Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
ten szmatławiec pielęgniarka jak się rzuciła roletę zasłaniać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było zamordowanie bo nie chciała się zgodzić z ich zamiarami. Na pewno nie podano pigułki gwałtu lecz inne środki! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kończą samotne ładne kobiety u Arabów gwałtem i zgonem! Gdy jesteś w grupie nic nie grozi. Możliwe że chłopak ją sprzedał powinno się go dobrze prześwietlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nagranie w którym próbowała się wyrwać z pasów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ta teoria lampata najbardzej prawdopodobna sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tvn24 wypowiadał się psycholog i stwierdził źe to zachowanie nie mogło być wywołane pigulką g****u. To mogł byc efekt ewentualnie innych srodków psychoaktywnych lub natury biologicznej czyli choroby psychicznej. Mi tu wszystko niestety pasuje na silny atak schizofrenii paranoidalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie p******i. Lykacie jakies durne hipotezy podawane przez tv. Prawdy i tak nam nie powiedza tylko zatuszuja jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie biora pod uwage tego co Magda mowi na nagraniu ze ja zg****ili i ze robia z nia wszystko? Moim zdaniem marcus i magda znali tego rezydenta i dlatego puscil ja sama do egiptu bo myslal ze ze wspolnym znajomy bedzie bezpieczna , a on wykorzystal to ze przyleciala sama i sprzedal ja temu Khaldowi, ktoremu relacjonowal rozmowr magdy z markusem. A wczesnirj moze sam jej cos dal i zg****il. Magda mowila ,,zgwalcono mnie" i ,,M" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym udarem ja wymyslilem po prostu mi wpadlo do glowy. W końcu dopiero po kilku dniach jej zaczelo odbijać. Chodzila po sloncu moze i tak sie skończyło? To tylko hipoteza ale niewykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udar nie znika od tak, bo ktoś tu pisal ze nocą.. jak jej nie leczyli to to sie ciagnelo. A pielęgniarka zaslaniala rolety bo Magda chciała kilkukrotnie wyskoczyc z okna co wynika ze śledztwa. Tak jak by jej odwaliło rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole prawdy podawane w tv przez lekarza specjalistę niż te fantasmagonie publikowane w necie przez gimnazjalistów. Nie ma co sie doszukiwac źadnych tresci w tym co mówi Magda bo w tym stanie psychicznym nie mogła nic racjonalnego powiedziec. Lek i poczucie zagrożenia to niestety typowe przy ataku schizofrenii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amono
Hahaja banda idiotów. Nie macie czym się zająć? Ona była wariatką. Zbzikowała i tyle. Taaaa narkotyki, gwałt, przemoc chcielibyście, macie tak nudne życie że nie dopuszczania myśli aby to była zwykła sprawa. Jak można tak niszczyć tego chłopaka. Szkoda mi go. Jego i ją, stała się tragedia. Pewnie dziewczyna w kostnicy się przewraca jakie piekło jej chłopakowi zgotowaliscie. Pokój jej duszy. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest niewinny, macie odpowiedź skad znal rezydenta. Kontakt dostali z ambasady, rozmawiali wiele razy o stanie Magdy tyle Finito! Wiecej durnych filmów oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tvn zmienił markusowi głos podczas wywiadu ? Bał się jak to tvn nastrojów homofobicznych ? Kto tu tak czyści tą sprawę i robi z niej wariatkę ? Jakby nią była tym bardziej normalny chłopak powinien się nią opiekować i nerkę nawet by sprzedał by nie leciała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tvn zmienił markusowi głos podczas wywiadu ? Bał się jak to tvn nastrojów homofobicznych ? Kto tu tak czyści tą sprawę i robi z niej wariatkę ? Jakby nią była tym bardziej normalny chłopak powinien się nią opiekować i nerkę nawet by sprzedał by nie leciała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~mariusz : WKLEJAM !!! Wychodza na jaw nowe informacje o Kamilu C. ps. "Złoty" i Karolinie Kaczorowskiej. Kamil pochodzi z Sopotu. Zna Krystiana Wiconia, ktory na Pomorzu i w Elblagu nagrywal jak g***** nastolatki a nastepnie szantazujac ujawnieniem nagran zmuszal do prostytucji. Jedna z jego ofiar 14 letnia Anaid rzucila sie pod pociag. Nazwiska obu widnieja w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Tak jak Krystian W. "zdobywal" nastolatki Kamil C. potraktowal Karoline. Gdy ja poznal i sie do niej zblizyl nagral kontakt seksualny z jej udzialem. Nastepnie grozac ujawnieniem sex tasmy zmusil do dilowania. Karolina czesto wyjezdzala za granice i biegle poslugiwala sie dwoma jezykami obcymi wiec idealnie pasowala do pomocy. Mama Karoliny ujawnila ze Kamil kilka razy ja uderzyl, wiec poza grozbami stosowal tez przemoc fizyczna. Ponadto Karolina czesto widywana byla w klubie Grey z Markusem W. oraz Maciejem S. Dwa tygodnie przed smiercia bawila sie tam na imprezie sylwestrowej. Na jednym ze zdjec widac ja w towarzystwie swojej kolezanki, Macieja S. oraz UWAGA siostry Magdaleny Zuk, Malgorzaty. Byc moze siostra jest w temacie lub jest zastraszana i dlatego broni Markusa i pozostalych. Dodatkowo na zdjeciach z Greya pojawia sie Kamila Izdebska, swiadek Rutkowskiego. Zwróćcie tez uwage ze Markus i pozostali sa napakowani sterydami a tacy lubia "ustawiac" dziewczyny przemoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej chlopak mowi, ze Magda juz byla wczesniej w Egipcie. Ciekawe po co i czy rodzina o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam taki wpis na forum , ale moze ktos sobie tylko jaja robi, cytuje: Moge tylko napisac ze znalam Markusa i Magde. Oni od miesiaca gadali o tym wyjezdzie tak wiec to nie byla zadna niespodzianka. Markus nie polecial z Magda lecz inny jego kolega, jednak Magda wiedziala po co tam leci i bynajmniej nie po to aby wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mnie wk***il tvp2 Otóż nie! Nie damy sprawy zamknąć! Co parę dni są wywieszone dramatyczne ogłoszenia o zaginięciu,naszych żon! Naszych dzieci! Naszych mężów! Co chwilecslyszymy o mordach"samobojstwach" z ktorymi osoby trzecie nie maja absolutnie ! nic wspolnego.W Polsce dzieje się źle! Tak dalej być nie może. Ludzie nic z tym nie robili bo czuli sie bezradni,i KONIEC Z TYM.Chodzi o przyszłe pokolenia,o dzieci które teraz dorastają ,one maja żyć w kraju BEZPIECZNYM,przestępczość KAŻDA! MA BYC TEMPIONA DO GRANIC,MA BYC WYELIMINOWANA.A POLICJA NIE POWONNA SIEDZIEĆ Z ZAMKNIĘTĄ MORDA GDY WIE! ZE WLADZE POLITYCZNE MAJĄ JAKIES ZWIAZKI Z TYM.Kasa to nie wszystko.Nie róbcie CIEZKO,CIEZKO CHOREJ PSYCHICZNIE TEJ DZIEWCZYNY !NO KURWA! NA JEJ MIEJSCU STRASZYLABYM WAS,I SPRAWCÓW,nie dałabym wam spokoju aż byście też Z OKNA SKOCZYLI.Przetrzepac rodziny tych facetow,sprawdzić konta bankowe,ich majątek. Bierzcie się służby do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~mariusz : WKLEJAM !!! Wychodza na jaw nowe informacje o Kamilu C. ps. "Złoty" i Karolinie Kaczorowskiej. Kamil pochodzi z Sopotu. Zna Krystiana Wiconia, ktory na Pomorzu i w Elblagu nagrywal jak g***** nastolatki a nastepnie szantazujac ujawnieniem nagran zmuszal do prostytucji. Jedna z jego ofiar 14 letnia Anaid rzucila sie pod pociag. Nazwiska obu widnieja w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Tak jak Krystian W. "zdobywal" nastolatki Kamil C. potraktowal Karoline. Gdy ja poznal i sie do niej zblizyl nagral kontakt seksualny z jej udzialem. Nastepnie grozac ujawnieniem sex tasmy zmusil do dilowania. Karolina czesto wyjezdzala za granice i biegle poslugiwala sie dwoma jezykami obcymi wiec idealnie pasowala do pomocy. Mama Karoliny ujawnila ze Kamil kilka razy ja uderzyl, wiec poza grozbami stosowal tez przemoc fizyczna. Ponadto Karolina czesto widywana byla w klubie Grey z Markusem W. oraz Maciejem S. Dwa tygodnie przed smiercia bawila sie tam na imprezie sylwestrowej. Na jednym ze zdjec widac ja w towarzystwie swojej kolezanki, Macieja S. oraz UWAGA siostry Magdaleny Zuk, Malgorzaty. Byc moze siostra jest w temacie lub jest zastraszana i dlatego broni Markusa i pozostalych. Dodatkowo na zdjeciach z Greya pojawia sie Kamila Izdebska, swiadek Rutkowskiego. Zwróćcie tez uwage ze Markus i pozostali sa napakowani sterydami a tacy lubia "ustawiac" dziewczyny przemoca. Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najwiekszy temat o p Magdzie. Dzis pokazano film jak ja przywiezli do Hurghady. Kobieta ma bandaze na rekach ale nie jest zwiazana? Po probie samobojczej? Po agresywnym zachowaniu? Wiezli ja 4 h w karetce ot tak. Wg obdukcji w szpitalu miala polamane nogi rece uszkodzona czaszke zebra... kto klamie? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udar cieplny? Kolejny zaciemniacz jak ten od schizofrenii... czlowiek po udarze ma tyle sily by walczyc z grupa facetow? Czy po udarze skakales z okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Magda byla juz tak tym wszystkim przerazona i stracila zaufanie juz do wszystkich, ze bala sie, ze w szpitalu chca ja dobic i wstrzykna jej tam jakas zabojcza trucizne, bo araby ja w szpitalu tez pilnowaly, a pewnie myslala, ze lekarze sa z nimi w zmowie i wszyscy chca ja otruc i dobic tam. Myslala, ze po to ja przywiezli tam, w tym celu.Dlatego uciekala przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat komentarza z innej strony: ,,Internauci umieścili skany zdjęć na ktorych widac jak Markus próbował sprzedać samochód za 4000 zł! a jego kolega Maciej Solczak okazyjnie meble za 4000 zł!!! Dokładnie tyle ile kosztował bilet do Egiptu...Magda natomiast wyprzedawała ciuchy i torebki!!!, więc to nie była żadna niespodzianka, oni zbierali pieniązki..Magda być może nie wiedziała co ją tam spotka i po co naprawdę jedzie. Magda uprawiała gimnastykę na rurce, może to było jej zadanie w Egipcie. Wmówiono jej, że będzie tylko dawała pokaz bogatym Arabom, gdzieś w hotelu. Byłam raz w egipcie w 5*hotelu i wieczorami odbywały się tam takie różne pokazy na scenie na terenie hotelu. Może dlatego ten rezydent się tak Magdą opiekował, bo to on miał jej ten niby występ załatwić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,hotel może jest w Egipcie, ale należy do firmy z Kataru." a tam miala byc podobno dalej wysłana Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób, które usilnie udowadniają, że Magda miała schizofrenię lub udar mózgu - nic z tego - najnowsze doniesienia mówią, że Magdalena zgwałciła 4 Arabów, bo non stop za nią chodzili, a w szpitalu 90 kilogramowa pielegniarka chciała się rzucić z okna z powodu zawodu miłosnego, więc magda ją chciała uratować, złapała ją za nogi, ale tamta była za ciężka i Magda sama wypadła przez okno przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz schizofrenia czy udar mózgu, gdyby za mna tak chodziło kilku non stop to tez bym ich....., a gruba pielegniarka nie utrzyma szczupłej dziewczyny, tym bardziej że to dziewczę ją przewróciło najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze większość w końcu da się przekonać, że Magda zwariowała:/ Szkoda, że zapomina się jak ją potraktował choćby sanitariusz w szpitalu, gdzie widać ewidentnie na nagraniu, że podleciał do niej i ją mocno uderzył po czym wyciera swoją twarz, a Magda jest już nieprzytomna:/ tak samo jak to co słychać zza video rozmowy jak Magda rozmawia z Markusem, to normalne, że ktoś mówi o niej, że "dostanie k****a"?:O może odbiło jej, ale nie tak samo z siebie, ale po krzywdzie jaką ktoś jej wyrządził:( prawda niestety taka, że nigdy 100% prawdy nie wyjdzie na jaw:( przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi ze rodzice Magdy nie wiedzieli dokad leci i kiedy. Gdybym miala taka sytuacje ze przepada mi dla jednej osoby wycieczka, to bym na to miejsce wziela kogos z rodziny,czy znajomych. Napewno by sie ktos znalazl. I czulabym sie razniej. Urlop w pojedynke by mnie smucil....zawsze z kims razniej isc na spacer czy posilek. Nie trzeba byc przyklejonym, ale jakos Tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×