zaczynam kolejny dietetyczny dzień Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja jestem wściekła i zalamana. Dziś mój 14 dzień diety i waga poszła w gore!!!! Od dwóch tygodni pilnuje wszystkiego co zjem a tu takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Ale masz więcej niz 14 dni temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina tylko sie nie zalamuj prosze Cie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
cześc wszystkim. Jakoś się trzymam i jutro ważę się z Wami. Sabinka, będzie dobrze. Ela, Jakobina, Fiale, podziwiam. Meliskaa, gratulujé tez idziesz na SB . Ardo jak tam? Wszyscy pewnie dzis oszczedzamy sie szczegolnie przed jutrzejszym wazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
masakra, nie przechodza wpisy. pewnie oba pojawia sie jutro albo poxniej. to troche zniecheca bo pisze sie to samo po kilka razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu taka cisza- wszystkie sie pochowały przed jutrzejszym ważeniem? Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Mi się tak pochrzaniło, ze wczoraj całe popołudnie byłam pewna że to 31.08. i na drugi dzień ważenie, a w nocy budziłam się z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kafe coś nawala nie mogłam wejść wczoraj. Dziś 15 dzień idzie jakoś przetrwałam i powiem nie bylo tak strasznie. Dziś waga pokazała sensowna liczbę. Jutro się pochwalę. W pracy natłok papierów nie ma kiedy jeść.:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
hej, hej ! bidulki, sił nie macie juz na pisanie? Czy to takie nastrojenie przed jutrem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej dzewczyny. Nie miałam czasu pisać. Wczoraj i dzisiaj niestety nie na sb ale dietetycznie ok; wczoraj zrobiłam nawet 23 km na rowerze ; dzisiaj bez ćwiczen. Ciekawa jestem Waszych wyników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ja też jestem ciekawa, 💤 dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och moje kochane koleżanki nie mam dla was czasu. Od rana do wieczora w papierach najpierw w pracy a potem w domu i tak jeszcze z 2 tygodnie. Do tego wyskakuje w ramach relaksu na zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup. Duzo chodzę. Dietetyczne też dobrze. Zakończyłam fazę 1 Sb. Co teraz? Muszę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka10
Hej dziewczynki. Ja też tak średnio z czasem dlatego tak mało pisze ale od przyszłego tyg obiecuję poprawę. U mnie dziś niby jedzenie dietetyczne ale bez ładu u składu. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tu chodzę do pracy? Wstawać ważyć się?! U mnie waga pokazała 92,3kg. A u was? Cieszę się że w końcu i ja mogę się pochwalić spadkiem wagi. Podsumowując 1 fazę czuje sie świetnie, nie chce mi sie słodkiego, nie mam napadow glodu, jem te warzywa do każdego posiłku. Minus (mam zaparcia) zaraz lecę do pracy ido przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u mnie minus 3.7kg mam nadzieję że w połowie października będę mieć dobrą 8 z przodu bo mam imprezę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina gratulacje!!!! Brawo brawo brawo :) Jaki masz teraz plan? Dalej sb? Ja się zwaze jutro, jakoś w soboty mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina brawo U mnie 66.9 jeszcze kilo i wrócę do wagi sprzed urlopu Elka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
hej wcinam jablko, pije kawe i zastanawiam sie co zrobic by ten weekend byl dietetyczny :) w planach gril i pizza domowej roboty huraaaaa jutro obiecuje ze sie zwaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej. Moja waga po 6 dniach diety - 0,6 kg.Dzisiaj waga 86,6.Mimo wszystko się cieszę bo od 3 m-cy waga tylko szła w górę wie doceniam ten spadek wago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×