Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płeć dziecka poczęcie orgazm

Polecane posty

Gość gość

Często słyszę,że wpływ na płeć ma kobiecy orgazm ? Ponoć stosunek zakończony orgazmem zbliża do płci chłopca,bez orgazmu dziewczynki czy Wam się to sprawdziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i wiem kiedy zaszłam. Był to seks na łyżeczkę, mąż spuścil się już we mnie, a ja jeszcze zaciskalam uda i cipke na jego penisie, który był we mnie. Ta wilgoć i on jeszcze twardy sprawiły, że miałam cudowny orgazm. Skurcze i pulsowanie trwały dość długo. Będzie dziewczynka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez orgazmu- chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam że nie orgazm a seks na łyżeczkę zbliża na dziewczynkę bo przy początku macicy jest inne ph które sprzyja plemnikom na dziewczynkę a seks np od tyłu gdzie penis jest wprowadzony bardzo daleko i jest inny odczyn sprzyja chłopcom w sumie koleżanka wyżej napisała coś podobnego tak jakby to się u niej sprawdziło hehe dużo też zależy w jakim czasie w ogóle uprawia się seks czy to koniec owulacji czy początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha czego to nie wymyślicie jeszcze!! Ależ pierdoły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z orgazmem, od tyłu - chłopiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra :-) to jak zrobić bliźnięta chłopczyka i dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żadne pierdoły - czysta prawda! pamiętajcie też, żeby godzinę po stosunku zjeść 1-2 pomarańcze - jeżeli planujecie dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co te pomarańcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś w tym jest, bo syna splodzilismy na pieska. :D Mąż ma taką pracę, że dokładnie wiem, przy którym stosunku daliśmy czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem długo się staraliśmy o dzidzi i w sumie potem już zmęczeni i zniechęceni tym wszystkim, można by powiedzieć,że było jak z automatu,mąż przychodził z pracy,na łyżeczkę bez żadnych wstępów,rozkoszy,orgazmów czy czego tam jeszcze,aby wlać swój soczek i tyle :D tym sposobem poczęliśmy córeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również na łyżeczkę bez orgazmu i wyszła piękna księżniczka tatusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kolega, który długo się starał z żoną bardzo narzekał, że nie ma orgazmu. Że to, że się w nią spuszcza nie znaczy, że ma orgazm i cała sytuacja go wkurza. Bo czuje się jak dawca spermy tylko. Ciekawe czy to prawda, że można nie mieć orgazmu a mieć wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym musi być bo mój mąż zawsze fundował mi orgazm przed stosunkiem podczas lizanka i potem zawsze kończył we mnie na pieska doprowadzając mnie przy tym do kolejnego orgazmu i mamy trzech synów !! także ten tego hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słyszałam że może mieć facet coś na wzór 'urwanego' orgazmu czyli czuje że dochodzi ma wytrysk ale bez tego uczucia orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć jest zależna od dnia cyklu, bo plemniki żeńskie i męskie mają różną żywotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. Plemniki X są wolniejsze, ale mają dłuższą żywotność. Plemniki Y są szybsze, ale żyją krócej. Ale te idiotki i tak nie kumają o co chodzi - potrafią tylko pisać o lizanku i piesku/łyżeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi. Zero miłości tylko seks prokreacyjny ( mówię tu o tej od soczku męża). Musicie się bardzo kochać skoro seks był jak obowiązek w pracy. Nudzi wam się razem wiec robicie sobie dzieciaka żeby codzienny dzień wydawał się z sensem. Masakra. Sens życia na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem idiotką. Wiem tylko, że poczelam córkę na łyżeczkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żartujesz chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zmęczyć się staraniem o dziecko ? My też staraliśmy się 2 lata i nic nie było z 'automatu' ... jeśli mieliśmy ochotę to się kochaliśmy z uczuciem,namiętnością...a jak wypadały mi dni płodne,a nie mieliśmy ochoty to odpuszczaliśmy,a nie,że nogi rozszerzałam,a mąż wlewał we mnie 'soczki'...Dziecko powinno być poczęte w miłości,a nie byle jak,byle gdzie,byle tylko zalać i zaciążyć. No sory,ale ja tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda jest taka że co ma być to będzie. My mamy mały wpływ na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plec dziecka ma wplyw czas stosunku w zwiazku z jajeczkowaniem. Pogooglujcie o metodzie sluzowej na podstawie Billingsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy od tyłu z orgazmem i dziewczynki dwie. Tu nie ma na to reguły. Jajeczkowanie,plemniki i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to. Sex 6 dni przed owulacją ( sprawdzone na usg i testami owulacyjnymi, jeden jedyny stosunek w danym cyklu). Pozycja na łyżeczkę, bez orgazmu. Jest chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to loteria co się pocznie,fizjologia,natura,zapisane w losie i chuj wie co jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie pusto w tych durnych łbach. Ktoś słusznie napisał, że dziecko poczyna się z miłości, a Wy podajecie pozycję w której mąż wsadził Wam ku**sa w ci**e i płeć dziecka które Wam tym sposobem zrobił w taki sposób, jakby pisać o kryciu jałowek przez byka. Masakra będąc mężczyzną nigdy nie chciałabym mieć tak gruboskornej baby. Ciekawe czy 'ksiezniczce tatusia' i 'synkom mamusi' też zwierzycie się w jakiej pozycji zostali 'zrobieni'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faceci już bardziej uczuciowo podchodzą do sprawy poczęcia dziecka niż wy głupie kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A co powiecie na to. Sex 6 dni przed owulacją ( sprawdzone na usg i testami owulacyjnymi, jeden jedyny stosunek w danym cyklu). Pozycja na łyżeczkę, bez orgazmu. Jest chłopiec.] x calkiem mozliwe ze 6 dni przed owu. wiele kobiet ma najwieksza chcice juz po okresie az do owu, a nawet i juz w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×