Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość
Witam :) Podgladuje was z boku :D I nusze powiedziec ze my juz po staraniach w tym miesiacy czuje kiedy mam owulacje zawsze ten jeden dzien brzuch boli jak szlag wiec wiem ze mialam w sobote jestem 3 dni po owu dzialalismy ostro i mam wrazenir ze sie juz udalo teraz czekam na 12 dzien po owu i pojde na bete 8, a @ mam dostac 11 mysle ze po 12 dniach od owu jezeli mam dzidziusia to beta to wykryje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Gosc wyzej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Zoma super!!!! No to szykuj sie na przytulansko... Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Magda,ile siee starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Pierwszy cykl :) dzisiaj mam dzien mamy w przedszkolu u syna wiec od rana sie szykuje :) teraz lece na makijaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Jak pierwszy cykl to pewnie nastawienie pozytywne. O starszego dlugo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Ze starszym mialam torbiele i laparoskopie przy tym cos tam jeszcze i lekarze zgodnie stwierdzli ze w ciaze bedzie ciezko zajsc o ile w ogóle miałam wtedy 16 lat więc stwierdzili na razie mam się nie leczyć i nie zabezpieczaliśmy się raz drugi Minęło kilka miesięcy to rok omijając dni płodne na wszelki wypadek i tak Miesiąc po moich 17 urodzinach zaszłam w ciążę lekarz nie umiał wytłumaczyć dlaczego zaszłam w ciążę urodziłam w wieku prawie 18 lat A mój syn Już ma 4 latka chodzę na regularne wizyty u ginekologa i wszystko jest OK tym razem nie powinna mieć żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co młodość to młodość ;-) zdrówka Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. Co tam u was? Zoma świetne wiesci, w takim razie trzymam kciuki żeby wasze przytulanki były owocne. Ja za godzinę robię test owu. Wczoraj wyszła bardzo blada druga kreska, właściwie to taki cień. Zobaczę jak dzisiaj będzie. Wczoraj było dużo śluzu a dzisiaj nic. Po przyjściu z pracy już nie wytrzymałam i zrobiłam test owu ale był negatywny, tyle ze wcześniej piłam i to sporo, wiec pewnie dlatego nie wyszedł.Datego powtórzę go jeszcze za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja też zrobiłam test,dalej negatywny więc nie ma cudów,@ spóźniony i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Właśnie dostałam @. Czekam na koniec i zaczynam od nowa,jak mi starczy sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella, nowy cykl, nowe możliwości. Oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej kobitki. Jak tam spędzacie dzień? Stella uszy do góry. Najgorsze co można zrobić to się poddać. Jak tam dziewczyny idzie ze starankami :-D ? U mnie na teście owulacyjnyn wczoraj była bardzo cieniusieńka kreska taki cień. Dzisiaj jeszcze nie testowałam. Denerwuje mnie to powstrzymywanie się od picia płynów na dwie godziny przed testem, bo przy takiej pogodzie ciężko wytrzymać. Muszę przyznać ze wiesiołek spełnił swoją funkcje i śluzu jest bardzo dużo, wiec jeśli któraś z was ma z tym problem to polecam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Czasem mam spadek nastroju i myślę czy by tych starań nie rzucić w cholerę. Zajmę się czymś innym,a starać się będę przy okazji. Iza jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica,ja biorę wiesiołek ale śluzu płodnego nie mam..a niby za parę dni mam mieć owulację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza32
u mnie @ się pojawiła ,miałam trochę stresu w pracy więc stąd to tygodniowe opóżnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, na ile dni przed owulacją pojawia się śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Czyli wszystkie zaczynamy następny cykl,trochę to pocieszające że jest nas więcej. Gość odnośnie śluzu nie pomogę,ja się staram średnio cały miesiąc co drugi,trzeci dzień więc na śluz nie patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Zoma może jeszcze się pojawi. Ja przeważnie miałam bardzo mało śluzu, ale w tym cyklu jest go sporo. Podobno to ze go nie widzimy nie znaczy ze go nie ma. Zoma Twój lekarz powiedział ze kiedy ma mniej więcej wystąpić owu? W którym dniu twojego cyklu? Mnie sie chyba owu trochę opozni w tym cyklu bo ciagle jeszcze cień na teście a zawsze o tej porze miałam dwie grube krechy. Monitoring chyba jest jednak najlepszy jeśli chodzi o określenie owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaszlam w ciążę nie było w ogóle wyczuwalnego śluzu. Sucho jak na pustyni. Podobno jest głębiej w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La musica, według jednego lekarza,owulację powinnam mieć jutro lub pojutrze, a według drugiego lekarza za 3-4 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja,Zoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Czuje ze sie udalo bo wczoraj zaslablam od owu 4 dni :) nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo za tydz w czwartek beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaslablas bo jest duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Nie sadze , z pierwszym tez czesto mialam takie przygody :) coz czekam na wynik ... Pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Magda trzymam kciuki. My się teraz intensywnie staramy, bo na teście owu dwie kreski. Przed wczoraj i wczoraj były staranka. Dzisiaj tez będą :-D i może jutro. Pewnie myślicie sobie... biedy chłop Hahaha ale powiem wam ze nawet nie protestuje Hahaha. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica, na pewno jest wniebowzięty więc dlaczego ma protestować, chciałby pewnie tak codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe 4 dni od owulacji, upały robią swoje... Co do współżycia codziennie... Podobno to, zdaniem naszego lekarza, największy błąd w "staraniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Okaze sie czy nie niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×