Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość gość
Wydaje cię się, że jak masz dziecko to przestajesz myśleć? Haha jasne tylko dlatego że masz mniej czasu. O co tobie właściwie chodzi? Jara cię to jakoś, że ludzie ci odpisują a ty podniecasz się? Ja mam to mam tak, ja, ja, ja. Da się wyczuć że lubisz poniżać ludzi. Czujesz się lepsza. A ja myślę, że przez to jesteś zwykłą frajerką i ostatnią osobą, która może wypowiadać się mądrze na temat związków. Przecież ty nie masz o tym zielonego pojęcia, żadnego doświadczenia, nic, zero. Gdybyś była matką to byś pisała w kółko jak j*******a, że fajnie mieć dzieci i nic na to nie poradzisz jak jakiś odpowiednik psychomatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Tak, dokładnie to mialam na myśli, że nie miałabym czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłabyś jeszcze bardziej dokładnie to wszystko opisać. Tak szczegółowo, krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi ,bo mam kolezanke ona choruje na depresje ,schizofremie i jest w zwiazku malzenskim ma meza dziecko .czuje sie spelniona i szczesliwa, a ja byle jaka prace za grosze mam i jeszcze nigdy sie nikt we mnie nie zakochal. Faceci byli tylko mna zauroczeni, ale niezakochani czuje sie przez to gorsza i brzydsza .probuje cos z tym swoim zyciem zrobic i cos zmienic, ale wszystko bez skutku. Popadam ciagle w depresje, w dodatku jak mi sie dobrze z jakims facetem rozmawia,to po jakims czasie brakuje mi temetow do rozmow ,czuje sie taka nieszczesliwa.Czy da sie cos z tym zrobic, bo nie sztuka ze ja kogos poznaje, ja nie potrafie faceta zatrzymac przy sobie, a bylam w kilku zwiazkach kazdy dostal d**y, bo wydawalo mi sie ze jest iskra,milosc potem sie wszystko zesralo. Widze ze te wyszczekane s/uki potrafia faceta oczarowac i zatrzymac, ja nie jestem chyba atrakcyjna i za bardzo cicha malo otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Tutaj dla niektórych jest najważniejsze, że jesteś nieszczęśliwa. Przykro mi, ale nie potrafię pomóc. Może to wyłącznie genetyczna sprawa, z tym szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodem waszej samotnosci jest wasza rozwiazlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa ,rozwiezlosc kazda d******py i ten facet z nimi zostaje .kolezanka dala d**y po pol roku i byl slub ,ma meza dziecko a ja dalam po pol roku chodzenia i sie za kazdym razem wszystko zesralo. kazdy facet chce dymac ,przed slubem. Wszyscy seks uprawiaja ale widocznie mnie chcieli tylko wydymac pobawic sie i wciskac mi kity o zakochaniu, nikomu niemozna zaufac. Moglam pojsc do zakonu ,przynajmniej tam bym sie nie rozczarowywala na kazdym jednym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a po co ci maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak to po co .No a innym po co, przeciez chce kochac i byc kochana ,wspierac sie .Fajnie jest miec przy sobie taka osobe ,na ktorej bym mogla polegac i czuc ze dla kogos jestem wazna ,potrzebna, a ja sie nigdy tak nie czułam i z tego powodu cale zycie smuce sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa ja myslelem ze szukacie kogos do seksu tak zrozumialem tameten wpis.. chyba ze gdzies zrobila literowke chyba z tym pol roku? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos jest w zwiazku, to i jest seks po pol roku chodzenia ze soba. no bo nikt nie czeka do slubu ,ze seksem. A ja co ,gdybym wiedziala ze kazdy moj zwiazek nie wypali, to bym sie nie decydowala na zwiazki, facetow i seks. Wszystko mi idzie pod gorke, jak juz pisalam wyzej , kobiety daja d**y i facet je nie zostawia, no a ja. Chcialabym zeb ktos sie we mnie zakochal i byl seks z milosci, a nie ze ja bylam kilkanascie razy wykorzystana, bo zaufalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;22 Nie obchodza mnie jednorazowe numerki.Skoro znam faceta rok, to dlaczego mam z nim seksu nie uprawiac, skoro mnie zapewniali o milosci, ale jak widac wam tylko chodzi o zaliczenie ,a nie o staly zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olezanka dala d**y po pol roku i byl slub ,ma meza dziecko a ja dalam po pol roku chodzenia i sie za kazdym razem wszystko zesralo x przeczytaj jeszcze raz gdzies jest blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "dałam", to tylko chyba w Polsce istnieje to kretyńskie określenie. Co ty niby "dałaś", jak kobiety mają o wiele większą przyjemność z seksu i o wiele silniejsze orgazmy? To chyba on ci "dał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy dajecie d**y. Przecież facet nie wie jak czujesz. Tylko tyle że ci dobrze. Ty dajesz ja biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;08 A co to za roznica , kto komu dal. Kazdy ma potrzeby seksualne ,ale to faceci maja większe potrzeby. Dlugo mnie namawial, na seks zanim sie zgodzilam pojsc do lozka, bo balam sie wykorzystania i porzucenia, bo jak dostaniecie d**y to macie juz kobiete gdzies.Oczywiscie sa wyjatki mezczyzn ,co kobiety po seksie nie zostawia. Po co nalegacie na seks, skoro wam tylko na seksie zalezy, a nie na kobiecie. Zeby pobzykac za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;35 Po kropce kolezanka mialo byc z duzej litery. Nie wlaczylam capsloka. Jakos co druga dziewczyna ,idzie do lozka po dluzszym poznaniu sie i facet ja nie zostawia, a mi sie wszystko zesrawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transakcja się nie udała.... ty dałaś d**y a on nie dał pierścionka. Wybacz 🖐️ ale masz chyba jakiś problem z podejściem do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby pobzykac za free x O, kolejne kretyńskie sformułowanie, zaraz po "dałam" . Co to znaczy za free? To znaczy że chłopak miał ci zapłacić? Jesteś prostytutką? A może ty mu powinnaś zapłacić za bardzo przyjemne dla ciebie przecież także chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pol roku? To i tak dobrze ze nie zostawil, ze tak pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanke facet nie zostawil ,za to mnie kazdy jeden wybzykal i koniec zwiazku.Tak sie konczyly moje harlekiny. W kazdym zwiazku moim byl seks, mialam 8 partnerow seksualnych i zaznaczam ,ja na 1 randkach, ani po 3 miesiacach ,nie wskakiwalam do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;17No skoro go nie bylo stac na prostytutki, to korzystal z mojej d**y, zapewniajac ze mnie kocha.Gdyby rzeczywiscie byli tacy zakochani we mnie, moje zwiazki by sie nie zesraly i tyle.Poznawalam cwaniaczkow lub maminsynkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanke facet nie zostawil ,za to mnie kazdy jeden wybzykal i koniec zwiazku.Tak sie konczyly moje harlekiny. W kazdym zwiazku moim byl seks, mialam 8 partnerow seksualnych i zaznaczam ,ja na 1 randkach, ani po 3 miesiacach ,nie wskakiwalam do lozka. x No ale źle ci było, że cię wybzykali czy co? Baby mają nawalone jednak we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Jej chodzi o to, że bardziej jej zależało na związku, niż na tym seksie. że też facetom trzeba jak krowie na rowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×