Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość joasia
ja biore 2 razy dziennie co 12h podjęzykowa luteinę od 16-25dc ale u ciebie zoma może gin ci inaczej ją zalecił , mi mówiła że po 3 miesiącach brania luteiny cykle się wyrównają ja brałam wcześniej tabletki antykontcepcyjne a teraz odstawiłam i będziemy się starć o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
bez luteiny ja zoma miałam cykle nawe 45 dniowe jak biore luteinę to mam 28-29 ale trzeba pare miesięcy ją pobrać żeby się wyrównały u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od którego dnia masz brać luteine zoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział żebym brała od 14 dnia cyklu ,Ja dzisiaj mamw 10 dzień cyklu i dzisiaj już jedną wzięłam. Wieczorem wezmę drugą, a podczas miesiączki też się bierze luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoma a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma przy miesiączce się nie bierze luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam cykle 29 dniowe, ale od kilku miesięcy 24-26 dni. Przeczytałam w necie-jak nagle cykle się skrócą to są bezowulacyjne ,dlatego dzisiaj poszłam do lekarza i On to potwierdził :0,Powiedział,że nie zanosi się na owulację, jajniki są małe ,uśpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branie luteiny na tzw oko może spowodować że w ogóle zablokujesz owulację. Poza tym Zoma nie powiedział ci lekarz że podczas okresu się nie bierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedział. Jestem zielona w tym temacie bo zawsze bez problemu zachodziłam w ciążę, od razu w pierwszym cyklu starań ,a tu nagle problem :O Mogłam go zapytać czy jest szansa na to aby bez brania hormonów wystąpiła owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię, nie nazywaj swojej sytuacji problemem. Dziewczyny starają się latami o jedno dziecko a Ty już jesteś szcxesliwa mama czwórki... Gdybyś wiedziala co biorą dziewczyny przed ciążą i w czasie ciąży to byś nie nazwała luteinki braniem hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.56 nie ważne o które dziecko się stara i ile dzieci się ma dla każdej kobiety to coś ważnego takie starania i je przezywa ,zoma trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne ale nie powód do niepokoju i do nazywanie tego problemem! Będzie dobrze, jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoma głowa do góry, bedzie dobrze :) ja postanowiłam wyluzować. Wczoraj moja przyjaciółka i kuzynka oznajmiły że są w ciąży :) Ciesze sie bardzo, ale jak tu nie zwariować :) wszędzie widzę ciężarne..... siada mi na łeb. Bede informować co i jak ale bede żadko tu zaglądać. Mocno ściskam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki, buuuuuziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam że przy krótkich cyklach jeśli uda się zajść w ciążę ,to najczęściej następuje obumarcie ciąży ze względu na małą ilość progesteronu.Musiałabym cały czas brać luteinę. Przeczytałam że Luteina blokuje owulację to już całkiem nie wiem co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoma przepraszam Cię ale Ty chyba nie rozumiesz działania luteiny kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma w drugiej fazie luteina odpowiada za potrzymanie ciąży jak dojdzie do zapłodnienia to inaczej progesteron dlatego nawet jak się jest już w ciązy to nadal bierze się wg wskazan tą luteinę az do 16 tygodnia ciązy i to bezpieczne ja tak miałam w pierwszej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Mimo wszystko będziemy próbować, może któryś cykl będzie prawidłowy,z owulacją i uda się.Aczkolwiek mogę już wchodzić w tzw.okres przedmenopauzalny....:( Stąd skrócenie cyklu i cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma to jesteśmy dwie ja też już nie mam za dużo czasu ale nie traćmy nadzieji jak też spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma moja przyjacióka jest rocznik 76 i właśnie urodziła synka po 13 latach od pierwszej ciązy ,to jest druga jej ciąza wiec ja mam jeszcze nadzieje żeby próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brała hormony,czy zaszła bez wspomagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
ja brałam luteinę tylko 2 cykle i zaszłam w ciąze ale to było 10 lat temu a teraz nie wiem jak to będzie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
a moja przyjaciółka zaszła tez z luteina ale starali się pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Czy to możliwe żeby po jednej tabletce luteiny i estrofemu mi bolały piersi ?wczoraj wzięłam jedną tabletkę luteiny i jedną estrofem Mite a dzisiaj bolą mnie piersi ,bardziej sutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jesteś w ciąży ? zoma kiedy masz mieć miesiaczke? w którym dniu cyklu teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
ja estrofemu nigdy nie brałam to nie wiem jak on działa a po luteinie raczej mi nie dolegały ,zoma jesteś przed miesiączką czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
ja jestem teraz w trakcie miesiączki ale chce się wstrzymać ze staraniami do czerwca żeby połykać chociaż jeden miesiąc kwas foliowy zakupiłam jednak pregna plus, a ty zoma łykasz femibion 1 bo masz problemy z przyswajaniem kwasu foliowego czy tak profilaktycznie go bierzesz bo lepiej się wchłania? w moim preparacie jest dodatkowo żelazo , jod witamina d i też odmiana kwasu foliowego który łatwo się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero w 11 dniu cyklu.W 8 dniu cyklu miałam dużo śluzu, ale niemożliwe żeby owulacja była tak wcześnie. Zresztą w 10 dniu cyklu,czyli wczoraj,byłam u lekarza to on mi powiedział że nie zanosi się na owulację. Myślę że poznałby że 2 dni wcześniej owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Widzę że tylko my cały czas ze sobą piszemy :) może przejdziemy na przykład na GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×