Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
12:38 tu kicia oka nie ma i nie wiem czy juz czasem nie miala doświadczenia z kims ze śląska ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko to sa sztuczne pazurki nakładane na własne :) Hg zapytaj Dzikuski w jakich byloby jej do twarzy ;) moze w kolorze oczu czyli zolte ;) a moze czarne ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "to sa sztuczne pazurki nakładane na własne" x ... jak to nakładane, skoro przecież kot chowa swoje pazurki i chodzi na tych swoich poduszeczkach a te swoje pazurki wyciąga tylko na szczególne okazje ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow ... pazurki NIEDRAPKI :D http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/tipsy-dla-kotow,197776.html x ... to ja poproszę jeszcze ząbki, które nie gryzą i mamy żywą mas-kotkę :D ;P ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywny link ---> K & H-g Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wczoraj Zarzucili mi biedrę cukinią a wg Twojego opisu wygląda mi na całkiem młodą. Nie będę się więc nad nią znęcał, nie oskóruję, nie oskalpuję, tylko od razu poszatkuję x "Zreszta Hg my tez czesto fukalismy na Olinke i nie wiem czy nie czesciej ;-) " Nie wiem czy częściej :-) Coś już musiałem chyba wygumkować, bo nie mogę sobie tego fukania nijak przypomnieć ;-) x "Hg to nastepnym razem zamiast przecieru wystarcza dwa spore pomidorki " Tam już były w zestawie pomidory. Czyli zwiększyć po prostu ich ilość? Nawiasem, robiłem już kiedyś przecier pomidorowy ze świeżych pomidorów. Bez przecieranie jednak przez sitko. Mnie te drobne pestki w niczym nie przeszkadzają a nawet uszlachetniają przecier. "tylko zdejmij delikatnie z nich skórę" Przelewam zwykle pomidory wrzątkiem i skórka wtedy idealnie odchodzi " Wszystko musi sie jakis czas dusić , najpierw zeszklić trzeba cebulke , do tego wyciśnięty czosnek ( ja pokroilam go w drobne kawalki bo mi sie imadlo popsulo do czosnku ... ) " Od czasu królika Okrasy przestałem używać wyciskarki do czosnku. Kroję go na drobne plasterki. Dłużej utrzymuje swój aromat. Jednak dodaję go zwykle na samym końcu inaczej jego zapach i tak odparowuje za szybko. "... paryczka chili malutki kawałeczek mozesz dodac, takie dwa milimetry, ja dodalam w proszku szczyptę " Też dodałem szczyptę i też w proszku :-) x Dzień Dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko kiedys byl taki program "Koty z piekła rodem " i taki mily robil im egzorcyzmy , tzn ujarzmial je :) Mysle ze w wiekszosci przypadku wina byla po stronie wlasciciela ze kot taki byl :) jakos moja kocurka i Hg nie sa opetane bo maja dobrych właścicieli ;) przepraszam za brak skromności ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byl odcinek jak właścicielami byla para i na poczatku jedynym właścicielem byl tylko pan i ten pan wprowadził do domu pania i koty zaczely wariowac , staly sie " opetane" . Prowadzący zauwazyl ze wina lezy po stronie pani, ta pani miala taki wplyw na nie. Wlasviciel tych kotow płakał w odcinku , ze jego koty staly sie nieszczesliwe i strachliwe po adopcji tej kobiety. Uczył ta kobiete jak traktowac koty , po jakims czasie gdy do nich wrocil relacje byly lepsze ale nadal cos bylo nie tak. Mysle ze demon w kocie nie bierze sie ot tak sobie. To ze zlych przezyc kotow stają sie agresywne :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te moje posty o demonach w kotach nie byly zlosliwoscia tylko odpowiedzią na youtube od Olinki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko to sa nakładki , one nie sa pomalowane :) to przeciw drapaniu mebli i Olinek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ja mojej takiego czegos nie zaloze bo szkoda by mi bylo jej , ona tak dba o swoje igły :) juz wole by niszczyła wypoczynek niz zeby cierpiala . W parkiecie jest dziurka i ona ta dziurkę tak meczy tak jakby chciala wyrwac deseczkę ;) dziurka powiększyła sie ostatnio ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych wszystkich właścicieli kotów co to im wszystko przeszkadza zaproponowałbym pluszaki. I niech te swoje meble powyklejają folią, najlepiej bąbelkową, bo sami też mogą niechcący je zniszczyć W Stanach była moda na chirurgiczne wyrywanie kotom pazurków, pewnie trwa do dziś. Teraz będą oklejali tipsami, no ciekawe co jeszcze wymyślą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Olinko rozbawilas mnie :) kot wysuwa pazurki ale nie chowa ich gleboko do kosci , one sa widoczne, on ma mozliwosc wysunięcia a to jak wygladaja z nakładkami to sa pazurki w normalnej pozycji a nie wysuniętej :) Gdy pazurki wracaja na swoje miejsce to nadal sa miedzy paluszkami widoczne :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg to tylko na wypadek gosci te pazurki :) moja lubi gosci ale nie wiem jak twoja :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ja slyszalam o obcinaniu pazurkow a nie o całkowitym usuwaniu :( To okaleczenie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiciu, dokładnie to samo wysłałam w linku :) Tam weterynarz mówi, że je to nie boli :) Weterynarz zakłada te sztuczne pazurki niedrapki na ich wcześniej obcięte kocie pazurki. I potem same odpadają kiedy im te własne rosną i zabawa zaczyna się od początku ;) I wet mówi, że te sztuczne też chowają się w poduszeczkach jak te własne :) I że kotki nimi zdrapią sobie ale bez szkód na meblach. No w sumie jeśli jest tam jakiś kotek wyjątkowo drapiący wszystko to może to jest wyjście... Może to lepsze niż wymiana mebli ;) No co kto lubi :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wow ... pazurki NIEDRAPKI smiech.gif http://dziendobry.tvn.pl/wideo ,2064,n/tipsy-dla-kotow,197776.html Olinko nie otworzyło mi sie :) tzn otworzyło ake tam nic nie ma odnosnie pazurow i zębów :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Nie bywam w sejmie, czasem włączam radio żeby się dowiedzieć czy wojna jaka nie wybuchła i nie trzeba przypadkiem uzupełnić zapasów... x Ostatnio kilka dni nie włączałam radia bo inni dzwonili i o tym co się aktualnie dzieje w W-wie i sejmie informowali mnie na bieżąco ;) A jeśli chodzi o zapasy... to trzeba je szykować bo III w.ś. to już jest kwestia czasu. Żyjemy w czasach ostatecznych i to dopiero początek końca. W wielu objawieniach o tym pisze i irlandzkich i polskich. Wg nich ma być również zatrucie wody także i zapasy wody i tabletek do uzdatniania wody i wody egzorcyzmowanej do uzdatniania wody również warto mieć. Nawet na czas ostrzeżenia sumień, które ma trwać 15 min w tym samym czasie dla każdego to po nim będzie ogólna dezorganizacja na świecie przez min. 2 tygodnie bo wielu będzie myślało, że to już koniec. Ale to dopiero po tym globalnym nawróceniu kiedy będzie fałszywy pokój nastąpi wybuch tej III w.ś. Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Przeprosiny przyjęte :) x Dziękuję :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Ale i tak nieźle broisz! Kiedy Ty znajdujesz na to czas???" x no nie szukam na to czasu... broję cały czas :D ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na maila linka przesłałam :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie znam się na kocich pazurkach ale z tego co miałam do czynienia z tymi futrzakami to kotek ten był taki milutki, że ani jednego pazurka u niego nie widziałam :) a siedział mi na kolanach i włączyło mu się jakieś wtedy murmurando ;) 🌻 gość dziś "ja slyszalam o obcinaniu pazurkow a nie o całkowitym usuwaniu To okaleczenie" x Wg tego co na tym filmiku robi weterynarz to obcina część tylko i na tą pozostałą część pazurka przykleja ten nowy pazurek niedrapek a ten naturalny rośnie jak wcześniej... tak jak u człowieka obcinamy paznokietki częściowo :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha Olinko moja by sie wsciekla gdybym zalozyla jej te tipsy , ona by je ściągnęła , ona swoje szarpie ze zlosci jak nie chca stare łupinki zejsc a co dopiero jakies tipsy ;) wyrwała by nawet z paluszkami jakby nie szło ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd." ... idę do Ojca Niebieskiego przeprosić i... zawsze przebacza " A w końcu straci cierpliwość i przetrzepie skórę x Jak się idzie przeprosić to się nie dostaje :) Ojciec Niebieski ma większą cierpliwość niż anielską :) Musisz tu mi uwierzyć na słowo jeszcze ;) Tylko jak się szkodzi samemu sobie i innym i udaje, że to jest ok to i owszem :) Wg życzenia ;) Co kto woli :) Tylko, że lepiej kiedy uczenie rozumu nie boli ;) Dlatego właśnie Pan J/ezus zawsze nam przebacza na spowiedzi. Póki dziecko chce poprawy to i nie tylko przebaczenie ale i prowadzenie dostaje :) I to jest piękne :) Tutaj tez mi musisz uwierzyć na słowo ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko tak pieknie piszesz o kotkach jakbys go miala :) ten kotek niedrapek chyba bardzo cie lubił jak siedzial na kolanach. Gdybys miala dom i ogrod to napewno kotek by ci nie przeszkadzał , w mieszkaniu nie kazdy daje rade z kotem, to zrozumiałe. Ten filmik mi sie nie uruchomił o nakładaniu tipsów ale poszukam podobny na necie i zobacze jak to robia. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Sporo doświadczeń więc opierało się na mące orkiszowej, która nie ustępowała zupełnie mące chlebowej 750. Czego tam nie kombinowałem Chlebki tureckie, litewskie i co tam do głowy nie przyszło I ten zapach na cały dom x Oo... ale superaśnie :) :) Właśnie się ostatnio rozgladam za przepisami na chlebek orkiszowy właśnie :) A oprócz przepisu tu jeszcze masz i doświadczenie :) To powiesz mi co i jak :) Suuper :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe obejrzalam na poczcie , Hg obejrzyj , nikt kotkom krzywdy nie robi. Pani ma trzy koty i kocurek ma niebieskie , kocurka ma różowe a trzeci kotek ma zolte i jeszcze jeden mial stalowe, te zolte smiesznie wygladaly i nakbardziej rozrabiarsko wygladaly ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg a te tureckie to z rodzynkami tak? Takie ciemne slodkie ? :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×