Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Handlarze żywym towarem? Do haremu? A po co im emerytka? Handlują nastolatkami by móc czerpać zyski przez lata. Ciapate wola młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to tez jest ciekawe, bo pierwsza czesc filmiku to jest wtedy kiedy ona byla w tym pierwszym szpitalu. Chodzi normalnie po tarasie, nie zatacza sie, rozmawia przez telefon. I co, nagle w drugiej czesci, kiedy probuje ja uspokoic ta banda facetow jest po wplywem narkotykow i ma objawy psychotyczne? To co sie dzialo w miedzyczasie??? Przeciez jest juz inaczej ubrana, inaczej sie zachowuje...Skoro przez caly czas byla w szpitalu, to gdzie jest reszta nagran, i dlaczego 'wyciekaja' tylko te, z ktorych, jak sie ktos uprze, mogloby wynikac, ze jej cos odj*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja racje niech go jada bo to p***b stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejj, plis, ta 'nowa' koncowka byla w tym filmiku od poczatku. Ino nabijacie wyswietlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto rodzinie polecil RUTKOWSkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka niewinna to ona tez chyba nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg przypuszczeń lekarza ze szpitala, z którego okna wyskoczyła ś.p. Magda mogła być pod wpływem flakki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas byłam przekona ze ta dziewczyna byla wstawiona przez swojego chłopaka i ze tego rezydenta. Ale mam już wątpliwości przecież jeśli ona miałaby zniknąć jako towar to już dawno by znikła. Nawet jakby sprawiała kłopoty ti by ją spalili i prochy rozsypali na pustyni i ślad po niej by zaginął. Oni naprawdę jeździli z nią po różnych hotelach , pokazywali ją i samych siebie w jej obecności. Była na lotnisku gdzie jest pełno ludzi przede wszystkim turystów z różnych krajów. Była w w dwóch szpitalach a szpital to też publiczne miejsce. Mam wierzy ć w to że każdy pielęgniarz czy pielegniarka i lekarz są w to zamieszani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zszokowana jak usłyszałam wczoraj to tłumaczenie co araby mówli że dać jej k****a Ale wiecie nasi faceci Polacy tez tak potrafią powiedzieć jak myślą że kobieta nie wie czego chce i "wymyśla". U nas facet tez potrafi tak powiedzieć Do mnie facet powiedził że potrzebuje że ktoś mnie dobrze zerżnal i od razu będę inna. I nie mówcie mi że pisze kosmos teraz I nie raz czytałam i faceci tak piszą na forum erotycznym czy innym od razu wyzywa kobiete od szmat kurw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sama nie wiem co o tym myśleć. Czemu ona najpierw siedzi w szpitalu spokojnie na podłodze między tymi ludzmi a dopiero gdy ten w koszuli w kratę się do niej nachyla i coś mówi to ona wstaje krzyczy na niego i się rzuca. Kim jest ten gość w kratę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste - handel ludźmi. bała się wykonać zadanie bo jak pojedzie tam (w głąb Egiptu to nie wróci już) nie chce tego - zabierz mnie z stąd. On mówi nie bój się wrócisz. Zrób to. Ona nie chce. Robi się niedobrze - trzeba alibi - CI z Egiptu chcą się jej pozbyć bo za dużo wie - jak ta sprawa wygląda - uciszyć trzeba ją. Robia z niej narkomankę - nie sądzę żeby powiedzieli że miała flakka bo jak długo miała mieć w sobie - itp., nie miała takich odjazów jak inni po flaku - tam to dopiero mają jazdę. Czekamy co Egipt powie - ruch teraz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądziłam że zostane wyzwana przez wszystkich co napisałam ze mam wątpliwości czy ona naprawdę była sprzedana. Ale przyznajcie że jak słyszy się tłumaczenie tych rozmów arabskich jest szkojące i człowiek myśli tylko o jednym ale wy polscy faceci tez tak potraficie powiedzieć do kobiety że potrzebuje k****a czy dobrego *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się wydaje, że tu żadnej sprzedaży nie było,nie wiem nie znam się, ale wydaje mi się, że gdyby miała być sprzedana to ślad by po niej zaginął i tyle. dziwna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus i jego znajomi pod lupę w szerokim pojęciu od dilerów po hotelowe mafie sutenerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest to samo ale nie zabijają bez powodu tylko giną bez śladu kobiety a zajmuje się tym mnóstwo ludzi a nawet handel dziećmi przypadkowych wpadek często z rodzin patologicznych, które znają siłą życia że szkoły tych co są normalni . Przy granicy widać jak na dłoni. Kto chce zobaczyć, zatrzyma się kółka godzin i zobaczy więcej niż myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się tak nie napinaj bo se starego wysr‪asz hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaka jest prawda i może naprawdę ona była pod wpływem narkotyków a może nie i czy została wykorzystana seksualnie to wyjaśni się jak będzie upubliczniony raport z sekcji. Napisałam tak ponieważ moja znajoma uznała że jak arab powiedział słowo dać jej k****a to znaczy że ją wykorzystał. Może tak było nie twierdzę że nie ,była atrakcyjna i tam dla facetów gdzie kobieta jest tak traktowana mogła być potraktowana tylko do jednego Ale nie bądźmy hipokrytami że u nas żaden facet tak nie powie ba nawet nie pomyśli w ten sposób o ładnej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym watku sie wypowiadajcie polskie jełopy: http://f.kafeteria.pl/temat/f1/tajemnicza-smi erc-magdaleny-zuk-ktora-wyskoczyla-ze-szptalnego-okna-w-egip cie-p_6769432 a ten do skasowania , nie ma zadnej czesci 2 wy pajace. Ma byc jeden watek chocby z milionem postów. Zle wam dziala to poproscie matke o nowy komp gówniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pożycz 4 tys nie na Egipt kupię sobie nowy komp tak jak sugerujesz. I nie mów mi co mam robić pajacu z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamtejszy temat jest zablokowany od godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ten cytat z komentarza z innej strony: ,,LUDZIE!!! Filmik ze szpitala który wszyscy znają jest puszczony na podwojnym przyspieszeniu!!! Czyli operator monitoringu dał Play speed x2 a ktos to nagrał telefonem i poscil we wszystkich mediach!!! Na przyspieszeniu nie zauwazycie wielu rzeczy!!! Np. Rozwscieczony Pan ubrany na bialo odpycha tą pielegniarke, łapie Magdę za nogi i ją z calej sily uderza i ją nagle wszyscy puszczaja i nie walczy z nimi bo jest bezwladna po ciosie!!!!! Nieprzeboleje tego że nagranie jest na podwojnym przyspieszeniu, to manipulacja!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z nią chodzili publicznie? Bo czują się bezkarni, a tam przemoc seksualna jest na porządku dziennym, mogą molestować kobietę publicznie i nikt nie zareaguje. 99,3 EGIPCJANEK skarży się na to, to chyba świadczy o tym, że nikt nie reaguje, tylko jest na to przyzwolenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sprawa jest dziwna , fakt. Ale przecież od razu była poinformowana (podobno) rodzina, konsulat( który nic nie zrobił z tego co wiadomo) . Poinformowany był szpital (mam na myśli jej obecność tam ) Więc ona była na widoku a nie przetrzymywana w slamsach Więc gdzie porwanie? i sprzedaż kobiety do burdelu? Nie twierdzę że nikt nic jej nie zrobił , absolutnie NIe Ale żaden handel żywym towarem to chyba nie tak wygląda że informuje rodzine rząd Polski w Egipcie. Chyba że oni byli nieudolni i nie wiem próbowali wszystko odwrócić Można snuć różne hipotezy ...miliony hipotez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się że arab uderzył dziewczynę ? Pewnie uznał że to będzie dobry sposób aby ją uspokoić Oczywiście mnie też to wzburzyło bo jakim prawem to zrobił!!! Ale co robił ten były poseł swoje żonie w Polsce? Głaskał ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbuje przeforsować (jeśli ktoś tak pomyśli to jest w błędzie) że polscy faceci są tacy jak z krajów arabskich. Strasznie głęboko w głowie siedzi mi ta dziewczyna i myśl co mogła jej się stać czy ktoś ją skrzywdził Tak szkoda mi jest Jej :( Ale trzeba myśleć racjonalnie i mieć dowody , które ma policja a nie wróżyć wszystko z monitora. Wydaje się że tyle osób może być w to zamieszane ale przecież nie wszyscy , nie lekarze nie konsul , nie pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
handel żywym towartem to na bank nie był, no bo po cholere o szpitalach z nia jezdzili, gdyby mieli ją sprzedać, bo ją wywiezli, i tyle by ja ktokolwiek zobaczył. ta sprawa ma inne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×