Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

o Twojej urodzie? :D więc ten no :D dlaczego mnie nie wołacie do komisji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może ja tak dobrze wyglądam ze względu na tło" x I u Ciebie dostrzegam kobiecy pierwiastek w postaci zmienności, niestałości oraz pewnej dozy niekonsekwencji. No bo jak to? Jeszcze tydzień temu oficjalnie byłeś całkowicie wyzbyty skromności, a tu dopuszczasz taką opcję? Że tylko mizeria tła itd? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o męskich tyłkach? w sumie może nie za bardzo do tej komisji bym był chętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego ja zawsze piszę powoli, na wypadek gdyby ktoś nie potrafił szybko czytać" x No, przynajmniej ten deklarowany altruizm wydaje się na razie trzymać poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piata klepka tak czytam i nie jestem pewny czy masz:D nie no zarcik bardzo ladnie i zwiezle napisane aczykolwiek nie omieszkam napomknąć iż ni c***a nic nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie omieszkam napomknąć iż ni c***a nic nie rozumiem smiech.gif" xx ja Ciebie rycerz też tylko przy dobrej woli (czytaj jak mam kaprys) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zgadza piąta klepko, tylko, że pan P. jest jakby nieobecny. Przynajmniej ciałem o którym tu się tyle mówi. x Błędny. O moim tyłku będzie za tydzień. Sprawdziłam w scenariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pan P. jest jakby nieobecny. Przynajmniej ciałem o którym tu się tyle mówi." x Oj tam, oj tam. MS optował the other day żeby nie przywiązywać wagi do detali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu i tu " x Ja bym się jeszcze pokusiła o szczere wyznanie, że Twoja szczerość ma wierną towarzyszkę w postaci wredoty. Przy czym z "absorpcji" i na zasadzie analogii - podobieństw osobniczych (czy może mówi się międzyosobniczych, gdy ma się na myśli innego przedstawiciela gatunku o podobnych cechach) no więc skądinąd wiem, ze wredota taka potrafi być wyjątkowo wdzięcznym (choć najlepiej doraźnym) urozmaiceniem (tutaj kązdy wstawia co uważa) ;) 2. czytających powoli najmocniej przepraszam za życiowe utrudnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak błędny, ja też im współczuję Bo wiesz, najpierw oczekują odenie szczerości a później obrażają się gdy mówię prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie zastanawialem i próbowalem przypomniec jaki to moja mama miala kaprys i co wtedy czytala ale jednak chodzilo o ciebie? :D ufffff bo przyznam sie ze mama mi nie czytala jak miala kaprys, ona mi czytala jak ja prosiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie zs. to ponoc jest cecha dodatnia ale tak pomyslec to raczej nagrodzony za nia nie bedziesz. czlowiek jest zespolony z kłamstwem od malenkosci uczy sie nas by oszukiwac. np nie bądź mazgajem! boli? pokaż im że nie boli i że jesteś mężczyzną. tak idąc tym torem, to nawet męskie gdy sie skłamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerzu, rycerzu, po co do razu podpierać się mamą. Nie wystarczy mieć "produkty nioski laureatki" ze zacytuję klasyka, znane również jako amerykańskie guts i przyznać, ze człowiek samego siebie czasem nie rozumie, więc czego oczekiwać od innych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piata klepko zgadzam sie z tobą teraz wiem dlaczego sam sie gubię w swoich rozważaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×