Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem samotnym lekarzem, nie chcę żyć tak dalej , mam już 33 lata :(

Polecane posty

Gość gość
Muszę powiedzieć kolegą, żeby zmienili zawód, bo mało zarabiają, muszą sprzedać te swoje mercedesy jak się dowiedzą, że nie stać ich na utrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na czateria.pl zaloguj sie doktorek_krk wejdz na pokoj regionalny krakow. To porozmawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kolega" hyyhyyh, "napewno" hyhyhy, mercedesy z 2005 r? smieszy mnie to, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorze, jest tyle studentek medycyny, stażystek. Czy u Ciebie w pracy są studenci, bo nie wszędzie są. Przecież nie musisz szukać wśród rówieśniczek. Nawet, jak jesteś niski, to co to za problem. Liczy się osobowość. Znajdziesz jeszcze taką. Musisz mieć tylko odpowiednie podejście, zresztą każdej kobiecie podoba się, co innego w mężczyźnie. Moja rada: patrz kobiecie w oczy, niech czuje Twoje zainteresowanie, patrz jakby była najpiękniejszą, jaką spotkałeś. Kobiety są na to bardzo czułe, przeglądają się w oczach mężczyzny, lubią być pożądane i wtedy same zaczynają czuć pożądanie, a to jest pierwszy krok do miłości. Kobieta, jak pożąda, to również kocha. Od początku stwórz napięcie seksualne, żadne przyjacielskie zwierzenia. Kobieta ma Cię pragnąć, bo tylko wtedy będzie Cię kochać. Tylko rób to z taktem i tylko wtedy, kiedy ona Tobie będzie się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata?? przecież ty jestesmłody człowieku! sama mając 24 lata dwa lata temu zakochałam się w starszym od Ciebie o 11 lat, cóż ja nawet o nim bym nie śmiała pomyśleć że ma dużo lat bo moim zdaniem nie ma, i wyglada młodo a co dopiero te twoje 33 lata..masz całe życie przed sobą. Możesz tyle zmienić, ułożyć sobie życie itd. zwyczajnie się za siebie weź, ogarnij, zacznij spełniać swoje marzenia. Ja w tym w którym się zakochałam dwa lata temu niestety już się odkochalam i skończylismy ale głównie z braku jego zaangażowania, starań, poprostu mu nammnie nie zależało nigdy tak jak mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×