Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Nie pracuję odkąd urodziłam córcię niecałe 3 lata temu. Moja mama i teściowa odmówiły pomocy przy czwórce dzieci i ja to rozumiem ,bo to jest za duża odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Myślałam że jednak chcesz się rozwijać w sensie zawodowym jak podchowalas troszkę dzieciaki :-) ja bardzo już tęsknię za ludźmi i pracę bo widzę że mi się umysł zacieśnia w domu i szkoda mi tylu lat nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
zrobiłam dziś test ale dopiero po dziesiątej rano jak wróciłam z zakupów i do tego byłam pewna i coś mi mówiło w podświadomości żebym tego nie robiła bo to jeszcze za wcześnie bo okres mam dopiero 30-31 kwietnia dostać no ale jak zwykle ciekawość wygrała no i jedna kreska. Miałam nadzieje ze chociaż jakiś cień cienia a tu nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 4 latka, żaden test nie wykaże ciąży tak szybko. Niby pisze na niektórych testach, że wykryją ciążę już po siedmiu dniach od zapłodnienia ,ale jest to totalna bzdura ,dopiero po 13-15 dniach test wykaże ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Tak wiem że przed @ nie ma sensu robić testu ale najgorzej jak kupi się go wcześniej :) zrobię kolejny za tydzień jak nie dostane wcześniej miesiączki. A co u was dziewczyny testuje któraś w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś jest mój 10ty dzień po pregnylu. Straaaaaasznie mnie korci bo testy leżą w szafce. Poczekam jeszcze 2 dni. Mama 4 latka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który to dzień ewela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to testowanie chyba dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test przed @ może wyjść ale tylko z porannego moczu. U mnie np rano wychodził a z drugiego sikania i potem przez cały dzień to już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę z rannego wyszło a z pozostałych nie? Rozumiem, że z pierwszego sikania po nocce jest największe stężenie hormonu. Najlepiej zrobić test 12-14 dni po zastrzyku. Eeeeeee....... czekanieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekanie, niecierpliwość, pamiętam jak przy pierwszej ciąży robiłam kilka testów bo nie mogłam się doczekać dwóch kresek, A pozytywny wyszedł dopiero w dniu spodziewanej miesiączki.. Ja czekam na @,po niej zaczniemy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zajdzie się w ciążę tylko czekając tylko na testowanie. No mówię wam. Przerabialam to, dobrze wam dziewczyny tam wyżej pisały. Oczywiście trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelcia naprawdę. Dopiero jak gonatropiny jest w moczu więcej to wychodzi nawet po południu. Jej poziom codzienne przyrasta bo to zarodek powoduje jej wytwarzanie i tylko na nią reaguje 2ga kreska. Wpisz w wyszukiwarce "beta hcg normy" to zobaczysz jak mało jej na początku ciąży :) Ale jak jest to ciąża murowana, nawet jak blada kreska. (Wyjątkiem jest jest rak jajnika i torbiel, wtedy też jest wykrywana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Hej dziewczyny! Ja jak zwykle odezwe się wieczorem, kolejny zapracowany dzień :) Zoma nie wiedziałam, że jesteś mamą tylu pociech !;) my z mężem planowaliśmy najpierw poczekać do końca roku, ale też zmieniliśmy plany właściwie z dnia na dzień :) czekam na te dni płodne już bardzo ! Ewelcia jeszcze jest szansa także głowa do góry, pozytywne myślenie to połowa sukcesu :) mamo 4latka nie dziwię Ci się wcale, ja bym pewnie też nie mogła wytrzymać :) a jeszcze nawiąże do tego co pisała Zoma, po dłuższym zażywaniu kwasu foliowego może wystąpić ciąża mnoga ?;) a ja biore od września haha :D a to by było :D dobrej nocki dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka,skopiowałam tekst Jak począć bliźniaki? strona 2 z 2 Jak zwiększyć szanse na poczęcie bliźniąt? Przyjmuj kwas foliowy w tabletkach na około 2-3 miesiące przed planowaną próbą poczęcia dzieci. Ten suplement diety zapobiega wadom układu nerwowego u dzieci, ale także zwiększa szanse na poczęcie bliźniąt. Zażywaj raz dziennie po jednej tabletce 4 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Czuje że zbliża mi się @ miałam nadzieje ale teraz już ją całkowicie straciłam. Mam śluz brązowawy taki jak przed miesiączką czyli nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś dostać okres 30 kwietnia..Czyli owulacje mialas wczesniej skoro dzisiaj zaczyna Ci sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Przyznam wam się ze wstydem że nie wiem kiedy mam owulacje, naprawdę nie wiem. Wydaje mi się ze mam ją zaraz po okresie tzn ze 3 dni po bo zalewa mnie wtedy. Wiem ze wyda wam się to wręcz nienormalne ale ja w pierwszą ciążę zaszłam w sumie od razu więc nie przykuwałam nigdy do tego większej wagi a testów owulacyjnych to już w ogóle nie trzymałam nigdy w rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak samopoczucie? Jakieś nowości? U mnie dziś 11ty dzień po zastrzyku chyba jutro rano zrobię test. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi czy to coś zmieni? Nic! Przez takie fiksowanie na testowaniu organizm się blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj @, gdy mi się skończy zaczynamy starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Zoma, wiemy o tym już. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola12
Cześć, dziewczyny trafilam na wasz wątek i czytam tak sobie i mam chęć podzielić się z wami moją historią. Mam już dwójkę dzieci 8, 5 lat, i ostatnimi czasy naszła mnie ochota na posiadanie jeszcze jednego bąbla . I wiecie co niby już mam jaki pogląd jak to jest we wczesnej ciąży ale już sama nie wiem . @ miałam 24 marca cykl mam tak 30 dyniowy i okres powinnam dostać w poniedziałek ale cisza . Wogole miałam jakiś pokręcony ten cykl prawie nie miałam śluzu plodnego mąż był nawet zdziwiony , ok16-18 dc miałam jakieś plamienie do przytulanka doszło z 20-na 21 dc byłam przekonana że to już dni niepłodne , potem w Wielkanoc wieczorem zauważyłam że sutki bardzo mi stercza i są bolące w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test negatywny pojechałam na betę hcg i wynik 2 , czyli brak ciąży , dodam że te sutki ciągle mi tak stercza przy dotyku i od dnia@ zaczęły boleć piersi po bokach , i nie wiem o co chodzi a @ brak w poprzednich ciążach ból sutek był pierwszym objawem ciąży i przed testem byłam pewna że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×