Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakla

ciąg dalszy odchudzanie po 40 część 2

Polecane posty

Gość Anianiania
Siemanko :) Szszko u nas -16. Dokarmiam wiewiórki które mieszkają u nas w dachu garażu i w choinkach :) od lat. Wcinam płatki i popijam kawką :) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galia123
Cześć! To ja Galia :) Alexia, sporo sięna was zwaliło. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ładnie porozwiązywało. Zdrowia dla was wszystkich. Szyszka, ładnie się pilnujesz. Efekty na pewno przyjdą. U mnie na razie jest maleńka tendencja spadkowa. Mam nadzieję, że się utrzyma. Cwiczenia codziennie po 45 - 60 minut. Na razie daję radę. Ania, witam i cieszę się, że się pokazałaś :) Marlenka, korzystaj ile wlezie z ostatnich dni zimowego urlopu :) Baja, Bakla, gzdie jesteście. Odezwijcie się chociaż na chwilę. Brakuje was :( Miłego piątkowego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety. Dziś pospałam do bólu ( czytaj do 7). Sobota to dla mnie zawsze pracowity dzień. Z jedzeniem trzeba bardziej się pilnować. Jest nadzieja na cieplejsze dni. Waga nie widzi moich wysiłków ale sama na to zapracowałam- odchudzają się wiele razy i często w głupi sposób. Od poniedziałku przyglądnę się wielkości porcji. może to jest klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio Oj, jak chodzę, jak szukam, jak mędze, podjadam, podgryzam i nic mnie nie satysfakcjonuje.. Chyba coś mi brakuje. Zważyłam się dziś - 3,5 kg :) ale radocha.. Chociaż z tyłu głowy wiem, że to i tak wróci.. Miłego dnia Aaa szszko w pytanie na śniad. była dietetyk ostatnio i mówiła, że dużo otyłych jest niedożywionych i że mało energetycznie jadają... To mnie zainteresowało, ale prowadzący kuźwa przerywają i koniec końców nic z tego nie wiem... Jak będe miała chwilkę to odsłucham na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to niedożywienie to brak witamin i pierwiastków śladowych- mało warzyw i owoców, wszystko przetworzone. Ludzie nie tyją od sałatki greckiej. Często na TLC oglądam programy o ludziach chorobliwie otyłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w tym zagonionym świecie :) Mam wolną chwilkę także zaglądam do Was. U mnie nadal jest istne szaleństwo, zupełny brak czasu i naprawdę trzeba się trochę nagimnastykować aby wszystko poukładać , dajemy radę ale naprawdę jest ciężko i ja w tej chwili jestem już bardzo zmęczona. Do tego doszły problemy zdrowotne i są dni że jest lepiej ale wczorajszy wieczór był straszny. Oczywiście powinnam oszczędzać prawą rękę no ale jak ? mam nadzieję że do wiosny się wykuruję . Dostałam skierowania na różne reumatologiczne badania no i przy okazji zrobiłam sobie gospodarkę tłuszczową i jutro zobaczę jakie ja mam te swoje cholesterole , aż się boję :) A jeśli chodzi o jedzonko no to staram się nie przejadać ale zdrowo to nie jest no i ten brak ruchu mnie dobija :( Pozdrawiam kobietki , życzę spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poniedziałek- " Jeśli dziś nie zaczniesz- za pół roku będziesz żałować , że tego nie zrobiłaś". Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) Odkopalam sie troche spod mail, wiec wpadam do Was z kawa, prosze sie czestowac : > > > > > ... Ania - gratuluje !! Piekny wynik !! Szyszeczka - podoba mi sie :), nie chce za pol roku zalowac :) Alexia - no i jakie wyniki ? Ty juz od dawna bardzo sie z jedzeniem pilnujesz wiec mysle ze nie bedzie zle :) Galia fajnie ze udaje Ci sie utrzymac rytm cwiczen, Baju - hop, hop !! Dla niewymienionch po 🌻 Ja wraz z powrotem do pracy mam nadzieje na powrot do diety, "siedzenie w domu" wybitnie mojej diecie nie sluzy :O Za 10 minut nasz "big boss" robi nam pogadanke, pozniej ma byc aperitif, wcale nie mam ochoty ale niestety trzeba swoje wysluchac, pol godziny gadania jak w banku, pozniej nie wypada sie od razu urwac, trzeba sie troche po sali pokrecic... wiec nie wiem kiedy na obiad pojde i czy wogole zdarze... a glodna jestem jak wilk :0 Pozdrawiam i znikam, milego dnia dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dzień zaliczony. Wkurzona jestem na maksa. Wiecie jakie polecenie dostał wczoraj od dyr- napisać opinie o jego pracy/ oczywiście pochwalną/ do kuratorium. Ja na myśl o robocie mam gule w gardle, wybory dyr. śnią mi się po nocach i jeszcze coś takiego. Mam ochotę rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyszko, jeśli chodzi o odchudzanie to nie masz racji. Generalnie mamy w głowie, że im mniej jemy to bardziej chudniemy. a nic bardziej mylnego, to pokutujący mit po modnych głodówkach pt. tysiąc kalorii. Żeby schudnąć trzeba jeść. Inaczej, po początkowych efektach organizm zaczyna magazynować tłuszcz, bo myśli, że nadeszła jego "czarna godzina:" i chcesz go zagłodzić. Dlatego trzeba obliczyć swoje PPM ( podstawową przemianę materii) i nigdy nie wolno zejść z kaloriami poniżej niej. CPM (całkowitą przemianę materii) i od niej odjąć na początku 10%. I tyle jeść żeby bezpiecznie chudnąć. Po początkowym szoku i poprawie metabolizmu chudnie się skutecznie i trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia 123
A jak obliczyć te wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w google dietetyk pro kalkulatory i powinno wyskoczyć. Potem wyliczasz, z tym, że niska aktywność to sa codzienne spacery po ok. godzinie i jakiś lekki fitnesik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia1971
Witam No widzę że nie tylko mi brakuje czasu , ale jeszcze trochę i znów mam parę dni urlopu (wzięłam w związku z tą całą sytuacją ) może w końcu będzie cieplej no i może w końcu uda mi się wyjść na kijeczki, przynajmniej o tym marzę . A dziś też pogoda wykorzystana i dwurodzinny spacer z wnukiem zaliczyłam, mieliśmy naprawdę piękną pogodę to dotleniliśmy się ładnie. Odebrałam wyniki i naprawdę mile mnie zaskoczyły ...już parę lat temu miałam cały lipidogram porządnie rozjechany a tu wyniki idealne , w pierwszej chwilu pomyślałam że to jakaś pomyłka ale może ruch zrobił swoje :) a jeśli chodzi o inne wyniki to już tak dobrze nie jest bo OB i CRP mam wysokie i muszę znów odwiedzić lekarza no i bark nadal boli, jutro jeszcze w pracy a później się wybiorę, a ja tak lubię tam chodzić :( Dobranoc ,oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Alexia ******** dbalosc o diete robia swoje :) nasz organizm nam za to dziekuje (albo kiedys podziekuje ;) ). Szkoda ze ten stan zapalny jeszcze sie utrzymuje, trzymam kciuki ! Szyszeczko - cholerka, jak w pracy zla atmosfera to niestety ale odbija sie to na naszym ogolnym samopoczuciu :( Nie wiem jak Cie pocieszyc.... przytulam :(... Ja nie mam sie czym pochwalic, nie potrafie po urlopie w diete zaskoczyc... wiec sie nie rozpisuje. Powodzenia i milego dnia dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia 123
Cześć! Alexia, zdrowia życzę i końca problemów. Wytrzymaj jeszcze trochę. Wypocznij na krótkim urlopie. Gratuluję ruchu i wyników :-) Marlenka, też tak mam, że dopóki się pilnuję jest ok, popłynę - to kilku dni potrzebuję, żeby wrócić do diety. Ale małymi kroczkami do przodu. Szyszka, dyrektor cię postawił pod ścianą. Trzymaj się, wszystko kiedyś mija. U mnie kocioł. Wszystko w biegu. Ostatnie dwa dni totalny młyn. Jeszcze tak do soboty, potem może będzie luźniej. Zobaczymy :-) Jak uda mi się dziś poćwiczyć, to będzie super. W nd dałam czadu, ale w pn i wt nie było kiedy. Dieta w miarę, bez szaleństwa, trochę jedzenie w biegu, a to mi nie służy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja dziś obchodzę -Dzień kobiet - zalewam robaka winkiem. w pracy jest gorzej- wizytacja kuratorium- bo dyrektor potrzebuje do konkursu oceny pracy. Kurcze 8 lat temu przeszedł na emeryturę - wziął odprawę i po jednym dniu wrócił. Teraz bierze pobory managera, emeryturę i ciągle zamierza pracować, a jego praca to dla mnie za rok 1/2 etatu bo nie będzie godzin. Przepraszam jeśli Wam truje ale nie potrafię o niczym innym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszko ściskam Cię.. napij się winka (antydepresant) choć to nic nie pomoże, bo jutro będzie ten sam problem i będziesz nadal w tym samym miejscu. Zrób sobie krok do przodu i wyznacz swoje terytorium, wyobraź sobie fose z wodą, lub ogień, który będzie cię odgradzał.... aby Cię tak ta sytuacja nie dotykała i nie męczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o odgrodzenie się, odcięcie od męczących, myśli, ludzi, sytuacji... Postawienie granicy ile może mnie dotknąć, wniknąć w moją głowe. Tak mnie uczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mojego trenera Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Dzięki niemu schudłam 12 kg w dwa tygodnie, a to dopiero początek naszej współpracy. Polecam serdecznie każdemu bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"schudłam 12 kg w dwa tygodnie" Ta, na pewno, głupia pipo z klawiszem v zamiast mózgu. To za dwa miesiące będziesz ważyć tyle ile przedszkolak, kretynko. Naprawde takich głupot cie ucza? Wypad stad razem z twoim "igorem" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecam;) Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Wszystkiego najlepszego dla każdej z nas w tym wyjątkowym dniu :) Mam nadzieję że w końcu każda z nas odetchnie od tych trudnych codziennych spraw i znajdzie czas na swoje przyjemności no i na pisanie tu na forum :) Mamy kolejny kryzys na forum ale też i nadzieję że przetrwamy go .... Pozdrawiam kobietki, dziś świętujemy oczywiście w granicach zdrowego rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Alexia, dzięki za życzenia :) Wszystkim paniom wszystkiego najlepszego i mnóstwo uśmiechów 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do tych cudnych kwiatuszków- WSZYSTKIEGO NAJ!!!! KOCHANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Dziewczyny,życzę Wam zdrowotności,spokojności i dobrego humoru na codzień. A reszta to Pikuś. I dziękuję za życzenia od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×