Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Magdagoscmagda
Nasz lekarz stierdzil ze mamy sie nie ograniczac i mozemy sie starac kilka razy dziennie takze sama wiesz ze co lekarz to opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mi w tamtym miesiącu 2 razy zakręciło się w głowie,byłam senna to myślałam że może jestem w ciąży,ale niestety dostałam później miesiączkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli jesteś w ciąży to nie zrobiło co się z tego powodu słabo w tak wczesnej ciąży na etapie zapłodnienia. ... Objawy zaczynają się po 7 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:02 Oj nie zgodzę się z tobą że objawy zaczynają się dopiero w 7 tygodniu, ja miałam objawy zaraz po tym jak nie dostałam miesiączki- ból głowy,było mi słabo, bolały mnie piersi i ciągle chciało mi się spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam objawy wczesniej przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ciazy mam termin na styczen a objawy rozpoczely sie wraz ze spodziewanym dniem miesiaczki. Plamienie w dniu miesiaczki, mdlosci, sennosc zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Każdy organizm jest inny i pewnie każda kobieta przechodzi to inaczej. Fajnie ze są tu już doświadczone mamy i chcą się podzielić swoją wiedza i doświadczeniem. Ja za kilka tyg idę na wesele i właśnie przymierzalam "kreacje" hihi. Kurczę, nie wiem tylko co z włosami zrobić. Chyba zostawię rozpuszczone, bo strasznie nie lubię kokow i tych wszystkich ciężkich od lakieru loczków. Nawet nie wiem jakie teraz są trendy weselne bo nie jestem na czasie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. Co tak cicho w temacie? Wszystkie zajęte starankami? Napiszcie co u was. U mnie już po owulacji chyba bo test owu negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia024
Hej dziewczyny. Mam 36 lat Staramy się z partnerem o dziecko już 3 lata. Zero leczenia poprostu sex i nic. Mam stresująca pracę od początku kwietnia jestem na zwolnieniu od psychiatry troszkę odetchnęłam. 15.05 postanowiłam iść do gin. Zbadał mnie stwierdził że jestem w trakcie owulacji że na jego oko wszystko jest ok i że trzeba pomyśleć o zbadaniu partnera. Zapisał mi Ovarin. Przyszłam do domu.wieczorek uprawialismy sex i drugiego dnia znowu. Dzisiaj czekam na @ zrobiłam test. Jedną kreska mocna druga blada. Co myślicie udało się? Będzie synek w lutym 2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Jusia. Jeśli jest druga kreska to pewnie się udało, nawet jeśli jest blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Co tam dziewczyny? Ja się wybieram do innego gina,może on ma jakiś przepis na ciążę,a męża wyśle na badanie nasienia. Trzeba coś w temacie robić a nie czekać na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej Stella. Tez myśle o tym badaniu dla męża. W ogóle się zastanawiam czy nie zaniechać starannek na jakis czas. Trochę już czuje się tym wszystkim zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ka się czuję "obrażona" na ciążę. Koszt badania nasienia niewielki,a chociaż się wszystko posprawdza,ileż można się starać bezskutecznoe,z miesiąca na miesiąc coraz bardziej jest to denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Co tu taka cisza? U mnie w rodzinie i po znajomych znowu 3 nowe ciąże,już chyba nie mam siły się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 91
Wszyscy "działają" chyba, to cicho się zrobiło. U mnie też znów nie ma dwóch kresek...;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja mam przeczucie ze znowu się nie udało. W niedziele zrobię test bo w poniedziałek rano wyjeżdżam na tydzień ale jestem pewna ze to tylko formalność i będzie tylko jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
9:55 to byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje jak tak sie nie udaje ale jeszcze gorzej jak sie wpada za kazdym "dotknieciem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 19
Jestem po wizycie kontrolnej u gina. Powiedziałam mu o rozpoczęciu starań. Przebadał mnie, zalecił tylko kwas foliowy i dużo relaksu, spokoju. Opowiadał mi jak przychodzą do niego młode dziewczyny które sa w pełni zdrowe a maja problemy z zajściem głównie ze względu na stresujący tryb życia. Owulacja wtedy potrafi sie poprzesuwać i próby są bezskuteczne. Doradził mi nikomu z rodziny nie mówić o moich planach. Dużo odpoczywać i nie liczyć non stop dni płodnych tylko działać naturalnie, Zeby nie wytworzyć u siebie czegoś w rodzaju "presji" i nie martwic sie na zapas. Jest w tym trochę racji. ja jeszcze około roku temu miałam z powodu stresu całkowicie zatrzymana miesiączkę. Także dziewczyny głowa do góry, spokój nas może uratować;) i cierpliwość. Podobno w pełni zdrowe pary do roku czasu zachodzą. Każda z Nas ma szanse;) Dbajcie tylko o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Ja juz od zeszlego czwartku wiem ze bedzie dzidzius ! :D jestem po usg i becie to 5 tydz termin na 14 luty jestem bardzo zadowolona :) nie pisalam wzesniej bo forum wydaje sie puste :) ale moze uda sie je reaktywowac :) udalo sie w 1 cyklu ! :) sir a az no sir ciesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w koncu! ile mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ile mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozna chodzic do 2 lekarzy w ciazy chodzi o ginekologa oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat chodziłam do dwóch ginekologów będąc w ciąży i co w tym dziwnego? Magda Gratuluję ,super że będziesz miała upragnionego dzidziusia, ja już mam dzieci i staram się o kolejne ale jak na razie nie udaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
O! Temat jeszcze jest. Pozdrawiam was gorąco z urlopu. Jutro mam ważna imprezę i jutro przyjdzie prawdopodobnie wredny małpiszon @. Robiłam bardzo czuły test 10 dni po ovu i wyszedł negatywny, wiec nawet nie robiłam sobie nadzieji i tylko czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zdziwiona ze jedna krecha?! to normalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
U obu miałaś różne karty ciąży zoma? Chodziłam na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Magda,miałam jedną kartę ciąży.Lekarze nigdy nic nie powiedzieli na ten temat,bo przecież mam prawo chodzić do różnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
A oboje Ci wpisywali cos do tej karty czy jak to wygladalo bo u mnie na kazdej wizycie cos pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×