Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

🖐️ Jestem, łapię za kawę i kanapki, dzięki 👄 U mnie też kuweta stała pod umywalką w łazience i nie raz, jak pisze Tekla siedzieliśmy tam we dwoje:D:D:D Moja kuzynka postawiła kuwetę w pokoju, bo w łazience tylko wanna i pralka, a w kibelku jak usiądziesz to kolana w przedpokoju:D:P Zaraz wybieram się pozałatwiać kilka spraw, małe zakupy i biblioteka. W sobotę jedziemy do Małej i muszę jej coś kupić. Z okazji pięknego pierwszego dnia lata życzę samych pogodnych dni:D:D:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na chwilkę Orsejko mi na kregosłup pomagały tejpy-mysle ze o te plastry pytasz. Mozna je naklejac nawet kilka miesięcy,nawet teraz jak cos mi z kręgosłupem czuje sie pogarsza ,M nakleja.Na kręgosłup łatwo sie nauczyc naklejania,ale na inne częsci ciała chyba gorzej.Trzeba po prostu zobaczyc.Pomagaja na stawy tak mysle. Teraz juz prawie we wszystkich punktach reh nakleja Ci.Spróbuj, ja zawsze miałam 7 dniowe. Teraz tez mialam zalecone przez ortopede na biodro,musze jednak pójść zeby nakleili,bo nic nie działa.Moze to pomoze.Nie wiem moze to jakas psychika. Juz patrzylam w necie jak sie nakleja na you tube,moze mój M podejrzy i mnie oklei.Bo chemia lekowa jest dobra jak sie bierze,jak sie odstawia to wszystko wraca.dzisiejsza noc miałam nieprzespaną,odsypiałam w dzień. Spróbuj moze zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie czucia w ręku Orsejko tez tak mam,tylko u mnie wypadanie z reki powoduje torbiel.Ostatnio wziełam dzbanek z woda by podlac kwiaty balkonowe,oczywiscie zalałam balkon.Wypadanie np łyzek itp mam często.Na ręke nie próbowałam ,ale widze w necie tez sie okleja tejpingiem. Napisz dretwieje Ci ręka? Bo mi tak,w piatek ide do ortopedy rekowego ma mi dac skierowanie na badanie emg,by wykluczyc lub potwierdzic zespól ciesni nadgarstka.Ostatnio jak mu powiedziałam o wypadaniu z reki dretwieniu to mi zasugerował to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Orsejko, rozumiem, że córka postawiła kuwetę w kuchni? dla mnie to nic gorszącego, bo u mojej mamy tak było (ze względu na małą łazienkę) kuweta stała pod stołem w kuchni, a jak przyszła druga kicia, to dostawiła drugą w.... przedpokoju, bo kotka bała się wchodzić do kuchni jkak ktoś w niej był..... Kuweta mojego pana R stoi przy wejściu do kuchni, pod taką szafką wnękową robioną przez małża, tyle tylko, że trochę mu tam za ciasno na wysokość, bo hrabiątko robi si opierając trzy!!!! łapy o rant kuwety i przez to dodaje sobie wzrostu, więc muszę ją lekko wysuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jeszcze nie widziałam ferajny, zaraz pooglądam. Orsejko m nic nie dostał, sami sobie musimy radzić:o kupiliśmy kapsułki biomarine, robię soki burakowo-marchwiowo-selerowe. a może Twoja c coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że jest lato, ale przerażają mnie zapowiadane upały, ze wzgl na naszą pannę F, która jest coraz słabsza, chudsza... ma apetyt, ale co z tego kiedy nie mogę jej karmić czym i ile popadnie, bo zaraz cukier jej walnie:o więc je określoną miarkę mniej niż by chciała, przez to nie ma siły i tak kółko się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, a może Ty podpowiesz, co robi Twoja sis na poprawienie parametrów krwi przed kolejnymi turami trucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko pewnie się zapominasz z tym, że powinnaś ograniczać obciążenie ręki i stąd te wypadki z wypadaniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Terixiu w mojej wsi ludziska wylegli na ulice z okazji 1 dnia lata :D zapełniły się kawiarniane ogródki i puby. Odbył się mecz na stadionie - ale kto z kim grał nie wiem :P 🌻 Jak mój F był mały - miał kuwete w kuchni ale jak podrósł to wyniosłam do WC. Dla mnie kuweta w kuchni czy pokoju jest spoko. Mieszkańcy zwykle tak stawiają jak im wygodnie ;) lub jak warunki pozwalają. Zulko - pytałam Sw..ej o leki i suplementy wzmacniające ale jakoś tak dziwnie się z nią rozmawia, że uznałam że temat dla niej drażliwy no i odpuściłam :O nie dowiedziałam się. A lekarze nie poradzili co stosować żeby wzmocnić kondycję? 🌻 Pod moimi oknami na trawnikach (a jest ich sporo i całkiem zadbane) pod krzewami zamieszkały jeże :D Przez pare dni przejmowałam się bo myślałam że to szczury. Ale to rodzina trzech jeżyków. Co wieczór wychodzą i krzątają sie po trawnikach, pod krzaczkami, tuptają tam i z powrotem :D Oby sobie żyły i bezpieczne były ❤️ ❤️ ❤️ obserwuje je co wieczór ;) POzdrawiam SPokojnej nocy życzę. Zulko - ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia zaparzona świeża i pachnąca - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? pogoda sprzyja - w mojej wsi 26 stopni Jade zaraz do Urzędu Miasta po wniosek na dowód osobisty - kończy mi się ważność 10 lipca Śniadanko: https://bezfarmazonu.files.wordpress.com/2016/01/img_7387.jpeg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-JmwbRZlJpxw/VX2hnfQbhNI/AAAAAAAABdQ/SulCQlrVVe0/s1600/kanapka%2Bszynka%2Bparm%2Bricotta1b.jpg 🌻 https://1.bp.blogspot.com/-q0yNcbBqUDQ/VpLSrSLkOYI/AAAAAAAAU-s/VI9cC5tFUrM/s1600/Sniadanie%2Bw%2BKrakowie%2B-%2BJajownia%2B-%2Bdania%2Bkontra%2Bania%2B%25282%2529.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 wybrałam oczywiście rogalika z łososiem :D U mnie też pogoda na razie ładna, na popołudnie zapowiadają deszczyk przelotny. Idę zaraz po jakąś rybkę i warzywa, na jutrzejszy obiad. Ostatnio zasmakowała mi miruna. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,pozdrawiam U mnie tez ciepło ,duszno. Zulka ma nadzieję,ze chodź trochę ci pomogłam. Po niedzieli mam babski zjazd u naszej rodzącej odwiedzić ją i córeczkę.Wiecie co fajnie mieć taką 6 wspieramy się i pomagamy sobie. Nie wiem czy któraś lubi ,ale zapraszam na ziemniaczki z jajkiem sadzonym i zsiadłym mlekiem.Mam wodę niegazowana w lodówce. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję i ja :) dzieki za kawunie i sniadanie :) Byłam u weta z moimi chłopakami jedno miało pazury przycinane to Brodate a drugie miało kontrole uszu i jest już zdrowe Borysiątko jutro na 13tą na kastracje :) jazda wyglądała następująco : Brodaty zapięty z pasy na siedzeniu z tyłu Borys w transporterze obok dzieło ich srodkowe siedzenie :D Brodaty cały czas coś mruczał a Borys nie ruszał się cały czas ..to było pierwsze tak bliskie spotkanie :D Daisy ...napisz proszę co u ciebie ?:O Zulka .. a to ci problem z Panną :O.. Plotko dzieki za info ..mnie ręka nie drętwieje tylko trzymam np.szklankę i puszczam :D nie wiadomo kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix.. usmiałam się z twego opisu koleżanki lazieki :D fajnie ..moja c. ustawiła kuwete w przedpokoju 😠 ale już od dzisiaj kuweta stoi w łazience jest spora więc nie ma problemu :) Dzieki kochane za wasze rady ..jak coś jeszcze nie będę wiedziała na temat pokojowych kociaków to wiem do kogo się zwrócić po rade 👄 c.. kupiła tego Benka :D taki duży wór jest piwnica wiec nie ma problemu ..jasny jak radziła zulka jeszcze musze kuwete zmienić .. Beatulka..!!!!! Fruwająca ...!!!!! Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Piątkowa kawusia na stole (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta :classic_cool: U mnie świeżo i pogodnie po burzy jak była nad ranem. Nasza Zulka zbliża sie do obrony - kciuki trzymane ❤️ ❤️ ❤️ Vanilko - trzymajcie i pielęgnujcie swoją grupkę ❤️ Wczoraj wrąbałam ziemniaczki z jajkiem sadzonym mniam :classic_cool: bardzo lubie ale nie wpisywałam nic bo miałam sterte prasowania i zawzięłam sie żeby skończyć ;) Orsejko ❤️- Borysiątko będzie słaby po kastracji - wyściel mu legowisko tak żeby mógł sisiać pod siebie bo na początku nie będzie miał siły pójść do kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - tam gdzie jeżdże ostatnio na urlop WC jest takie ciasne :D:D:D Nogami zapieram się o drzwi :P Czas na piątkowe śniadanko - "naszło" mnie na sardynki: http://st2.depositphotos.com/8156662/11057/i/950/depositphotos_110576144-stock-photo-snack-from-sandwiches-with-sardines.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-z4XTZ17lfe4/UI4xOs6Qf5I/AAAAAAAAEFE/Rrv5m8QT9Eg/s1600/DSC_0010.JPG Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla wielki 👄 wiesz co lubię, rybka pod każdą postacią. Ostatnio nie miałam żadnej rybki oprócz słoiczka anchois, trochę ostre ale zjadliwe na kanapkę:D Wczoraj wieczorem przytachaliśmy około 8 kg truskawek, dzisiaj od rana siedzę w kuchni i pichcę. Będzie ciasto , koktajl , trochę dżemów i trochę dla sąsiadki. U mnie pada od rana ale jest ciepło. Zulka trzymamy kciuki❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki mile widziane:) nie puszczajcie do niedzieli;) czytam, uczę się i już mi się wszystko kiełbasi, taki to interesujący temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj, jakbyśmy się umówiły, też miałam na obiad sadzone, ziemniaki i kefir, chociaż ten zestaw to nie moja bajka:P a truskawki chyba przegapiłam i nic w tym roku z nich nie zrobiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo chłopaki podobne do siebie bardzo, a jaką mają komitywę z dziadkiem:) jeszcze trochę i dołączy do nich mała J. - to się będzie działo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, nic na siłę, pewnie s-wa nie chce wracać do traumatycznego dla niej tematu i musimy to uszanować. Vanilia podpowiedziała co nieco i Orsejka też, dziękuję i czekam na dalsze info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Melduje że Borysek już obudził się na dobre ..ale wczoraj było okropnie :O ale to juz za nami i bardzo wszystkich pozdrawiamy dziekujemy za kciuki :) Zulka ..ja trzymam za twoje zaliczenie :) dzisiaj jedziemy na imieniny Taty :D Daisy ..pomachaj bo jakoś dziwnie się czuje :O ❤️ Terix...i jak przerobione truskawki ? czy wnuk do ciebie już przyjechał czy ma inny termin . Teklo...dzięki za porady ..tak zrobiłam bo bardzo dlugo spał już się bałam ze coś nie tak .wet przy odbiorze kazał temoforem ogrzewać Borysa bo bardzo się wychładzał za jakiś czas musimy zrobić badanie serducha :O bo coś na to wskazuje że coś serduszko nie tak ..albo też może być osłabiony z powodu swojej niskiej wagi nie dożywiony był ...u nas bardzo szybko nabierał ciałka bo ważył ledwo ponad 2kg. a wczoraj na wadze było 2.80 wet ..powiedział że konieczne są wszystkie badania ale za jakiś czas :) Vanilko...c ..pytała co nieco znajomych ale ludziska nie wiedzą lub też nie chcą polecić :O ..a młody już coś może ma ?jak tak napisz gdzie .. Plotko...kupiłam te plastry i tacie też pokleiłam :) Beatulko.. !!!!! Fruwajaca..!!!!! kochane to już lato !!!!!!! Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Orsejko! ❤️ to już lato! :D:D:D super u mnie po deszczu jest pięknie, słonecznie, szczebiocąco od ptaków i pachnąco od lasu mmmmmm..... gdyby nie świadomość zła wszechobecnego to można by powiedzieć, że świat jest piękny Dzięki Orsejko za kawusie ❤️ jak czytam o Borysku to jakby miód lał się w moje serce ❤️ ❤️ ❤️ - dziękuje Ci za to 👄 Na sobotnie śniadanko mamy kanapki "wypasione": z wołowinką: https://akademiasmaku.pl/upload/recipes/606/big/kanapka-z-wolowina-606.jpg z tuńczykiem https://tesco.pl/smaczna-strona/uploads/get/Przepis/8994/1200/25/24077/kanapka-z-tunczykiem-swiezym-ogorkiem-i-jajkiem.jpeg i zwykłe, skromne :P https://1.bp.blogspot.com/-OKtAvu0WErE/V2BB0IO-chI/AAAAAAAAJ8Y/sH1IrcrEsTQC8kXmK_hxNB6mvavlQ-EdQCLcB/s1600/1.jpg Życzę udanej soboty a kciuki trzymam za wszelkie powodzenie dla Zulki i dla Was Dziewczynki (nic dzisiaj nie zamierzam robić więc spokojnie ze ściśniętymi kciukami chodzić moge :P ) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×