Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem samotnym lekarzem, nie chcę żyć tak dalej , mam już 33 lata :(

Polecane posty

Gość gość
Panie doktorze nie łam się po prostu trochę jesteś nieśmiały ,a kobiety lubią bardziej pewnych siebie.znam lekarza bardzo przystojny ,a jest sam , bo ważniejsza praca , każdy wybiera no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oczywiescie ludzie nie mogą w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w co uwierzyć piszesz tak jak byś był kosmitą ,a lekarz też człowiek i ma swoje odczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samemu niz z byle kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 jestem tego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooona
Pewnie, że są fajne kobiety w tym wieku. Nie powinieneś tak mówić tym bardziej, że sam jesteś w takiej sytuacji, o tobie też ktoś mógłby powiedzieć, ze skoro nikogo do tej pory nie złapałeś, to jestes jakiś nie halo. Mam 3 koleżanki koło 30, samotne, a to bardzo fajne dziewczyny, uśmiechnięte, zadbane. Życie róznie sie układa, nie każdy szuka związku i małżeństwa w wieku 20 lat. Jedna koleżanka też właśnie studiowała medycynę, wiec skupiała się na nauce, druga tak samo nie miała zbyt wiele czasu na tworzenie związku bo miała pracę wiążącą sią z wieloma wyjazdami, a innej po prostu nie wyszło w związku i niedawno się rozstała. Wielu ludzi wchodzi w poważne związki dopiero koło lub po 30, bo mają stabilną sytuację zawodową, własne mieszkanie, są samodzielni. Chyba, że mieszkasz w małej miejscowości bez perspektyw, wtedy zaściankowe podejście mnie nie dziwi. Głowa do góry, jak jesteś w porządku to znajdziesz tą jedyną. Warto zaczekać na odpowiednią osobę, niż brać "byle co" i być w słabym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem drobna, niska blondynka:) mam wiele pasji a jedna z nich jest cukiernictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest moment powrotu z pracy, kiedy jadę do pustego domu, dlatego biorę tyle dyżurów ile tylko mogę, bo tam nikt już na mnie nie czeka. Zastanawiam się nawet czy nie wrócić do rodziców, a dom sprzedać. Oni mają 300 metrów, więc napewno im też smutno mieszkać samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooop
Nie bierz tych dyżurów, tylko zajmij się sobą. Zrób coś co sprawi ci przyjemność, zadbaj o siebie. Masz jakichś znajomych? Spróbuj gdzieś wyjść, wtedy bedzie łatwiej ci kogoś poznać. Puby, koncerty, jakieś warsztaty, wystawy, zawsze poznawałam tam masę ludzi. Ewentualnie możesz zadziałać w internecie. Jak będziesz w pracy 24h na dobe, to raczej nikogo do związku nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego województwa jestes? A moze masz za duze wymagania? Moze sam urodą nie grzeszysz a szukasz modelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Twoim typie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to też fakt, jeśli szukasz atrakcyjnej partnerki to sam musisz mieć to samo do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niska, drobna, kolor włosów obojętny, miła, odrobinę szalona i z jakąkolwiek pasją, to chyba nie tak dużo :) mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to standardzik, jest pełno takich kobiet i mężczyzn. Tylko kwestia żeby trafić na tego "swojego" człowieka, znaleźć tą nić porozumienia, dopasować sie charakterami, to jest juz trudniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jesteś endokrynologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cie serdecznie, powiesz mi jak sie mozna z Toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a czemu pytasz, jakbyś chciała, żebym był chirurgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz pogadać o medycynie i nie tylko, podaj maila to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxeviii
Bez jaj. Po pierwsze nie wierzę zeby lekarz szukal partnerki na takim forum. Po drugie żadna mądra laska (a chyba takiej szukasz?) Nie bedzie szuakala znajomości przez internet ;) rusz tylek do ludzi, kiedys trafisz na tą jedyna :) bede trzymala kciuki za Ciebie doktorku, a Ty trzymaj za mnie i to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, Tobie również powodzenia :) może spotkamy się na Sorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tutaj piszesz skoro nie mozna z Toba porozmawiac prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxeviii
Ładnie mi zyczysz ;) na sor sie nie wybieram i oby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw maila to do Ciebie napisze, nie chce nadmiernego spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie bez sensu, żadna nie podała maila, a kilka dziewczyn chciało mojego. Dla mnie minimum dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie rzekomy doktorze :) Dosc ciekawa forma poszukiwania drugiej polowki, niemniej jednak polecam byc ostroznym w zawieraniu tego typu znajomosci przez neta. Sa wolne kobiety, atrakcyjne , wyksztalcone i dobrze zarabiajace, jstem jedna z nich ale nie sadze zeby jakakolwiek kobieta mojego pokroju zdeklarowala sie na zawarcie znajomosci w tn sposob. Zapewne z endokrynologia masz malo wspolnego , obstawiam tez ze jestes niski skoro lubisz kobiety niskie no i na pewno zakompleksiony, szkoda tylko, ze dowartosciowujac sie przez neta gloryfikacja swojej osoby probujesz zwabic naiwne, wolne kobiety. Do dziewczyn: lekrz to tylko prestiz spoleczny, zarabiaja bardzo malo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha rozwaliło mnie ostatnie zdanie, a także stwierdzenie, że jak facet lubi niskie kobiety to sam jest niski, a choćby nawet to jakaś ujma? Ty jesteś kobietą na poziomie, a oceniasz tak szybko ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że zarabiam bardzo mało, przynajmniej nie polecą na kasę... Haha. Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś mameja.Lekarz buhahaha od razu coś nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×