Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwią mnie ludzie którzy są biedni, mieszkają w norach i decydują się na dzieci

Polecane posty

Gość gość
właśnie się dowiedziałam że jestem patologią. bo skoro na 4 osoby ma byc 120 metrów to na 3 pewnie 90inaczej patologia... A my mamy mieszkanie 64metry (3pokoje) oraz dom 75metrów (również 3 pokoje ). teraz to już głównie w domu mieszkamy a w mieszkaniu bywamy od czasu do czasu. dziecko chodzi na jazdę konną, piłkę nożną i jeździ na wszystkie wycieczki szkolne. no ale ani w mieszkaniu ani w domu nie mam odpowiedniego metrażu więc jestem wg jakiejś ynteligentnyj kafeterianki patologia... no cóż muszę z tym żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dom i mieszkanie, ale nie masz rozumu skoro nie zrozumialas tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On musiała sie pochwalić, że ma dom i mieszkanie, a dziecko na piłkę nożną chodzi. Wow, jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Niech rodzą dzieci kto im broni. Ja się cieszę , że są takie kobiety a ja mogę leżeć i pachnieć i mam czas na kosmetyczkę, saunę, fryzjera. Ktoś musi robić na moja emeryturę :D Jak lubią się babrac w zupkach i pieluchach i wstawać w nocy a nie spać to kto im tego zabroni. Super jeśli ktoś może coś zrobić za nas. Ja mam jedno a inni niech mają dziesiecioro. :D będą robić na moja emeryturke. I tak ma być. :D i niech się pluja dalej i gadają o niepłodności i innych bzdura, nic mnie nie rusza. To frustracja z przemeczenia, biedactwa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pięcioro dzieci i też nie rozumiem jak można sobie narobić dzieci w warunkach które jak oglądam to po prostu płaczę ostatnio była kobieta z dwójką dzieci i warunki mieszkaniowe o Boże :-( Tyle że ja nie szczycę się tak jak WY panie jaka to jestem cudna i zaradna bo mam kasy jak lodu i moje dzieci też. Tylko pomagam jak wiem że choć trochę to pomoże i jest mi tych ludzi po prostu żal bo wiem jak to jest żyć w biedzie w końcu bieda mnie wychowała :-( pewnie teraz dlatego potrafię się cieszyć ze wszystkiego i małego i dużego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ta k***wska patologia tak sie orzmnaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mylisz się. Dzieci nauczone, że rodzice nie pracują, lub pracują sporadycznie, a żarełko w domu było zawsze, nigdy nie będą pracować na twoją emeryturę. Będą siedzieć na mopsie, jak rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 40 naucz się pisać poligloto niechlujny wieśniaku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się znam kobitkę co miała piątkę dzieci byli pracowici i dzieci wyrosły na ludzi i mam kuzynkę z trójką dzieci i jej 13 letnia córka potrafi się żalić że mało zasiłku dostają jak teraz jest 500 plus :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem dziecko cierpi bo pokur/wione gowna polaczkowe nie potrafia zapewnic fajnego zycia. Jak ja was skur/wiale sxmaty nienawidze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×