Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

🖐️ Dzięki za kawę i śniadanie👄 Oczywiście w *****idą kanapki z łososiem:D Bierzmowanie teraz to prawie jak I komunia:P. Wnuk prezentował się bardzo dojrzale. Po raz pierwszy wystąpił w garniturze i bardzo mu się to podobało:D Kolacja przeciągnęła się do późna i przyjechaliśmy około 23. Rozpoczyna wakacje:D Tekla mam zaplanowaną operację nosa( w ubiegłym roku). Nie mogę już oddychać przez nos, tracę węch, a właściwie straciłam:( Czuję tylko bardzo intensywne zapachy. Tekla ja byłam u ortopedy, zalecił mi branie leków przez kilka miesięcy, co przy moim żołądku jest niemożliwe, ale to już nie jego broszka:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, byłam juz rano na kawusi od Orsejki i kanpkach Tekli,zaczełam coś pisac i cos klawiatura sie przestawiła.Teraz widze juz działa dobrze.Samouleczenie klawiatury. Teklo mi urtopeda zalecał tez tejpy na kolana.chyb ajaks moda no to nastąpiła. Orsejko a jka u T cos tejping pomaga?Umiesz juz oklejac? Terix czyli jedna bida u Ciebie goni drugą.Jak człowiek sie zapisuje na zabieg wygląda ze długo a potem ten czas przychodzi i trzeba przez to przejść. Zycze zdrowia.A wiesz Terix kiedys miałas problem z watroba ,ostatnio gastrolog poleciła mi ze jak sie bierze NLPZ ,mozna 1 raz dziennie wypić ACC na kaszel.Maja składnik który odtruwa watrobę.Więc pije juz ACC. A ja musze wykonac powtórnie MRI kręgosłupa,pewnie w środe dostane skierowanie jak będzie mój ortopeda.Wczoraj byłam w poradni reh i stwierdził ze odcinanie i ból nogi chyba w wiekszym stopni jest spowodowane kręgosłupem niz biodrem,tylko mnie kręgosłup wcale nie boli a biodro juz nie będe pisała. Stosowałas kiedys plastry Itami Terix? Mają składnik diclofenacu. Terix jak moja młodziez miała bierzmowanie tez na tygodniu ,ale zawsze było w roku szkolnym,potem zawsze była uroczysta kolacja dla rodziny a lud******osciele moc. Milego dnia ,u mnie upał ,nawet byłam u fryzjera bo zarosłam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam u mnie upał wczoraj grzmoty burza i deszcz. Za niedługo spotkanie z moim kółkiem różańcowym. Plotko u nas teraz można składać wnioski na dodacie do pieca,powiedz ile procent wam przyznali,czy piec oni montowali czy można kupić tak jaki się chcę.Tylko na razie nie mogę dorwać tego pan od dotacji,ale złoże,by sobie w gębę nie pluć,że mogłam ,przyznają to dobrze nie też ok.Miłego południa i wieczoru.Trzymajcie się ciepło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Terixiu, że 4Flex jaki zalecają ortopedzi jest nie do strawienia :O Przestałam to łykać po pierwszym opakowaniu. Umowe mam z lekarzem, że jak się coś będzie działo to mam sie zgłosić i zrobi USG. Tam mi coś zaczęło chrobotać:O - pewnie już w ogóle mazi nie ma i kość o kość ociera. Na razie wielkiego bólu nie ma ale z pewnością będzie - czas działać. Terixiu faktycznie teraz sobie przypominam, że mówiłaś o nosku. Będziesz miała dwa zabiegi pod koniec lata ❤️ I co? dawaliście coś Młodemu z tej okazji? i jakie imie sobie wybrał? ❤️ Plotko ❤️u mnie skwar, żar leje sie z nieba - w cieniu 34 stopnie. Farbujesz włoski Plotko? Vanilko - ❤️ Pozdrawiam Czytelnię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz w domu mam zabiegi tym razem po południu ,musze jezdzic w taki upał Teklo a moze poróbuj tejpingu u mnie zalecaja ponoc nie zawieraja leow a za pomoca mięsni tzn odpowiedniego naciągnięcia działaja przeciwbólowo Nie farbuje tym razem,za goraco,tylko ściełam i m przywiózł mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko u nas juz jest wszystko zamontowane dokumentacja złozona tzn koncowa,teraz czekamy na całkowite zakonczenie tzn na decyzje koncowa czy wszystkie dokumenty maja.Na jesieni jeszcze przyjada sfotografowac piwnice.Ale nie mamy nic do ukrycia,kotłownia wyglada ładnie. Piec zamontowany. Jak juz Ci pisałam wnioski skladane były w lutym Mozna wybrac samemu rodzaj pieca,gazowe bimomasa(pellet) lub ekogroszek,ale piece musza byc w klasie 5.Najwyzsza ekologia. My wybralismy pellet Dofinsowali nam 6tys .U nas jest 60 lub 50procent (nie pamiętam juz) ale nie wiecej jak 6000 zł dają. Gdyby nie dotacja na pewno nie robilibysmy ,kupilibyśmy najtańszy piec na ekogroszek bez klasy 5 Oczywiscie robi sie to wszystko przez wybrana przez siebie firmę,oni nie narzucają.Przynajmniej tak jest u nas.Teraz zostaje kupić nam już pellet na zimę.Ale do piwnicy aż miło iść naprawdę. A trzeba Vanilko kwitów moc,przeglądy kominiarskie przed i po instalacji,musisz byc włascicielem domu ,wszystkie księgi wieczyste wyprowadzone musza byc.Akty notarialne,chca wszystkiego.Ale mysle ze warto było,bo na taka instalacje nigdy by nas nie było stać. Nie wiem czy pomogłam Ci ,jak cos jeszcze to pytaj.Ważne my juz jestesmy po robotach i mysle ze wiecej kwitów nie zechca.Nawet musielismy dostarczyc kwit złomowania starego pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na kawusię,u mnie duszno bardzo.Jednak za ciepła noc. Orsejko wstałas juz? Spokojnego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Dziękuje Plotko za kawusie ❤️ U mnie też noc była gorąca ale wiał silny wiatr i dało się wytrzymać. Dzisiaj będzie równie gorąco, być może popada troche. Dzisiaj nigdzie nie wychodze - będe gotować i cieszyć się drobiazgami ;) Mam też pare drobnych rzeczy do przemyślenia i do zrobienia. Na śniadanko kanapki z sardynką - zajadajcie http://littlehungrylady.pl/wp-content/uploads/2016/04/kanapka_sardynka.jpg Udanego dnia życzę ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja Wczoraj u mnie nie było tak strasznie duszno jak u Was, ale wieczorem i w nocy lało, błyskało i grzmiało całkiem mocno:o teraz jest rześko i be słońca Teklo skubnę kanapeczki od Ciebie, świetnie się wstrzeliłam czasowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dziś pojechał na kolejną serię ch:o czekam na info, czy wyniki pozwolą ją zaaplikować... stres, stres, stres zwłaszcza, że mamy świadomość, że to nie pomaga... do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka za kawę👄 Tekla za kanapki z sardynką pycha 👄 Zulka ❤️ Młody dostał srebrny łańcuszek i krzyżyk, takie miał życzenie, bo poprzedni zgubił. W przyszłym tygodniu będę na masażu to spytam o plastry. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie wczoraj nić nie padało :O a duszno było okropnie ..dzisiaj coś tam pokropiło... Zulka...nu nu.. nie wolno takich myśli mieć ❤️ będzie dobrze i tego nalezy się trzymać ❤️ dasz nać jak będziesz wiedziała czy mogą już truć :O..oby tak ❤️ Terix.. to bardzo ładne prezenty takie normalne i to mi się podoba ..ciesze sie że wnuk dobrze czuł się w gajerku bo przystojniak z niego 👄 Ploteczko..plasty kleił fizjoterapeuta ten ktory prowadził ćwiczenia i tam też kupiłam plastry ...:) Wszystkim dobrego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
wyniki na tyle ok, że trucie w toku:o Orsejko, wiem co mówię, mam coraz większą świadomość:( Terix mądrego masz wnuka, skromny, fajny chłopak:) a powiedz firma już się rozkręciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny weekend przede mną:( ale robotę zawsze można znaleźć, okna i firany wołają o uwagę;):P pytanie czy warto myć, jak co chwilę leje:P - dzisiaj o 15 znów była burza, z piorunami, grzmotami i ulewą jak z cebra:o pisałam, że docieplają nam szczytową ścianę, a na dokładkę zaczęli remont klatki, wczoraj zaszpachlowali dziury, nierówności, dziś zrobili przecierkę, więc cała klatka biała, pełno pyłu, masakra jakaś:o pewnie z tydzień trzeba będzie się pomęczyć, ale przynajmniej będzie nieco czyściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy się nie odzywa:( niepokoję się mocno:o Betulka też przepadła, Betulka, nie daj się prosić, odpal kompa i pokaż się. Fruwająca, jak u ciebie, pewnie masz co robić na swoim ranczu:) Vanilia no zdradź w końcu kierunek jak wybrała J. Teklo niesprawne kolano potrafi dać w kość:o współczuję. z suplementów na stawy od 4flexu lepszy jest ortonflex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, idę z panną. nie pada wiec trzeba korzystać, bo jak pada deszcz ona robi si i od razu w tył zwrot i do domu:P żadną siłą nie można jej zmusić do spaceru. zresztą ostatnio w ogóle bardzo ciężko ją namówić na spacer, tylne nóżki ma słabe (pije syrop na stawy, ale co to da?) chodzi wolno, a nasz spacer wgląda tak: najpierw ja, za mną moja ręka, potem smycz i na końcu panna F i tak się wleczemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ..to dobrze ze mogą truć ..zobaczysz będzie dobrze musi ..wiem jak wam cięzko sama nie wiem jak ja bym się czuła co robiła itd. ❤️ zostaw te okna rób coś co sprawia ci przyjemność i myśl (staraj)pozytywnie 👄 .. A Panna ..ma swoje choroby i lata to pewnie się jej niechce bardzo chodzić ..nasz Bazyl miał 17 lat i jak szliśmy na spacer to wiele razy stawał na środku ulicy a samochody stawały a jak głupia machałam stop :D a musiałam przejść przez drogę bez pasów bo kto na osiedlu ma pasy :D .. Spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - wyobrażam sobie co czujesz za każdym razem .... Ehhh - musi wszystko dobrze sie skończyć! musi ❤️ Dzięki za podpowiedź w sprawie 4flexu, tak czy owak są to trudne preparaty do brania :O nie lubie żelatynowego, kostnego posmaku. Ale jak trzeba będzie to będe brała :O Własciwie cały czas powinnam brać :O Terixiu mnie sie też podoba prezent. ❤️ U mnie nie spadła ani kropla. Jest super bo nie ma upału. Jutro odwiedzi mnie Brat - wpadną na kaweczke przed południem ;) A w sobote jedziemy do Młodych: mamy roczek J i 3 latka J :D Zulko - szkoda mi Panny F ❤️ chciałby czlowiek żeby wszytko i wszyscy byli wieczni a niestety tak nie jest - strasznie żal ❤️ Wszystko przemija. Nasze Zwierzątka też sie starzeją :O Pozdrawiam Was Dziewczynki i utulam wieczorową porą ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? lekko się schłodziło - jest luksusowo. Wieje ale z mojej wsi raczej na deszcz się nie zanosi. Plotko u Ciebie narozrabiało? mam nadzieje, że nie. Zostawiam śniadanko: chlebek z serkiem topionym i szczypiorkiem http://www.smaknawspak.pl/wp-content/uploads/2016/09/Smak-na-Wspak_pomys%C5%82-na-%C5%9Bniadanie_serek-ze-szczypiorkiem.jpg i rybka po grecku http://eklektik.pl/wp-content/uploads/2015/11/ryba-po-grecku1.jpg Terix ma racje - rybki to najlepsze jedzonko ;) Na zdrowie ❤️ i Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dzięki za kawusię i pomidorki Teklo Teklo przeszła wielka burza u mnie,bylismy razem z M w domu koło południa,zrobila sie noc nagle ,wiało mocno,ale tylko szkody w moich pelargoniach,troszke ich naszczepiło,mimo ,ze M zdjął z balustradki. To żadna szkoda ,takze większych problemów nie ma u mnie po wczorajszej burzy. Zulko nie poddawajcie sie w obecnych czasach jest nadzieja,coraz lepsze leki.Bardzo wspieram i ciągle naprawde mysle,zreszta jak my wszystkie,przeciez wszystkie jesteśmy jak rodzina choc z daleka.Czasem mysle dlaczego jesteśmy tak daleko.Dlatego kazde milczenie Wyspiareczki zasmuca bardzo. Orsejko ciekawa jestem w jaki sposób u Ciebie reh okleja tejpingiem,bo metod naklejania jak oglądam w necie jest duzo. Terix warto popytaj u siebie. Ja kiedys oklejona z kręgosłupem chodziłam przez 6 miesięcy,zmieniane co tydzien plastry.Tylko jak pisałam mi juz zmieniał M a kupowałam w necie.teraz musze pojechac z M do rehabiltanta zeby go nauczył oklejac biodro bo juz chyba w tym widze tylko światełko. Teklo na temat kolana nie wiem czy to zadziałałoby skoro nie masz w nim mazi. Vanilko napisz znacie juz wyniki matur,jak poszło? Dzisiaj konczymy z M sprzątac sypialnie łacznie z praniem materaca,ciekawe czy uda nam sie potem nałożyc pokrowiec na wielkim materacu. Wieczorem przyjeżdza tylko syn,takze w ten weekend spokojnie a na przyszły tydzień wracaja wszyscy,zamierzamy u nas spotkac sie ze swatami w następną sobote.Mysle ze dam rade cos przygotowac do żarcia. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla jestem na śniadaniu i oczywiście sięgam po rybkę dzięki 👄 U mnie pada od wczoraj, najpierw padało, później lało a wieczorem i nocą były burze, teraz już tylko pada:( Na mojej ulicy drzewo zatrzymało ruch. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie możemy nic zaplanować. Na szczęście młody zasmakował w książkach, na razie czyta tylko Kinga, ale mam nadzieję, że zacznie sięgać też po innych autorów. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam,u mnie tez lekko się schłodziło. Matura j.pol71 roz.90%,mat.p 74roz16%,ang 90roz50% Dziś może w końcu wysłać wszystkie papiery i do której się dostanie coś z ekonomią tyle wiem.Też do większej wsi,ale bliżej niż syn. Teklo ty do Chechło jeździsz czasami. Orsejko coś znalazł bliżej uczelni. Zulka trzymam kciuki,a może spróbujecie do doktora o którym c***isałam. Przytulam was wszystkie do serduszka❤️.Spotkanie naszej paczki udane mama fajnie wygląda,córcia tez śliczna z prezentu od ciotek zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ - nigdy nie jeżdże nad Chechło i nigdy tam nie byłam. Ale kiedyś były plany w moim "kółku" żeby tam zrobić 3dniowy plener. Ploteczko❤️ - no właśnie plasterki raczej dla mięśni niż dla stawów bez mazi. Ale kto wie co ortopeda zaleci. Upiekłam tarte cytrynowa- może ktosik ma ochote? jakby co to stawiam na stole a do tego talerzyki deserowe i widelczyki ;) (____________)? Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem Vanilko a jak teraz jest traktowana matura rozszerzona? Zeby było zaliczone trzeba miec dalej co najmniej 30%? Coś pamiętam było tak jak mój syn zdawał. Teklo własnie plastry w jakis sposób utrzymuja mięsnie i ponoc nie zawieraja leków a co tam Chińczycy daja to nikt nie wie.Ale chyba leków nie skoro dopuszczone sa dla sportowców. Ja dzisiaj juz jestem oklejona cały staw krzyzowo biodrowy i biodro z nogą.Kolor beżowy to nie widac.Na razie jest w miare.Tzn chodze. A cytrynowa tarta skosztuje jutro. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawę podaję (_) (_) (_) (_) zostało chyba jeszcze trochę tarty cytrynowej, zapraszam :D Tekla nigdy nie piekłam tarty cytrynowej:( U mnie nareszcie przestało padać, ale już się chmurzy. Nic nie można zaplanować, może dzisiaj uda nam się gdzieś wyjść. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio dałam sobie dzisiaj w kość - zrobiłam dzień gospodarczy, z praniem i prasowaniem pościeli, firan, z myciem okien, niestety już zdążyło popadać:o sprzątaniem całej chałupy, przez szkołę miałam trochę zaległości, więc było co robić i dopiero usiadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×