Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż kazał mi sie odczepić od kolezanki, z którą chyba ma romans

Polecane posty

Gość gość
Ale brazyliada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie,ze sie odczepiła od MOJEGO męża. Jaka posikana w gatki była jak jej nagadałam,że zle sie to dla nas wszystkich skonczy jak nie da spokoju mojemu mężowi. Wyobrazcie sobie,ze ona chciala do niego przyjechac w 1 świetno wielkanocne (co za bezczelnosc). Mąz wylaczyl telefon, potem zostawił go w kuchni, a wieczorem poszedł pić z bratem i szwagrem.Jak to przy świecie. Masakra. Widac,ze miał tej panny dość. Jeszcze przed swietami jej bronił, juz w swieta mial chyba ją w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż spedzil swieta z nami. Przed swietami jeszcze jej bronil, ale jak w 1 swieto ona do niego wydzwaniala,ze chce sie z nim spotkac, to krew mnie zalała. Masakra. Mąz wylaczyl telefon ,potem wlaczyl napisał jej ,ze ją kocha, zostawil telefon i poszedł pić z bratem i szwagrem. Wiedział,ze do niej zadzwonie. Zrypałam ją i chcialam po dobroci by dala spokoj mojemu mężowi!!!!! I jak widac, spieprzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialam wam to napisac, wiecie jak sie ciesze? Wczesniejszy post sie nie wyswietlał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest moim pierwszym ani drugim, trzecim, czwartym, piątym kanałem , wcześniej zupełnie hobbystycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne skecze, jak także pojawiałem się w domach kolegów. Było to czysto hobbystyczne, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 300 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do publikowania materiałów (staram się być bardziej systematyczny dobry miły serdeczny ciepły słodki kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie gadac****isac głupoty. Laska ma problem z męzem, ktory ma jej dosc, a co do tamtej....to moze ją kocha, a co ma począc jak ma żone zołze, ktorej zadne romanse nie odsstrasza od męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zadne provo. prosze pomożcie mi jak mam ratowac moje malzenstwo:( czy dobrze zrobilam bo maz nie potrafił tej wywłoce kazac sie odp******ic , nie potrafił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, na jedno prowo przestają odpowiadać to piszesz następne. I tylko kochanki wierzą w prawdziwość tego tematu bo tu jest napisane po ich myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój maz jest dobrym czlowiekiem juz sama nie wiem. Nie potrafił sie jej pozbyc dobitnie, wiec sama musialam zareagowac. I to jest smutna prawda. Kochanki, co wy myslicie,ze dla was wywłok oni zostawiają zony i dzieci? Durne baby Mężowi wybacze, widac,ze miał jej dosyć i tym bardziej jak w świeta chciala sie z nim spotkac? (!) czujecie te bezczelnosc/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ta wywłoka nie była taka zła i nie mial sumienia jej powiedziec w*********j, pomyslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj,bo slabe to prowo.Gimnazjalistka by madrzej i bardziej skladnie napisała. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo i kontrprowo czyli dwa ha ha,ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż wcale nie chce jej sie pozbyc.On juz nie ma siły udawac,ze kocha tamtą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli cokolwiek twoj mąż zrobi to ty mu wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Bo go kocham nad życie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jakbys w tych smsach [rzeczytala "uwielbiam cie rżnąć" to tez bys wybaczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wogole nie wierze w to,ze maż kazalby sie wlasnej zonie odwalac od kochanki. Powinno byc wlasnie na odwrot, kochance kazac sie odp******ic. Co ty wygadujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny temat. gdyby tamtą kochał to bym rozumiał..ale w innym przypadku? Mowic takie rzeczy w;lasnej zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajlandia,Bajlandia się toczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, pogoniłby kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie rzeczy sie dzieją, romanse,,,,a potem trzeba z nich wybrnac,, ten pan sobie poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chce odejsc- to tak mogl kazac sie zonie odwalic Jesli ma tylko romans....to gra pozorów dla kochanki,ze ją chroni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze tez wam chce sie nadal snuc domysły a autorka ma z tego bekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol xD Twój mąż aż tak bardzo tej kobiety nie kocha , inaczej by do niej poleciał w święta Może ja lubić rżnąć, ale ma już jej dosyć , inaczej by lepiej się krył Ciebie ma w doopie , z nią było fajnie , ale się znudziło, panna chce czegoś poważnego. Facet potrafi każdej koorfie wysyłać czułe słówka jak chce zamoczyć, to nic nie znaczy. Co innego jak zostawia rodzinę np. w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej na poważnie nie traktuje , ciebie też nie szanuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baju baju a pelikany łykają ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baju baju ale to się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza sie , ale temat baju baju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegolnie opisy autorki co tonie zrobila :D a reszta sie laczy w bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×