Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Stellaaaaaa
Jak tam dziewczyny? U mnie dziś 36 dzień cyklu,@ nie widać. Zawsze mam cykle 32-34 dniowe max,ale raz miałam 39 dni więc nie ma się co nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak00
Hej :) U mnie dzisiaj 40dc przy cyklach okolo 32... Beta w srode 1,2.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza
u mnie też dziś 39dc cykle mam 32 dniowe ,dalej @ brak i tez nie będę się nakręcać ,testu nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak00
gość izza, czemu nie chcesz jeszcze robić ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza32
to ja pisałam wyżej, u mnie cykle czasami są nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza32
nie chce nie potrzebnie się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza32
w piątek zrobię bete jak dalej będzie @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja robiłam test w sobotę,ale nie rano. Ale też się nie nakręcam,jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak00
Przy takich nieregularnych cyklach ciezko z zajsciem w ciaze. Nie chcesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak00
Mnie dzisiaj mdli.. Ale nie wiem czy jakiś objaw czy po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,podziwiam Twoją cierpliwość,ja bym pobiegła po test do apteki,nie wytrzymałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza, mnie się wydaje że jak wytrzymasz do piątku bez sprawdzenia- będzie wysoka beta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja zawsze mam 32-33 dni cykl,raz mi się zdarzyło 39dni. Ale że się zdarzyło to teraz stopuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci szkodzi zrobić test Stella ?Będziesz już wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podzielam zdanie Stelly że lepiej zaczekać bez emocji i nakręcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprzedni cykl mialam 48 dni przy regularnych 26 i niestety sie nie poszczescilo. Tez tam mysle lepiej sie nie nakrecac i cierpliwie poczekac kilka dni. Ale zycze Stella zeby Ci sie poszczescilo :-) A ten maraton nan rowerku no no jestem pelna uznania. Dzisiaj moj 9dc juz pewnie niedlugo owulacja. zaczelam mierzyc temperature, bo nigdy wczesniej nie sprawdzalam. Zobaczymy moze tym razem sie poszczesci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Robiłam test w sobotę,wtedy jak mi się spóźnił to zrobiłam z 10 testów,nerwów w ciul bo myślałam że się udało,nie mówiąc o wydanej kasy na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rattle, ja jutro będę miała 9 dzień cyklu i rano o 8:20 mam wizytę u ginekologa ,żeby sprawdziłczy nadejdzie owulacja czy nie.Wolę wiedzieć czego się spodziewać. W poprzednim cyklu powiedział że nie będzie owulacji i sprawdziło się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Zoma może w tym miesiącu będzie owulacja dzięki luteinie. Stellaaaa i izz podziwiam wasz spokój i wytrwałość ja juz napewno na waszym miejscu byłabym po testach ale macie rację jak ma być to będzie ciąża i nie ma co testować zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy was tez tak strasznie bola sutki przed owu???? Ja sie nie moge dotknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
hej dziewczyny. Co tam u Was?Ja od jutra najprawdopodobniej zaczne starania, jesli na tescie pojawia sie dwie kreski. Poki co nie pojawil sie sluz plodny, ale troche kluje mnie tak jakby lewy jajnik. Moze dzisiaj tez poznym wieczorem zatestuje na wszelki wypadek, jak myslicie?. Mnie przed owu nie bola piersi, ale przed okresem juz tak. Ale nie zawsze tak mam. Czasem wcale nie odczuwam zmian, a czasem piersi sa tak nabrzmiale i ciezkie, ze wole nie podskakiwac, bo mam wrazenie ze zaraz sie urwa i spadna na ziemie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Odwoluje to zdanie ze sluzem haha chyba jednak bedzie przytulanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica powodzenia! Odnośnie bólu piersi, to mnie przed owulacją nigdy nie bolały,lecz przed okresem powiększały się znacząco. Mama 4 latka,ja też mam taką nadzieję że może ta luteina pomoże, chociaż teraz jej nie biorę bo Lekarz kazał brać od 14 czy 15 dnia cyklu,a ja mam dziś 8 d.c.Brałam w tamtym cyklu przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Byłam dziś na zakupach i krążyłam wokoło apteki,jednak nie wstąpiłam po test,heh. Jeszcze trochę poczekam chociazr im dłużej @ nie ma,tym potem większe rozczarowanie. Do etapu starnr czyli u mnie około 17 dzień cyklu wszystko super,potem spadek humoru w oczekiwaniu na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella kurczę... masz silna wole Hahaha podziwiam. Dzięki Zoma. Kochana jesteś. Zrobiłam test owu ale póki co cień cienia wiec pewnie do owu jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
La Musica,raczej niechęć przed rozczarowaniem jak silna wola. Do soboty dam czas na pojawienie się @. Taka będę wspanialomyślna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja to mam chyba nas.rane w tej glowie,hehe. Śniło mi się,że dostałam @ i rozpacz straszna. Jak się w dzień nie przejmujet tak mniebw nocy złapie :P Zoma daj znać co tam lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem po wizycie u ginekologa i mam dobry humor- lekarz powiedział,że w lewym jajniku mam pęcherzyk 16 mm, endometrium grubość 12 mm ,owulacja będzie za 2-3 dni ...Normalnie nie wierzę !Jednak Luteina i wiesiołek mi pomógł, przecież ja od grudnia nie miałam owulacji.... Teraz pytanie czy pęcherzyk w ogóle pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Zoma nie rozmyślaj za dużo tylko od dzisiaj działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, dziś będziemy działać wieczorem, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×