Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość oliwia34lll
jeśli dostosowałaś sie do czasu - to tak. Kokluzzka gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Dołączam do forum staraczek! ;) opisze Wam moja historie. Mam 29 lat, staramy się z partnerem o dzidziusia już prawie 1,5 roku jak narazie bezskutecznie, byłoby to moje pierwsze maleństwo. Nie wyobrażałam sobie ze może być tak trudno ;( jeździłam prywatnie do gin. zrobiłam badania na tsh, prolaktyne i progesteron. Pierwszym razem prolaktyna lekko podwyższona (przy powtórnym badaniu już w normie ) nie wiem czy to stres zadziałał czy co. Reszta w normie. Leków żadnych nie biore. Monitorowałam cykle w 12,13 i 14 dniu okazywało się ze owulacja występowała, pęcherzyk był ładny, duzy a nawet pękał ( ciałko żółte bylo). Niestety okazało się ze wyszła mi 3 gr cytologii ;( za pół roku kolejna;( trochę się załamałam, bo nie wiem co mnie czeka :( w dodatku wykryto małego mięśniaka w trzonie macicy ( niby nie ma wpływu na ciąże). Ale ja tak do końca nie jestem pewna :( teraz czas na badanie nasienia. Najgorsze jest to ze partner pracuje za granica, w domku jest tylko na weekendy, nie zawsze akurat trafi się „ten moment” na igraszki :( doradźcie dziewczęta co robić, czy któraś miała podobna sytuacje a zaszła ? Czy polecacie jakieś suplementy czy coś ? Dodam ze biore kwas foliowy i olej z wiesiołka od 1 dc tylko do owulacji. Pierwszy cykl z żelem conceive plus - dużo dobrego się naczytałam o nim :) zobaczymy czy coś wskóra :p przeważnie zawsze czuje pobolewanie jajnika w połowie cyklu na owulacje, obserwuje śluz, trochę się martwię bo z tego co widze nie mam sluzu płodnego przezroczystego i rozciagliwego, a metny kremowy, nie lepki:( może to ma jakiś wpływ? Doradźcie dziewczęta prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony żałuje, ze tak późno zaczęłam starania, ale tak jak pewnie większość z Was plany o Dzidzi odkładałam ze względu na to, by moc zapewnić godne warunki do życia. Najpierw studia, praca, mieszkanie i tak tez zleciało prawie do 30stki... Eeeh... kto by pomyślał ze będzie tak ciężko... wszystkie znajome dookoła dzieci tylko nie ja:( to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuszki, czy któraś z Was miała robioną histeroskopię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do forum. Mam niedoczynność tarczycy, PCOS łagodne bez żadnych super objawów prócz braku owulacji. Wlasnie zaczynam pierwszy cykl z clo, estrofem, duphaston, olej z wiesiołka, inofem. Mam nadzieję że się uda to 8 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×