Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość Betka54
Gratuluję Wam, moja waga 68kg cel - na koniec września 65 kg, też jestem mocno zapracowana, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe , fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze, zbuduj piękną i smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dziewczyny u mnie jedzeniowo dobrze Ciekawa jestem wagi jutro Postanowiłam ze będę się tu wpisywać co sobotę Mogę robić tabelkę, chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Ja zawsze chętna. Dzień minął dietowo nadal Sb tyle że 2 faza. Zależy mi teraz najbardziej na tym aby utrzymać to co osiagnelam jak schudne coś więc to super ale teraz walczę o to co mam. Bo już przez to przechodzilam uradowana spadkiem nie patrzyłam ja nic i wszystko wracał. Teraz chce to zmienić. Dziś z jedzeniem mało nie mam czasu jeść Jeszcze tego u mnie nie było ja zawsze chce jeść jednak praca i nowe obowiązki pochłaniają mnie całkowicie. Kochane przesyłam wam trochę mojej motywacji bo jestem silna bardzo silna i zmobilizować może któraś tym zararze. Jutro sprzątam i pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i dziś zjadłam w końcu pół bułeczki grahamki. Och jaka pyszna i 3 małe śliwki to tak w ramach 2 fazy. Przez tydzień mam zamiar jeść jak dotychczas tylko wprowadzam jeden owoc, 1 kromka chleba prlnoziarnistego i pół szklanki kaszy ugotowanej np. Trendy lunch. I zobaczymy co pokaże waga za tydzień w sobotę. Pozdrawiam dzięki że jesteście gdyby nie w nie udało by mi się to.<3 [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobinko ja z Tobą zawsze jestem, trzymam kciuki za 2 fazę, idzie Ci świetnie! Możemy się ważyć razem co tydzień :) Zrobię tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
jak możesz Fiale, to wpisz mnie do tej tabelki. Chcę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
02.09 Betka54----68 Elka42------66.9 Fiale--------70.5 Jakobina----92.3 Meliskaaa---86.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
U mnie waga skoczyła w górę. Na swoje usprawiedliwienie mam to ze jestem mocno opuchnięta przez hormony, dzisiaj nie mogłam zdjąć obrączki która zawsze mi spada z palca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z resztą dziewczyn? Takajestem piszesz się? U mnie dziś pracowity sprzątanie mieszkania, zakupy, no i papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Cześć wszystkim. U mnie też pracowity mocno dzień. A wieczorem wyjazdowa impreza imieninowa. Nastrój dołuje, pogoda też. Dzisiaj to wszystko czarne:(Postaram się nie przegiąć, tym bardziej że jadę autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Dziewczyny, a gdybyśmy do tabelki Fiale dopisały stracone kg albo wzrost i stracone kg? Ja wtedy będę na końcu, bo tam moje miejsce. Jestem niska i straciłam tylko 0,8kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Pusto dzisiaj. Ardo, Sabinka, walczycie jeszcze? Ważyłyście się wczoraj? Co z Wami dziewczyny, wracajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
A...pewnie kafe się zawiesiło. Moje też nie przechodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szlak mnie trafi już któryś raz napiszę długiego posta a tu wskoczyła pierwsza linijka i człowiek traci ochotę na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak . Waga wczoraj wskazała 79kg nie wiem czy jest dobra ale narazie bede sie jej trzymac. Niby nie dużo ale zawsze coś w dół. Fiale proszę wpisz mnie do tabelki może bedzie działać ona na nas motywująco. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Już z powrotem. Nie przegięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Czy nie ma jakiegoś sposobu na przepychanie postów? Wiesza się niemiosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
02.09 Betka54----68 Elka42------66.9 Fiale--------70.5 Jakobina----92.3 Meliskaaa---86.6 sabinka10---79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej Betka wolałabym nie kombinować z tabelka bo później bałagan jest... Będę wpisywać dziewczyny co tu piszą codziennie bo kiedyś miałyśmy tabelkę na 30 osób i co z tego jak nikt nie pisał :/ Wypiłam kawę i myśle co na śniadanie Dziś czeka mnie sterta prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ok Fiale, masz rację. Tu wpada tyle osób ale tak na prawdę na chwilę. Ja na śniadanie zjadłam owsiankę z bananem. Teraz zupkę z kiszonej kapusty. Wyskoczyłam do lasku, zebrałam wiaderko maślaków i zaraz zajmę się nimi:) Ususzę, choć M namawia mnie na marynatę. Są takie małe, ładne:)Zastanawiam się, może faktycznie zamarynować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jak ładne to bym zamarynowala :) Ja wracam z zakupów i będę przygotowywać pizzę domowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
zamroziłam. nie lubię pasteryzować. Marynata to pikuś, ale potem pasteryzacja, kilka słoiczków by wyszło. Zamroziłam kilka torebek. na sosik i na jajecznicę:) Ale widziałam że już kolejne maluszki maślaczki pchają się na powierzchnię:) Jutro po pracy zrobię przegląd lasku:) a teraz dobranoc wszystkim. Wesolych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
U mnie weekend zaliczony dietetycznie Przygotowałam już jedzenie na jutro i lecę do wyrka, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę spokoju. Starszy syn był dziś pierwszy dzień w nowej szkole. Strasznie to przeżywa. Jak dobrze ze juz wakacje się skończyły. Wszystko wróci do jakiegoś systematycznego rytmu. A ja planuje wrócić na ćwiczenia. Narazie dwa razy w tygodniu. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ja mam totalne wariatkowo. Wybaczcie, mało mnie będzie w tym tygodniu. Nadrobię w przyszłym:) Serdecznie pozdrawiam, trzymajcie się dzielnie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej Jakobina moja córka tez dziś zaczyna nowa szkole i tez bardzo to przeżywa :( X U mnie dietetycznie dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×