Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż kazał mi sie odczepić od kolezanki, z którą chyba ma romans

Polecane posty

Gość gość
Zono nie martw sie. On sie nie rozwiedzie,aczkolwiek ciebie widze też ma w powazaniu. Bo widac,ze boli cie jego romans. Ale temtej nie kocha, choc tak pisze. gdyby kochał, nigdy by nie pozwolił by miała przez ciebie klopoty.Kasowałby smsy i był ostrozny.Potem odszedł i był z nią. Ale on zrobił inaczej. Widac zna ciebie dobrze. Pograł troche, wiedział,ze będziesz ją straszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie choc jeden powod dlaktorego jest to wg was provo? Znam kilka takich malzenstw. MĄŻ ma w d***e żone, nasmiewa sie z niej z kumplami, ale rozwodzic mu sie nie chce. Ucina sobie romanse, zona w gacie sra ,ze ją zostawi. I tak żyje sobie koles. Zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze to rozegrał. Nie wiedzial jak powiedziec tamtej wprost "s********j".Pisal do niej czule smsy aby tamta odpisywala.Zostawial komórke zeby zona czytala. Zona zareagowala, wzieła sie ostro ,nastraszyla tamta i problem romansu z głowy bo tamta odpusci i sama odejdzie. w mistrzowski sposób zakonczył "problem": Jak pozbyc sie kochanki, aby sama odeszla bez jego winy. Bo zona to zona, tak latwo ludzie sie nie rozwodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrym strategiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'31 1) bo jest pisane w stylu wymyślonego romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wierze. Już pisałam wczesniej, mam kumpla co sie ohajtał, bo nie znalazł lepszej, a jedna za nim latała. Nazywał żonę przy kumplach "Moja pani","porażka zyciowa" Non stop kontrole gdzie jest. Inne za to wielbił i "kochał".Moze jak ten z wątku, lubi te drugą, ale po co ma sie rozwodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda normalna babka, ktora wykrywa romans, wyrzuca goscia z domu, robi awanture. Moze po jakims czasie dajesz mu szanse. A ty jescze wyznajesz mu ,ze k=go kochasz i nachodzisz te drugą Jak on ma cie szanowac? Dalej bedzie miał romanse A tamtej nie kocha. Bo inaczej chroniłby ją przed twoim gniewem.A on zostawił tamta na pastwe twojego gniewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32,i wlaśnie dlatego to projekt kafe,bo nieudolnie i infantylnie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie rzeczy sie dzieja.Romanse sie dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez faceci nigdy nie chcą by romans sie wydał. To nie wiem co go siekło by sie wydało i w to tak jawny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci różnie reagują jak żona odkrywa romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy się dzieja,ale ta pisze tak niekonsekwentnie,że z daleka czuć iż to zmyslone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu zmyślone? Co ci nie pasuje w wypowiedziach autorki? Mialam kolege, ktory jak przygr***ał sobie kolezanke a żona sie jej czepiala to jej mowil"A wex babo nie wymyslaj zajmij sie dziecmi albo garami" cos w ten deseń. W zyciu sie nie przyznał,ze ma na kolezanke ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On NIE CHCE ŻONY. A tamta poząda, ale nie kocha. Nie chce na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie wkrecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że to prawda.gosc tamtej narobił nadziei i nie wie jak z tego wybrnąć.rozgrywa to tak aby tamtą się wystraszyła żony i się odczepila w sensie sama przestała z nim kontaktować.jest to możliwe i logiczne.ale jakibz tego wniosek.co to świadczy o tym facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz naprawdę wiedziec co ich łączy, czy Cię zdradza, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje zwyklegdy romans wychodzi na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu,pytanie w stylu hit dnia na kafe? dziecko,ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żaden facet nie chce by romans sie wydał. To po co ten sie z tym nie kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj tego kogoś hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy romans wychodzi na jaw bo on tego chce : 2. Zona wybacza i zawsze wybaczy i on ma to w d***e 3. Chce by to żona z nim to zakonczyla, zlozyla pozew,zeby sie wkurzyla Nic innego mi nie przychodzi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy romans wychodzi na jaw, to juz nie ma co ukrywac,mąż albo odchodzi albo zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co piszecie. Nie wiem juz na czym stoje, wiem,ze mąż jej nie chce, ciagle przebywa w domu, mało pisze. Tamta chyba sie odczepiła od niego . Pewnie o to mu chodziło. Bo watpie zeby chciał odchodzic i brac wine na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daja mu dobrze doopy zeby sobie jakiejs nowej nie zapoznał hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO dokladnie. A te jego brednie zebys dala jej spokoj to tez rozgrywka. I co z tego,ze tamtej słał piosenki. Szło o seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezawsze chodzi tylko o seks. Jak sie zakochał to wyznawał jej uczucia, słał piosenki. Bronił ją przed tobą,ale widac, ty musialas ją postraszyc tak,ze odczepila sie. Czy on do niej pisze nadal i zostawia telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×