Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
sprzedali ja arabom i tyle a sprawa ucichnie wnet i nic nie zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.07 Zero to jestes ty wypierdku mamuta, a jak nie rozumiesz, to nie dziwne, mózgu nie posiadasz kaszalocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Arabki gardza europejkami. A szczegolnie turystkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nas" lubia ", jak im placimy i kupujemy. Najmniejsza odmowa kupna, to wchodzi z nich Bestia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , nic dziwnego , arabskie baby tez nienawidza nas Europejek , uwazaja ze wszystkie jestesmy d***** i chodzimy nago jak d***** z rozpuszczonymi wlosami , golymi ramionami i w spodniczkach na kolorowo ile bylo przypadkow ze arabki pobily np francuzki opalajace sie w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.07 Zero to jestes ty wypierdku mamuta, a jak nie rozumiesz, to nie dziwne, mózgu nie posiadasz kaszalocie!!! xxx Och ale ból doopy :D zdenerwował się gimbusek bo na 8:00 do szkółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wyprowadziła się z domu, gdy miała 17 lat. Wpadała czasem do rodziców na obiad, ale gdy przyjeżdżała do Bogatyni, nocowała u przyjaciółek. Gdy miała 22 lata, otworzyła w Zgorzelcu gabinet kosmetyczny. Z Maćkiem! (Maciek 42 lata) poznali się w jednym z wrocławskich klubów pięć lat temu: – Podeszła do mnie i powiedziała: „Cześć, jestem Magda i jestem księżniczką”. Mówiła, że ojciec tak ją nazywa, więc każdy facet, który chce się z nią spotykać, też musi tak ją traktować. Jej przyjaciele mówią, że wobec ludzi była naiwna i to mogło ją zgubić. – Była bardzo pewna siebie. Jak gdzieś wchodziła, to wszyscy wiedzieli, że weszła, lubiła robić wokół siebie szum – opowiada 42-letni Maciek, były chłopak Magdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadza sie!!! Ten M . To byl jej nowy chlopak 3-4 miesiace. Jeszcze rok temu pracowala nie w swoim zakladzie kosmetycznym, a czy potem miala swoj nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jaki cel masz w tym,ze piszesz nie prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Końcówka ważna, sprawa zasłonięcia miniaturki na telefonie podczas rozmowy i "znaku wilczych uszów". (znowu podkreslone że to internauci zauważyli) https://www.youtube.com/watch?v=WzdVLlftoEw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę że Magda była sprzedana jakiemuś szejkowi. Już prędzej poużywali sobie na niej zwykłe świnie i wystraszyli się, że ona wszystko pamięta i ich oskarży. Szejk nie musi odurzać dziewczyny, bo płaci takie pieniądze, że większość kobiet sama do niego by poleciała. I wiem co piszę,bo pracowałam jako prostytutka i byłam w Dubaju na tydzień u szejka, nawet nie będę pisać co widziałam i jakie pieniądze przywiozłam. Nie wierzę więc, ze jakiś szejk kupowałby odurzoną polkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu się można uśmiać, w kwestii tego co gada k.Rutkowski, jak z "blachą" na kazdym zdjęciu lansuje się jego żona i jak to komentują internauci i autor filmu. https://www.youtube.com/watch?v=wsCfTQgkY1I TO NIE SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
tak,uważam że internauci wynaleźli już wszystkie możliwe ewentualności powiązania i było to niesamowite,że im się chciało że czują niepokój o zatuszowanie ,współczucie ,że chcą bronić że nie pozwalają by to ucichło,teraz już pozostaje czekać na wyniki śledztwa z kamer połączeń itd. bo tego nikt nie ma z nas,dzięki intenautom ta sprawa będzie rozpatrywana pod każdym względem,handlu narkotyków niewolenia,i o to chodziło,wierze że to będzie bardzo szczegółowe ,jest koleś na you tube który analizuje to zjawisko jakiś marszałkowski chyba twierdzi że teraz wszyscy żywią się sensancją ,i to internetowe gadanie to bzdety ,a że lubi usuwac posty objadę go tutaj ,i przypominam że magda jest w lodówce ,więc niech poczeka z analizami bezduszymi ,nawet jeśli nie było udziału osób trzecich w co ciężko będzie mi uwierzyć bo takie brutalne sa te nagrania to twierdze ze zrobiliście niesamowitą robotę zeby pomóc a kto tego nie rozumie jest kretynem,i też myśle że markus nie powinien się złościć na internautów,bo robili to dla jego dziewczyny,nie sądze żeby ktoś chciał mu coś zrobić,to takie wyrażanie silnych emocji ,taki temperament Słowian ,to znaczy ze lubią bronić pokrzywdzonych ,a o winie zdecyduje grupa śledczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Jaki cel masz w tym,ze piszesz nie prawde? xx A jaki ty masz cel że tak bardzo odrzucasz inne wersje, tylko upierasz się przy swojej? komu pupe kryjesz? Prosze tu link do artykułu i wywiadu: http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/p olka-w-egipcie-co-sie-stalo-z-magda-zuk- ,film,410204.html A czy ktoś w to wierzy czy nie, to już jego osąd, ale nie zarzucaj mi kłamstwa, bo ja daje link z którego są cytaty, a ty co dajesz na "swoją" wersje???? NIC tylko atak że kłamstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie to zdjęcie z hotelu gdzie leży na łóżku w szlafroku? Pokazuje coś dłońmi i palcami - to wedle internautów symbol "wilczych uszów" kojarzycie dalej, co w avartach na fb mieli ustawione zarówno M. jak i drugi znajomy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co im zrobicie- nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:50 wypad beznadziejny trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego trolu-taka jest Prawda jestesmy bezradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie jeszcze jakieś filmiki i linki co wnoszą coś nowego, to wstawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i co im zrobicie- nic Już zrobiliśmy bardzo dużo chyba że nie oglądasz programów informacyjnych w tv ani nie przeglądasz netu net to oczywiście nie tylko kafeteria. Dużo zrobiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.39 W*********J STAD DOWNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oznaczaja te wilcze uszy? Wytlumaczy ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze, ze pomozemy Magdzie i winni odpowiedza za swoje okrutne czyny. Nie wolno tak traktowac drugiego człowieka, jak zwierze. Osoby, które wydały Ją na pewną śmierć powinny odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości i ponieść równie surową karę. Nie wolno tolerować BESTIALSTWA!!! Mam nadzieje,że PRAWDA ujrzy światło dzienne, a winni zostaną UKARANI!!! Nie damy sobie zamydlić oczu mętnymi wyjaśnieniami. PRAWDA JEST JEDNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 co ty p********z o JEDNEJ PRAWDZIE? Nikt nie wie co sie tam stało, a ty już znasz jedyną prawdę jak Rutkowski ha ha ha Kto cię opłaca, albo czyjim jesteś świadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×