Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Witam jestem z kawą i herbatą (__)? (__)? (__)? (__)? Piękny słoneczny dzień mamy Daisy - domyślałam się, że to o Mamę chodzi ale miałam nadzieje, że nie. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie problemów. Życzę Mamie powrotu do zdrowia abyście mogły się cieszyć sobą jeszcze wiele długich lat ❤️ ❤️ ❤️ Dobrze byłoby abyś troche zadbała o siebie bo Mama będzie Cię potrzebować zdrową i silną ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkim Czytelniczkom życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) melduję się i ja na kawuni :) Teklo dzieki ..a Borysek w kuchni jest :) Zulka... M już w domku ?❤️ Terix.. gdzie jesteś? Beatulko.. ciągle praca a kiedy na urlop i gdzie ? Daisy ..❤️ Plotka ..to nie mnie te plastry to dla Taty oklejone ma biodro :) a ja muszę prześwietlic tylko ja nie mam czasu jak zwykle a może to tylko moja wymówka bo nie lubie przychodni ..szpitali itd. :O Fruwająca .. intensywnie pływa że czasu brak dla nas halo!!!! Vanilka.. jak mama nie będzie chciała to sami kupcie sobie piecyk mniejszy i spoko ..może nawet lepiej bo spokój co sami to sami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na f.. pokazałam moje osiedle i jak wyglądać będą moje ulice :) miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo ten lek to beta serc, czy coś innego? słyszałam, że jest równie skuteczny, a tańszy zamiennik, ale teraz nie pamiętam nazwy Orsejko tak, małż wrócił wczoraj. całkiem nieźle zniósł trzeci kurs, zauważyłam tylko, że po każdym coś mu dokucza:o tym razem bolą go kości i wyskoczyła afta w buzi. i już pisałam, że mi go podmienili, bo drażliwy się zrobił jak nie on, czasami to bez kija nie podchodź:o Daisy rozumiem co przeżywasz, te nerwy, stres, bezsilność, a i złość czasami pewnie też:o trzymam mocno kciuki za Was życząc mamie powrotu do zdrowia, a Tobie kochana dużo siły, cierpliwości i wiary, że wyjdziecie na prostą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, gratki dla wnuka:) zdolne mamy dzieci:) a Ty kiedy wybierasz się na urlop? i zapomniałam się zapytać jak sobie radzi Albercik na nowych włościach? wychodzi na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, co słychać? z biodrem ciut lepiej? Fruwająca machnij łapką. Terix a co u Ciebie? jak plony ogródkowe? co jest na tapecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ ten lek to Vicebrol Forte w moim przypadku na zawroty glowy: wspomożenie naczyń mózgowych. Ale ma więcej zastosowań. Wg ulotki podaje się go po udarach niedokrwiennych, na niedosłuch uszu i m.in w leczeniu objawów psychicznych i neurologicznych. Betaserc skuteczny jest na szumy uszne. Biore vicebrol prawie tydzień i jestem podbudowana! lepiej się czuje, pewniej chodze, jeżdże na jowejku bez obaw. Stłumiło mi pulsowanie w uchu. Naprawde jestem dobrej myśli bo okazuje się że jest na to wszystko sposób a najbardziej się bałam tego że nikt i nic mi nie pomoże i będe sie przewracać do końca życia :P Chociaż podobno zmiany naczyniowe mozgowe mam niewielkie to jednak lek bardzo dobrze mi robi - jestem wdzięczna pani neurolog -jeszcze tylko wykluczymy kręgi szyjne ;) Jeśli chodzi o betaserc to kiedyś w aptece zaproponowali mi zamiennik dużo tańszy - skład identyczny, więc warto o tym wiedzieć i nie przepłacać. Podobno tych zamienników jest kilka - ceny zależą od producenta a składem sie nie różnią. Orsejko - fajnie Wam robią na osiedlu! :D piękne chodniki, pobocza - ładna uliczka aż przyjemnie popatrzeć ❤️ ❤️ Jutro jade do Och... bo neurolog zapisała mnie na 9 września i jest to sobota a oni w soboty nie pracują. Musze tą pomyłke skorygować zanim jeszcze są terminy :O Dobranoc Dziewczynki ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza czy nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra już się wytaplałam :P Jestem na urlopie, miałam kilka dni u siebie siostrę z mężem :D Zaplanowałam im w sobotę rozrywkę. Gdzie? Oczywiście zabrałam ich na termy do Chochołowa :D Dostarczyłam im 5-cio godzinnej radochy, byli przeszczęśliwi, bo takich rozrywek u nich niet :) Oczywiście koło siedliska roboty od groma, ale dach wymieniony :D Takiego koloru we wsi nie ma nikt, blachodachówka rukki, kolor oberżyna :P A co jak szaleć to szaleć :D Syn kończy ocieplenie, więc co zrobię jako taki porządek, nie ma zmiłuj od nowa bajzel :) Fitnes mi nie potrzebny :) Do domu wracam jak już ciemno, mycie i wyrko :D Ale radocha jest :) Dobrej nocy wszystkim A dzisiaj wszystkie się zbuntowały i ani jedna nie zajrzała do czytelni, no to nadrobiłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawusie.Oczywiście jak ktos zajrzy. Teklo załatwilas przesunięcie terminu? A moze w sobote pracują? Czasem niektóre przychodnie sa otwarte na fundusz w soboty. Orsejko ładne osiedle,teraz bedzie czyściutko,tylko zimą ulica będzie z kostki sliska,tak jest u mnie własnie,gdzie asfalt to w miarę a kostki są sliskie. A u mnie dalej bida juz mi sie nie chce pisac,znowu mam zastrzyki,tym razem inne,tak bolała noga ze nie spałam juz po nocach.Ponoc to od kręgosłupa,mam pilne skierowanie na rezonans,ale pilne to na pazdziernik,ponoc bede miała szybciej,obiecano mi ze po miesiącu. Po zastrzykach mam sie zgłosić za 2 tygodnie na 2 blokady biodra. Mam skierowanie wypisane do sanatorium,tylko musze złozyc wniosek,tez mam miec szybko,(mysle ze do jesieni a moze wczesniej,przebywam cały czas na zwolnieniu ,a oni tego strasznie nie lubia.warunek lepsze wyniki.Musze powtórzyc w ciagu 2 tygodni.Wszystko bedzie zalezało od OB,teraz nie mam nawet szansy. Vanilko odnosnie pieca jeżeli mama jest włascicielem to musi podpisac,zreszta wszyscy wspólwłasciele musza wyrazic zgode na wymiane. Jak gdzie córcia sie dostała,macie juz wyniki przyjęć na uczelnie? Zulko i co planujecie na wakacje w pracy,jakie zabawy z dziecmi,bo pewnie o to chodzi? Terix masz juz pomidorki,my juz swoje mamy koktajlowe,ale dla mnie jednak sa za kwasne. no nic miłego dnia,ja dzien musze zacząć od przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po cichu mysle,ze jak dostane gdzies sanatorium w Waszych stronach to moze jakies spotkanie,ale to chyba tylko marzenie Z moich stron często daja skierowanie do Horyńca,z jednej strony dobrze bo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pasją odkąd skończyłam 10 lat jest czytanie książek, zwłaszcza biografii;-) Ostatnio trafiłam w sieci na taki poradnik: https://sprzedajemy.pl/poradnik/5-najlepszych-ksiazek-biograficznych-ostatnich-lat-402203-art2457 i dzięki niemu sięgnęłam po biografię J. Lennona, to świetna lektura o wybitnym człowieku i jego geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Fruwająca, że chociaż Ty wczoraj zrobiłaś frekwencje :O:O:O Ciesze sie, że roboty idą pelną parą i nie masz czasu myśleć o bzdurach ❤️ ❤️ ❤️ Ściskam Cię :classic_cool: Plotko - Ty uratowałaś frekwencje dzisiejszą - a może gdzieś tutaj z moich górach dostaniesz sanatorium? ;) eeeee chyba nie bo większość tutejszych to chyba płucne a Ty potrzebujesz rehabilitacyjne. Pozdrawiam i ściskam Ploteczko :classic_cool: do Och… w sprawie terminu nie pojechałam (choć planowałam) bo nie mogłam się wczoraj dobudzić. Jade w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam przeszła burza u mnie,chrześnica za 4 razem zdała prawko.Córka kierunki ekonomia,i komunikacja wizerunkowa.Młody już w domu na wakacjach.Ja po niedzieli do endokrynologa mam jeden wyniki nie bardzo bo jest podwyższony chyba zmieni mi dawki leku .Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorkiem Vanilko czyli córcia juz przyjęta rozumiem? Teklo masz racje dopilnuj terminów póki czas.Fajnie ze lek Ci pomaga,ze lepiej sie czujesz i ktos moze pomóc a nie zostawic i sie męczyć Teklo nie wiem gdzie mnie przydziela ,jesli w ogóle sie zakwalifikuje,za 2 tyg robie badania,od tego wszystko zalezy,dzisiaj byłam i nie złozyłam wniosku,musza byc lepsze wyniki jednak.A sanatorium byłoby szybko tak mi dzisiaj powiedzieli.Moze nie w wakacje ale tu sie nie czeka ponad 2 lata.Kwestia 3 miesięcy. W ten weekend jestesmy sami,nastepny weekend spotkanie ze swatami planuję.W tym tyg musiałam odłozyc bo chyba nie dałabym rady.A jednak trzeba cos przygotowac. Czuje sie odrobine lepiej,pewnie to zasługa lekarza i zmiany zastrzyków. Moze i lenistwa.Dzisiaj zakonczyłam zabiegi polamanca Terix kiedys pisałas ze jak pamietam byłas w szpitalu na oddziale rehabiltacji?Nie myle sie? Mi chciał ortopeda wypisac skierowanie na taki oddział w środe. Jakos odwlekłam.Dzisiaj sie dowiadywałam,kładą na 3 tygodnie i ciągle zabiegi tez tak miałas czy Ty miałas dochodzace leczenie szpitalne?Az sie obawiam jak pójde czy mnie nie skieruje,chyba zwariowałabym zamknieta tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dobranoc Szkoda mi ,ze tak malo tu cos pisze,az nie chce myslec co bedzie z naszym forum.Przyznam się mi brakuje Wyspareczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko czekamy rekrutacja trwa . A moja mama była 3 tygodnie na na oddziele rehabilitacyjnym do południa były zabiegi i rehabilitacja ,każda osoba miała przydzielonego rehabilitanta.Jest bardzo zadowolona ze tam była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawusia zapraszam jak ktos ma ochote razem wypic Vanilko wlasnie na tym polega,u nas ponoc jest rehabiltacja na oddziale i rano i po południu ciągle.Nie mam ochoty troche bo jestem osoba chodząca a nie lezaca to tak mysle po co mam zajmowac łóżko. Zobacze jak będzie za kilka dni i wtedy podejme decyzje.Na razie jestem na NIE. U mnie pada ładny deszczyk.Ogórkow jeszcze nie robię.odwlekam ile sie da.Na razie swoje mamy na bieżąco.Ale mam bardzo malo ogorkow posianych.Kiedys kupimy i na raz trzeba będzie zrobić. Miłego dnia Orsejko taka ranna zawsze byłas,wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzięki za kawkę . Plotko na tym oddziele było dużo osób chodzących.Mama też myślała ze czas będzie się dłużyć,nawet nie wiedziała kiedy zleciało i do domu przyszła.Wiesz jakoś coś mi mówi,że pomogło by ci to,ale zdanie należy do ciebie. Wszystkie przytulam do serduszka❤️udanej soboty,trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio u mnie dziś mokro na dworze, ale ciepło. ogarnęłam chałupkę, a że zostałam uraczona czarną porzeczką i agrestem, więc bawiłam się w robienie kompotów, w sumie wyszło 14 słoików. takie tam udawanie, że wszystko jest ok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, podobnie jak Vanilia namawiałabym Cię na ten turnus rehabilitacyjny w szpitalu. nie zmęczysz się tak, jakbyś musiała dojeżdżać, a zajmą się Tobą kompleksowo. a małżyk poradzi sobie ze wszystkim, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca pstryknij fotkę, dawno nie widziałyśmy Twojej hacjendy, a z nowym dachem w szczególności. a jaki kolor wybrałaś na elewację żeby współgrał z oberżyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo cieszę się, że masz dobrane leki i co najważniejsze działają i dobrze się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×