Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość gość
gosc z wczoraj: 21:46 trafiles w same sedno kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z wczoraj: 21:48 trafiles w same sedno kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konto w PL darmowe i zero oplat. I co zatkalo emigracyjny pasozycie? :D w PL mamy wszystko a nieudacznicy won do jukeja. Tam wasze miejsce przy zmywaniu garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eneryture w DE dostaniesz w wieku 67 lat. Jesli planujesz w tym wieku przeprowadzkę na południe, opalanie nago i myślisz, ze będziesz miała siły na pogoń za "fajnym towarzystwem" to.... fajne masz marzenia :-) Trzymam kciuki, zeby sie spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sie czujesz bingol - microzeta ? Ostatnio plakales ze pomidory w PL drogie :D Nigdzie ci nie dadza nic za darmo cwelu, no twoja stara daje ci pokoik u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trafiłeś w samo sedno kolego" AKA "napisałem ten komentarz wczoraj, nikt nie odpowiedział, nikt nie dał się sprowokować, wiec muszę odpowiedzieć sobie sam i podbić temat". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwukrotnie wyjezdzalam na okres wakacyjny do Irlandii, bedac mloda dziewczyna. Poznalam bardzo wielu Polakow i faktem jest, ze wyjechaly tam glownie osoby z niskim wyksztalceniem i ambicjami. Typowe jest pracowanie po kilkanacie lat na tym samym stanowisku badz niewiele wyzszym. Wiekszosc ludzi nie dazy do dobrego poznania jezyka, konczenia kursow doszkalajacych itp. Praca tam dala im normalny standard zycia, stac ich na przyjemnosci, maja oszczednosci i wioda tam proste, mile zycie bez wiekszych problemow finansowych. Druga grupa ludzi to osoby, ktore juz wrocily, bo czas tam byl poswiecony jedynie na gromadzenie kasy na dom, biznes, studia (jak ja). Trzecia to recydywa(12 lat temu bylo tam dosc sporo polskiej patologii z zawiasami, patrz Popek). Nic nie mam do ludzi tam mieszkajacych, gdybym ja w Polsce miala pracowac za grosze na kasie czy w budzetowce, pewnie tez bym tam zostala. W Polsce mozna dobrze zyc, znalezc prace bez znajomosci, a tym bardziej skonczyc dobra szkole bez lapowki. Trzeba jednak byc ambitnym. Z mezem nie narzekamy ani na zarobki ani na zycie w kraju, a nie skonczylismy niewiadomo jakich prestizowych studiow, nasze rodziny nie sa tez bogate. Zwyczajnie oboje dazymy do rozwoju i nie zatrzymujemy sie na jednym poziomie. Doksztalcamy sie, w pracy angazujemy sie w rozne zadania, staramy sie byc pomocni mimo, ze nie wymaga tego nasze stanowisko. Jestem przekonana, ze ciezka i rzetelna praca poplaca. Pewnie gdzie indziej byloby nam jeszcze lepiej ale zycie na obczyznie to nie tylko miod. Tutaj mam rodzine blisko, swoja kulture wokol. W Irl zdazalo sie slyszec rasistowski przytyki niestety, uwagi ze zabieramy prace czy jestesmy tylko do najgorszych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrócę do kraju z prostego powodu , tutaj gdzie mieszkam i pracuję są inni ludzie , ludzie życzliwi , nie wtrącający się w moje sprawy , są uczynni , nie interesuje ich jaki mam kolor skóry , czy jestem gejem hetero im to obojętne ważna że zgadzam się z nimi i tak samo szanuję każdego bez względu jaką ma skórę . Pracę jaką wykonuję przynosi mi nie tylko dobry zarobek lecz z przyjemnością ją wykonuję . Nie jestem bogaczem lecz starcza mi na bardzo dobre utrzymanie domu i podróże po świecie . Odwiedziłem parę tygodni wstecz swój kraj i swoje miasto , byłem przez 3 tygodnie w kraju , nie byłem od 20 lat . Niestety nie umiem już rozmawiać z kolegami znajomymi rodziną oni żyją a raczej wy żyjecie w innym świecie pełen flustracji , jakiejś nie zrozumiałej dla mnie nienawiści do wszystkich i wszystkiego , pijackie orgie , politycy zajmują się bzdurami , nie wspomnę o Smoleńsku gdyż tam gdzie mieszkam znają z tel przekazy i śmieją się że Polacy wierzą w zamach , nie będę opisywał co mówią w moim środowisku gdyż wiem że w Polsce ma każdy swoją interpretację i nie będę wypowiadał swojego zdania i moich sąsiadów gdyż niema to sensu rodak tak swoje wie. Naprawdę z przykrością patrzę za swój kraj , patrzę z bardzo daleka i boli mnie to że inne narody na świecie nas tak brzydko oceniają , mimo że wiele lat nie mieszkam w Polsce lecz zawsze to moja ojczyzna . Kiedyś byłem zagabywany za solidarność , papieża , Wałęsę byli ciekaw jak udało nam się pokonać komunę opowiadałem im wszystko i dziękowano nam za obalenie muru w Berlinie , dzisiaj urwały się te wszystkie pochwały , gdyby mnie nie znano tyle lat co mieszkam tutaj , to miał bym kłopoty zamieszkać wśród nich teraz. Nie napiszę gdzie mieszkam świadomie gdyż nie chcę by moi rodacy wyrażali swoje opinie o tym kraju a wiem że były by delikatnie pisząc wulgarne i przykre. Niestety nie odwiedzę swojego kraju i moje kości i moich bliskich pozostaną w kraju który mnie traktuje jak swojego obywatela i ludzie w nim są moimi bliskimi przyjaciółmi i w każdej chwili mogę liczyć bezinteresownie na nich , w kraju było to nie możliwe .Pozdrawiam moich rodaków i życzę wam byście polubili inne narody i nie obrażali wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrócę z powodu nadal powszechnym rasizmowi i homofobii. Trochę wstyd za każdym razem kiedy się odwiedza rodzinę ten raz w roku słuchać nadal komentarzy rodem z lat 50tych 60tych. Kraj nadal pod kontrolą ludzi z uprzedzeniami a to mnie zawsze bardzo raziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrioytzm nazywasz rasizmem swinio? Zapros do domu ciapatych skoro ich tak lubisz. No dalej swinio na co czekasz. Bo przyjade i sprawdze czy mowisz prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miala mieszkac w Polsce to wybralabym Warszawe. Reszta jest zapyziala. W UK tez jest wiele miejsc , ktorych sie unika ;) np. Peterborough albo Leicester, tam sie nie da zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora to jest twoja psychika świnio, a nie moja piękna Polska. To że byłaś nieudolna i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma patoli w PL skoro z PL piszesz? :P hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie , ze nie pracuje na zmywaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie w PL:D gnij w uk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piszesz jakbyś chciał nam cos udowodnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodak to rodak zawsze musi być gnojem dla innych . Uczcie się kultury od innych narodów gdyż jesteście prostymi chamami i prosicie się by takich Polaków jak wy co piszecie takie rzeczy ukarano i podano pod sąd za rasizm , nie mieńcie się Polakami bo nimi nie jesteście , jesteście tylko odmieńcem w Polsce i nie zasługujecie nawet na litość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Jaki bełkot. Możesz napisać po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK? mam być siostrą dla jeb**anej ukrainki ,która w tramwaju siedziała swoją du**pą laska ok 25 lat wsiada starsza Pani ,a ta nawet miejsca nie ustąpiła !! w końcu się odzywam do tej paniusi ,że u Nas w Polsce się ustępuje miejsca starszym , a ta ukrainka na mnie z mordą ,że jestem taka młoda i rasistka , a ja mówię tak? jak się pani nie podoba w Polsce to wypier***dalaj do ukrainy tam będziesz mieć dobrze jesteś u mnie i w moim kraju masz przestrzegać przepisów i kultury ,a jak nie to wracaj do swoich i mnie nie wkur** wiaj zaraz z rana . Wielce ustąpiła no ja pitole to są właśnie ukraińcy panoszą się jakby u siebie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ No dokladnie. W PL rzadza Polacy i basta. Nie bedzie tu drugiego muzumanskiego kalifatu jak w uk! Tak nam dopomoz Bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba żjyesz w jakimś zaścianku, w PL nie ustępuje się miejsca, bo nie ma takiego przepisu prawnego. A stare baby latają z przeładowanymi od zakupów wózkami dzień w dzień i mają na to siłe, po marketach i targach latać ale w autobusie postać to już nie łaska? Jak sie starym babom nie podoba to niech na promocje jada później jak w autobusach luźniej a nie jak ludzie jadą do pracy i jeszcze taka baba jeździ po nogach wózkiem i sapie nad uchem. Tobie wara od tego czy ona ustąpiła miejsca czy nie, to jest jej sprawa a nie twoja wścibska babo. Zajmij sie swoim życiem anie sie bedziesz wpierdalać w cudze tępa dzido bo przez takich jak ty jesteśmy postrzegani w całej Europie jak zacofany naród wpierdalający sie w cudze sprawy bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką mamy kulturę ,a jakby to była Twoja babcia? nie każda babcia jest taką ,jaką opisujesz i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Bluzgając epitetami na swoją rodaczkę na pewno ,,urośniesz'' w oczach Europy hahaha ja mam gdzieś to co inni o mnie pomyślą zwłaszcza EU jestem u siebie a EU zazdrości NAM bo u NAs nie ma islamistów i innych nacji ....o tym ciężko panu pomyśleć? jak tego nie rozumiesz i myślisz że Polacy są zaściankowi to co Pan tu robi? może czas wyjechać do Ukrainy albo gdzie indziej na pewno lizać du**py a zwłaszcza ,,obcej"" NIE będę bo ,,obcym'' mówię NIE!!!w moim kraju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UE chce nas zniszczyc i wpuscic islamistów do mojej pieknej PL bo zniszczyla cala europe i mysli ze Polacy to glupi sa. A gooowno takiego wała. My polscy patrioci nie pozwolimy na to. Tysiace lat bronilismy sie przed najazdem hołoty z calego swiata i dalismy rade i teraz tez damy. Tak nam dopomozg Bog. Gnij w uk gdzie nie ma zadnych wartosci. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotka, ten kraj NIE jest twój tylko wszystkich Polaków i nie będziesz komuś mówić co ma robić a czego nie. Rozumiesz zasadniczą różnicę, czy jeszcze masz za daleko do łba? Nie jestem za tym żeby osiedlali sie u nas obcokrajowcy ale prawda jest taka że Polacy też jeżdża do innych krajów, każdy jest wolny i nie będziesz nikomu mówić gdzie ma jeździć i co robić. A jak sie tobie nie podoba to też mozesz wypierdalać. Nikt cie tu nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha ta Ukrainką widać grzeczna , że ci bardziej nie pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty młoda i taka wychowana , ale miejsca nie ustąpiłaś starszej osobie? To dlaczego Ukrainka ma? Pewnie jechałaś tramwajem po zasiłek żałosna polska wywłoko, która w doopie była i g****o widziała :D Polaczki biedaczki zazdroszczą Ukraińcom , że oni sobie chociaż zobaczą Polskę , polaczki nie wychylą doopy z Polski zagranicę i żrą chemię z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis jadlem pyszny żur kiłbasę i wiejskie jako. Nie macie takich rarytasów w uk. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ciulu powinieneś pościć do niedzieli a nie wyżerac żur który pewnie mamusia lub inna służąca ci ugotowala. Co za cep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze ustępuje i nic nikomu nie każe ... i tak z 18:35 i z 19:08 co sobie sam pisałeś , te wypowiedzi zapamiętaj sobie jedno ,w ten sposób możesz się wyrażać do kogoś z rodziny ,jak Ci ktoś pozwoli ...a ja z idiotą dyskutować nie będę bo nie będę zniżać się do tak niskiego poziomu ,jaki reprezentujesz bo widzisz swój punkt widzenia ,ale nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania i podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×