Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość
A kiedy robiłaś test ciążowy? może powtórz jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola12
Nie wiem może jeszcze za wcześnie na test może owulacja się przesunęła, czekam do piątku jak nic się nie wyjaśni to idę go ginekologa . Pamiętam że jak staraliśmy się o drugie dziecko to przytulanko było jeden raz wdanym cyklu był to 19 dc i to była owulacja bo starsznie mnie bolał jajnik a teraz mam małego lobuziaka synka i test robilam w dniu @ i była druga blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test w niedzielę będzie wiarygodny ,ginekolog na tak wczesnym etapie nie wykryje jeszcze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Hej dziewczyny,co u Was nowego? Sypnęło śniegiem u mnie na Dolnym Śląsku. Koleżanka dała mi wózek głęboki,długo ten wózek poczeka,ale jej nie potrzebny, zapytała mnie czy znam kogoś kto potrzebuje?Wtedy zwierzyłam jej się z planowania ciąży więc powiedziała żebym sobie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola12
Cześć , u mnie nadal brak@ bolą piersi i spałabym naokrąglo w niedzielę rano zrobię test zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
O,to raczej jesteś w ciąży,czekam na wieści jutro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela,LA musica i mam 4 latka,co u was?Jak wyszły testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoma :) ostatnio źle się poczułam, zawroty głowy i uczucie jakby mi ktoś przyciskał mózg :) brzuch twardy i bardzo bolał a cycki jak donicki :) zadzwoniłam do mojej gin i jutro rano jadę do niej na oddział (akurat ma dyżur) na usg i na betę. Czekam na @ mamnadzieję że sie nie doczekam......... A jak u Ciebie jak nastawienie? Gotowi do działania :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela,daj znać jak po wizycie na oddziale.Ja mam jeszcze @,czekam aż się skończy i ósmego dnia cyklu działamy. Karola,jaki wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola12
Cześć dziewczyny, robiłam test wiecie co pokazała się jakaś bardzo bladziuteńka druga kreska mój mąż też ja widzi, ale nie wiem co o tym myśleć , @ dalej brak , piersi bolą pojawiły się na sutkach takie białe plamki jakby kanaliki mlekowe w poprzednich, ciążach taki sympton uswiadczal mnie o ciąży, już testów robić nie będę poczekam jak do czwartku @ nie będzie w piątek idę o swojego ginekologa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola12
Ewelcia, a ty jak zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, byłam u gina na usg nic nie widac wiec zrobiłam betę, niestety ujemna. @ nadal brak wiec czekamy..... i działamy dalej :) Zoma trzymam kciuki za Was, gośćkarola12 chyba trzeba gratulować :) jak dla mnie wszystko wskazuje na baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie przyszła@ jestem zdziwiona bo myślałam że jednak baby, no ale jednak nie , wstrzymuje się z dalszym staraniem ale życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, póki @ nie masz, to jest nadzieja :), możesz być kilka dni w ciąży ,to beta nie wykaże. Teacherka,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Ja jednak dostałam okres jeszcze w ten sam dzień jak pisałam ze czuję że dostane :) już mi się kończy więc będziemy się starać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Mama 4 latka, to jeszcze złapiesz się na styczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Karola nawet blada druga kreska to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela,to może zostaniesz mamą na luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Ciekawe jak to u mnie będzie,za 2 dni staramy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKarola zrób sobię betę 35zł 1,5h i będzie wiadomo :D potwierdzisz ciążę :) Jutro normalny dzień pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Kurcze nie przeszła odpowiedź ;) wybaczcie milczenie, dużo planów mam na te wolne dni ;) jesteśmy w trakcie starań, dziś mnie boli brzuch i kłuje jaknik...może owu ;) nie wiem, nie licze, może wtedy będę miała większe szanse jak nie będę się spinać :) już się nie mogę doczekać testowania :) eh żeby to było takie proste jak się wydaje...Zoma ostatnio cały czas oglądam wózki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Teacherka,ja też oglądam wózki,nawet mam już jeden bo dostałam od koleżanki,ale to jest tylko głęboki.Ja mam krótkie cykle i dokładnie nie wiem kiedy będzie owulacja, będę próbowała w 8 dniu cyklu a 10 dnia cyklu mam wizytę u lekarza to może wtedy mi powie czy owulacja jest, czy dopiero będzie.A 14 maja mam Komunię syna ,a 20 maja idziemy na wesele do syna sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Wiem, czytałam o wózeczku :) mi się podobają takie retro ;) hehe ja te cykle mam różne niestety, tzn. są małe różnice na szczęście, ale idealnie regularne nie są :( to napięty program masz ;) ja mam 21 maja komunie brata hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×