Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość Basii
Witam koleżanki :-) Wakacje minęły bezpowrotnie, tylko na moich boczkach zostały slady beztroskiego jedzenia. Ale rower odkurzony, nawet z piwnicy przytargalam steper. Teraz, kiedy dzieci są w szkole łatwiej mi będzie tez przestrzegać diety i godzin posiłków. Bo we wakacje było z tym bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
U mnie kiepsko . Waga sie nie rusza 103 kg. Znowu jem slodyczne i zakazane rzeczy. Musze sie zebrac. Napisze jak.cos u mnie ruszy sie w dobra strone. Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
TakaJestem25 tak dobrze Ci szlo, mam nadzieje ze motywacja wroci i zaczniesz walke ze zdwojona sila, tego Ci zycze x Jakobina a jaka teraz diete stosujesz? x wakacje sie skonczyly czas zgubic nabrane sadelko :) ja ma dzis w planie cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, po dwóch sniadaniach jestem głodna tak jak przed :-) Przygotowalam cukinie na obiad i czekam na 14, ale czas tak się wlecze...Wezmę się za prasowanie bo strach iść na zakupy z takim niedokarmionym brzuchem:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej U mnie kolejny dzień zaliczony. Jakobina jak u Ciebie? Ważymy się w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, staram się trzymać 2 fazy Sb ale różnie mi to wychodzi. Mam.nadzieje ze w sobotę waga pokaże 92.3 kg lub mniej. Byle nie było więcej bo się zalamie. W pracy kocioł i tak będzie do końca września. Stres jest duży nie mam czasu zjeść a potem jestem taka glodna że jem więcej. Omijam posiłki bo nie mam.jak zjeść. Zła jestem ho chciałabym jeszcze co 3 godziny a mi to nie wychodzi. Dziś zjadłam śniadanie o 7.00 a potem dopiero o 14.00 masakra następnie jadłam o 15.00 i 19.00 och nie mam nawet czasu ugotować. Niech to się już kończy.!!!!!Takajestem trzymam za ciebie kciuki tyle już osiagnelas!!!! Dasz radę zebrać się i walczyć dalej. A ja tak myślę że 01.10 wrócę znów na tydzień na 1 fazę Sb. Tylko 7 dni i znów na 2 fazę. Bo jak już mogę coś zjeść to sobie za dużo pozwalam jeszcze nie umiem planować prawidliwo posiłków. Taki tydzień raz w miesiącu może będzie dobry. Zobaczymy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pije kawę i siedzę w papierach. I tak kolejny dzień już mnie oczy bolą. Nie zdążyłam zjeść śniadania. Wzięłam do pracy ale nie mam jak zjeść och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kobiety pracujące :-) Ja też już po śniadaniu ale zjedzonym w łóżku. Po wczorajszych ćwiczeniach mam takie zakwasy, ze nie wiem czy wogóle dzisiaj wstane. Dietkowo bylo trudno, ale wytrzymałam idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
hej Jakobina szkoda ze nie jesz o stalych i regularnych porach, to jest wazne. U mnie dobrze, trzymam sie, zdrowo odzywiam. Dzisiaj mam zabieg zwiazany z ostatnimi rewolucjami zdrowotnymi, trzymajcie kciuki. Jak juz sie wszystko polepszy, pomysle o odchudzaniu. Na razie staram sie po prostu nie przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Basii brawo za idealny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale oczywiście że trzymam kciuki :-) Życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dziekuje Basii :) x ja dzis bardzo grzecznie, 2 posilki za mna, za godzine lunch x Jakobinko podasz mi prosze swojego maila? Chcialabym Cie o cos zapytac ale to nie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka10
hej dziewczyny nie wyrzucajcie mnie. Nie pisałam przez kilka dni bo miałam problem z wejsciem na kafe. u mnie dietowo tak w mniare raz lpiej raz gorzej, przezywamy z moim maluszkiem pojcie do przedszkola i powiem wam ze sama to okropnie znoszę. Mam nadzieję że się przyzwyczai i będzie dobrze to i ja sie skupie na pracy nad sobą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Wczoraj po południu moja córka nieśmiało zwróciła mi uwagę: mamo, nie wiem czy ty wiesz ale masz dziurę w spodniach. Ogladam sie w lustrze, a z tyłu przez wielkie pęknięcie krzyczą moje fuksjowe majtasy!! A jak przypomnę sobie ze chwilę wcześniej rowerem!! smigalam po mieście to płonę ze wstydu. No cóż może przynajmniej ktoś inny się posikał ze śmiechu :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Dziewczyny jednak wracam spowrotem do was,wczoraj pierwszy dzien byl wzorowej diety bez szalenstw z czyms dodatkowym miedzy posilkami. Jestem zadowolona do waga spadla nie wazylam sie kilka dni 3 lub 4 i dzis pokazala przed sniadaniem 101,5 Jeszcze 2 kg i bedzie 99,5 kg tak juz tego bym chciala ze az trudno mi uwierzyc ze to moze byc mozliwe. Napewno sie nie poddam juz tyle zrzucilam. Wlasnie sie szykuje standardowo na godz 10 sniadanie :) Dam znac na wieczor jak mi dzis poszlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
witam od wczoraj probuje wyslac posta, strasnie denerwuje mnie to kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiniaa
Dziewczyny, słyszałyście o akcji SanteFit? Można zostać ambasadorką nowych płatków bez cukru. Może się udać bo jest dużo zestawów do wygrania. Zerknijcie - https://www.santefitnaturalnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Basii, nie przejmuj się tak bardzo. Dokładnie tak samo miałam, tylko publika mniejsza:) Ja w ogrodzie i taka byłam zadowolona że mam luźne spodnie:D A potem się okazało skąd ten luz:D:D Mam jeszcze kilka hitów związanych z nadmiarem tu i ówdzie, oj niestety. Na dodatek pogubiłam się od poniedziałku... nie mogę sie odnaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
fiale, jesteś to dobrze:) witaj dziewczyno. Co tam kafe, że nie przechodzi:( śmietnik się zrobił po prostu. Jakby nie trolle i cholerne reklamy to byłoby spoko. Dobrze, że jeszcze się da przepchać stronę. Ale któregoś razu wisiałam prawie 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochane Ja dziś poleglam zjadłam zwykle dwa tosty z podwójnym serem tak mi chciało. No ale teraz już grzecznie. Fiale proszę bardzo mpkm@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
No a waga stoi w miejscu. Mam nadzieję że do soboty utrzymam to co osiagnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Jakobina, ja bym chciała żeby moja stała w miejscu. niestety zafundowałam sobie taki cheat week, że boję się zważyć. Od jutra chyba polecę na białku przez chwilę i może się ogarnę. Tylko że z płynami cienko. Nie chce mi sie. Będę wmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym chciała utrzymać wagę tak z dwa tygodnie i od 01.10 znów pociągnąć Sb 1 fazę. Nie wiem czy to dobre ale jakiś działa na 1 fazie jakoś mi łatwiej jak mam sztywne zasady teraz kiedy mogę coś więcej to to więcej wchodzi za duzo. Choć pilnuje 1 owoc dziennie i kromka chleba dziennie ale wpada mi co dzień coś ponad i to mnie drażni. Do tego brak czasu jest zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
hej dziewczyny tez nie mogłam wejsc na kafe jak Sabinka. Taka jestem trzymaj się ja wcinam i tyję ale może od dzis mi sie uda przejśc na sb/ zobaczymy. Jakobina mam tak jak TY jak nie mam jasnych reguł to płynę.Mój maż nie może zrozoumieć jak można przez długi czas zastanawiać sie nad kazdym kęsem a innym razem jeśc do oporu nie patrząc na to co się je-wiem że to bardzo żle ale nie mogę sobie z tym poradzić. Ja mysle ze mam z 88 kg,nie wazyłam sie bo się boję-zjadłam w ostatnie dni milion kalorii. Jutro się zważe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×