Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

O jak miło Zulko,Vanilko ze jestescie dzisiaj ze mna Zulko a ja nic nie robię jeszcze do spiżarki,nic a nic. I chyba w tym roku tak bedzie,tylko jakies ogórki i papryka. Zulko,Vanilko dzisiaj juz powaznie mysle o oddziale jednak.Jeszcze na następny tydzien mam zastrzyki,potem 2 blokady biodra i jak nie pomoze zdecyduje sie.Chyba nie bedzie wyjścia,z przyjęciem tam mysle ze tez nie beda miała problemu,na oddziale mam siostrę stryjeczna i sasiadke ,drugi dom ode mnie.Porozmawiam z siostra jak to wszystko wyglada. dzisiaj uprasowałam tylko firanki na parter w domu,małzyk pomył okna ,troszke jest czyściej.Zostało posprzatac góre,ale to pewnie po niedzieli. Dzisiaj mamy 28 rocznice ślubu,ale przekladamy świętowanie na następna sobotę.I tak powoli dzisiaj analizuje swoje życie.Syn jak skladał zyczenia życzył nastepnych 28 lat tak jak zyjemy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, piękną rocznicę obchodziliście:) życzę kolejnych w zdrowiu i szczęściu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie prozdrowotnie zapraszam na szklaneczkę siemienia lianego, w sam raz pół godziny przed śniadaniem, które dziś szykujemy we własnym zakresie;) jakieś debile o 4 rano darły ryje dosłownie wrzeszczeli na całe gardłło :o nachleje się toto i durnieje ludziom spać nie daje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co zapowiada się ładny dzień, co po wczorajszym mocno burzowym jest miłą odmianą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już jestem po lnie, po śniadaniu i teraz mogę wypić kawę. Zapraszam (_) (_) (_) (_) Nie było mnie kilka dni, bo postanowiliśmy zrobić sobie wakacje, wyjechaliśmy. Wczoraj wróciłam i od razu na działkę. Pomidory zielone, ogórki jeszcze bardzo małe:( Za zimno żeby coś dojrzewało. Plotko ja miałam rehabilitację w szpitalu do południa. Codziennie od 8 jakieś zabiegi, z przerwami na kawę, czasami do 14, ale najczęściej do 12. Wcale nie byłam zadowolona, wolałabym całodzienny pobyt. Dowiedz się czy jak skorzystasz z rehabilitacji, to dostaniesz w tym roku sanatorium? Mnie powiedzieli że tylko raz w roku można korzysta z rehabilitacji:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja len podgrzany kawunia chlodna ale taka na dzisiejszy dzień dobra ..Dzięki Zulko..Terix.. Terix.. a gdzie byłaś ? Vanillia ...🖐️ Wszystkim miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
🖐️Kawa i herbatka Miłego tygodnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem wypijam kawę, dzięki Vanilka👄 Orsejowa daleko nie wyjeżdżaliśmy, byliśmy na domku nad jeziorem. Dobrze że ogrzewanie było, bo noce bardzo chłodne:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) dzieki za kawunie Vanillko 👄 Terix.. no tak przecież ty mieszkasz w krainie jezior :) zawsze marzyłam o wyjeżdzie w twoje strony ale teraz to już na pewno nie dam rady ..nawet zastanawiam się czy wogole gdzieś pojedziemy :O jak już troche odłożę to wciśnie się jakiś przypadek ciągnący wąż kasowy :O .. Vanillko ..ciesze się że sprawy idą ku dobremu i piecyk będzie bezobsługowy :) ..na dom cały ? czy tylko ty z babcią ? Zulko.. u ciebie też tak duszno ? u mnie okropność jechaliśmy do dużej wsi to lało okropnie a u mnie jedynie pokropiło :O Teklo.. nie wiem czy coś przegapiłam nie doczytałam czy cuś ...ale pytam gdzie jesteś ? Plotko... korzystaj z całodziennej rehabilitacji ..odpoczniesz ..dadzą pod nosek jeść ...ja mam zamiar wybrać się do mojej pulmoloszki po skierowanie na jakiś turnus może uda się do Kołobrzegu ale nie pogardzę Karpaczem :) Fruwająca ..pochwal się fotkami siedliska plisss:) Beatulka ...zapraszamy do nas :) Daisy ..❤️ Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja Pózno jak na mnie ale nie mam wcale jakos werwy do niczego. Terix Ty miałas turnus dochodzący czy leżałas na oddziale? Orsejko ja chyba nie tesknie do polozenia mnie na oddzial,u mnie jest 3 tygodnie lezenia w szpitalu,tylko zaleta jak mówił lekarz od razu rehabiltacja,kroplówki ,zastrzyki wszystko na miejscu. Zobacze co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...kawunie przyniosłam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Wczoraj u mnie przeszła ogromna burza grzmoty straszne sypało gradem strasznie :O ale dzisiaj jest świeże czyściutkie powietrze i nadal jest ciepło :) Ploteczko... wiem ze to upierdliwy pobyt w szpitalu ale zawsze mozesz wieczorem wpaść do domku ..w niedziele czy soboty pewnie też ..a trzy tygodnie zleci a najważniejsze że coś pomoże ❤️ Wczoraj moj M zleciał z drabiny :O nie wiem jak on tę drabinę podstawił że drabina zjechała wraz z nim :o na szczęście nie połamał się ale noga okropnie stłuczona dobrze że C. pojechała po środki na okłady itd. dzisiaj już lepiej opuchlizna zeszła no poobijany jest ale tam ...poszedł do pracorki :) Zulko.. a jak tam twój M się czuje jak wyniki ? podesle wam kochane filmik jak to Borys buszuje co rano o 5tej ..czy wasze kociaki też tak robiły ? Kochane a jakie drapaki miałyście i czy wogole ..pazurki przycinamy ale kanapę już poszarpał :O Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy świeży poranek 🖐️ na kawusie i herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Przepraszam za chwile nieobecności w sobote i niedziele nie odpalałam w ogóle komputera a wczoraj faktycznie Orsejko byłam w O... żeby posprawdzać terminy. Neurolog zrobiła błąd - zapisana jestem na 11 września(poniedziałek) a nie na 9 września(sobota)jak mi zapisała wcześniej. Poprawione, zapisalam się też na jesienną konsultacje u laryngologa. Sobote spędziliśmy z M w Kamesznicy a niedziele na jowejkach w swojej wsi. Czuje sie dobrze choć wczoraj mnie troche "kołysało" musiałam chodzić powoli i ostrożnie ;) Terixiu - a jaką pogode mieliście nad jeziorem? udała się? ❤️ Zulko ❤️ ja też zaczynam dzień od szklanki siemienia ale najpierw kawa :P a żeby nie było że na czczo to z kawusią zjadam banana ;) Oresjko ❤️ Ploteczko ❤️ trzymam kciuki za Wasza plany sanatoryjne żeby poszły po Waszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - kichnęłaś i stronka wskoczyła wreszcie :D:D:D Koty tak mają - o 5 rano to już rytuał :D nawet jak nic nie potrzebują to potrzebują NAS :D F tak długo smędził aż wstałam :D To najlepsza pora aktywnosci dla nocnych łowców ale potem one śpią a człowiek musi harować :P A jak Borysek z O...m się dogadują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ❤️ już jesteśmy - odśwież strone - zapraszam na bułeczke z serem ;) U mnie też wczoraj przeleciała burza i dzisiaj mamy świeżo - duchota zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×