Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Tak,na każdej wizycie wpisywali datę,badanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoma masz wymarzone imie dla dziewczynki i chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
Hej dziewczyny ja też śledzę forum od jakiegoś czasu i fajnie że można się z kimś podzielić swoimi doświadczeniami☺ u mnie drugi cykl starań. 7 lipca testuje ale coś czuję, że i ten cykl nie udany, bo czuję już lekkie bóle w dole brzucha jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
Coś ucieło mi dalszą część wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
Życzę powodzenia wszystkim i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaku
Cześć Dziewczyny. Czytam jakiś czas Wasze wpisy, fajnie że nie jestem sama z tymi staraniami. Ja mam 33 lata i 5 letnia córcie. Staramy się od 9 m-cy. Nie robiłam jeszcze badań, bo o pierwszą ciążę staraliśmy się ok. roku. Najgorsze jest rozczarowanie gdy przychodzi @... pozdrawiam Was i życzę powodzenia!! Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
Trzymam za Ciebie kciuki.fajnie ze masz juz jedno dziecko i napewno uda się zajść w druga ciążę.ja staram się o pierwsze i narazie nie marudze bo to dopiero 2 cykl a wiem że czasem trzeba długo czekać na tą upragnioną fasolke w brzuszku ☺ ale mysle ze takie wyczekane jak w twoim przypadku będzie cieszyć podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziękuję za słowa otuchy :-) oby nam.się udało. A Ty testujesz 7.07? Ja dopiero zaczynam w tym miesiącu "działać ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewkaku masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaku
Hej. Tak mam córeczkę 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
mi niestety nie udało się .7.07 test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
Ale próbujemy dalej ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, zagladacie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
Agaape jak u ciebie testowanie ? może zapoczątkujesz dobrą passe na ciaze na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna baba zalozyla taki temat. Mam nadzieje ze nie zajdzie w ciaze bo durna baba nie powinna sie rozmnazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewkaku a co kogo obchodzi twoje zycie? Jestes juz stara babcia a twoj stary ma zapewne marna sperme. Babciu odpusc. A paniusia Martaa6 dobrze ze nie zaszla w ciaze. Niech zje fasolke ale z ziemniakami na obiad. Baba nie zna jezyka polskiego, fasolka to warzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 23 stycznia po miesiącu starań się udało to moje pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 11 stycznia ale to nie planowane :D a jak sie czujesz ? U mnie juz 24 tydzien. Dziecko rozpycha sie mocno i zaczynaja mnie bolec plecy jak wiecej porobie :( na plusie mam juz z 7 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane stwierdziłam że się udzielę - u mnie 26 tydzień leci - termin z om na 6 stycznia ale z USG jest na 30 grudnia. Wierzymy że urodzimy w tym roku. Jest tutaj ktoś żeby pogadac ? Podzielisz się doświadczeniami itd ? Ja mam skrócona szyjkę i ostatnio było rozwarcie ale już jest ponoć lepiej. Leżymy w domu i bierzemy luteinę. Może ktos ma podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam na styczen 24 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam z mężem już dwójkę ( córa 9 lata i syn 7 ). No i teraz staramy się o trzecie, staramy się i staramy no i nic... W styczniu odłożyłam tabletki . A generalnie tak na całego to się staramy od maja ( zdrowa dieta, częsty sex w różnych pozycjach ). Myślałam, że może wakacje to będzie ,, ten '' czas wiecie relaks, zmiana klimatu itd. nawet we wrześniu pojechałam z mężem nad morze na weekend bez dzieciaków, żeby lepiej się ,, postarać '' no ale nic z tego nie wyszło nadal nie ma dwóch kresek :( No a sprawa dosyć pilna ... chciałabym urodzić trzecią dzidzię przed 40-stką a w kwietniu będę miała 39 lat więc mam jeszcze troszkę czasu ;) Może macie jakieś porady ? Byłabym wdzięczna. Może polecacie jakieś pozycje sexu w których łatwiej jest zajść w ciążę niby próbujemy różnych ale jednak. Nie wiem, czy pora sexu też jest istotna no bo my najczęściej uprawiamy sex późnym wieczorkiem jak dzieciaki już śpią. Bardzo Was proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez mam termin na styczen :) Jeszcze 68 dni do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już stara i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Jestem tu nowa i mam pytanie do Was. Jeżeli kochałam się z mężem w czwartek a dzisiaj( wtorek ) byłam na usg i mi ginekolog powiedziała że endometrium jest piękne i ciałko żółte też czy mam szanse na ciąże?? ratujcie gubie się już z tym wszystkim, dodam że byłam na Clo pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu starający się o dziecko - sprawdź koniecznie poziom tsh (dla staraczek powinien być on mniejszy niż 1,5). U wielu kobiet okazuje się, że jest to przyczyna niepowodzenia w zajściu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
My staramy się drugi cykl. Myślę że pozycje w jakich uprawiamy seks nie ma znaczenia. Będę wiedziała po świętach czy zaskoczyło czy nie. Nie nastawiam się specjalnie, bo juz raz się nakreciłam i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałabym się podzielić z Wami moją historią: grudzień 2013 - rozpoczęcie starań kwiecień 2014 - zdiagnozowana niedoczynność tarczycy (TSH=4,59)(prawdopodobnie Hashimoto), pozostałe hormony ok,cykle regularne październik 2014 - rozpoczęłam branie Vitax Agnus Castus luty 2015 - poronienie (7 tc) lipiec 2016 - rozpoczęcie diagnostyki w klinice niepłodność-mąż i ja - wszystko OK luty 2017 - laparoskopia - wszystko w porządeczku... W połowie 2016 odpuściliśmy, bez liczenia dni płodnych itd... Styczeń 2018 - chcemy zacząć od nowa... Ruszamy z Castagnusem, olejem z wiesiołka usmiech.gif oby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olka_1206 :D My z mężem staramy się od czerwca zeszłego roku. Stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy, PCOS. Od pół roku dostaje zastrzyk Pregnyl a teraz Ovitrelle na pęknięcie jajeczek :) W Listopadzie 2017 miałam zabieg HSG (nic przyjemnego) teraz juz drugi cykl bez rezultatów. Mam nadzieję, że juz niedługo horror jednej kreski nie będzie się nas tyczył :) Pozdrawiam i powodzenia :) Nie tracimy nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Czy mogę się dołączyć? Staramy się z partnerem o dziecko i miałam dni płodne od 28.12 do 3.01 włącznie. Owulacja, według kalendarzyka przypadała na 2.01. współżyliśmy 28. 11, 30.12, 01.01, 02.01 i 03.01. Jakie są szanse na to, że się udało? Tak bardzo chcę mieć dziecko, że nie mogę się doczekać czasu gdy powinna przyjść @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×