Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Lekarze zrobili wszystko zeby nie przezyla, a nie zeby ja ratowac, miala zginac. A jak nie lekarze to te Araby pomogły, co ja pilnowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nawet na logike jak mogli by ja uratowac, zeby Magda zywa wrocila do kraju i wszystkich zaczela sypac?!!! Nie dali by jej, musieli zabic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda sama mowila na filmie, ze juz nie wroci stad, wiedziala,ze juz za duzo wie i nie dadza jej wrocic, predzej zabija!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam: Magdę zawieziono na lotnisko.Tego dnia nie było żadnego lotu do Polski.Magda była na liście pasażerów do Kataru.Kiedy zorientowała się że ma lecieć ale nie do Polski robiła wszystko aby nie pozwolono jej wsiąść na pokład samolotu i tak się stało.Magda miała wydalić cenną zawartość w Katarze i ostatecznie trafić do Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś to obejrzałam ,apropo on nawet przystojny jest.Oglądałam filmik i było mi go żal, do momentu gdy uświadomiłam sobie w jaki sposób on siedzi (jak bardzo pewna siebie osoba) ludzie w tragedi,najczęściej przyjmują postawę siedzenia z nogami w lekkim rozkroku,są pochyleni do mówiącego, często mają łokcie oparte na nogach i trzymają głowę podpierając sie w ten sposób,czesto siedza wlasnie pochyleni w przod a nogi sa luzno ustawione,tak siedzą ludzie którzy bardzo coś przeżywają I nie radzą sobie.On siedzi jak prezes który ma wszystko w D https://youtu.be/J69E1Xn0qUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tez widzialam jak on siedzie, rany jak mnie to wkurza, jak wielki pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam: chciabym zwrócić uwagę mas, że nagranie wykonane rzekomo przez Marcusa, w którym na ekranie widzimy Magdę Ż. ma nadzwyczajną jakość dźwięku jeżeli idzie o Marcusa. Nie wiem w jakiej formie zostało ono przekazane Policji, ale to co słyszę nie wygląda na rozmowę zarejestrowaną telefonem. Dźwięk według mnie został zarejestrowany mikrofonem zewnętrznym dobrej jakości. Zwraca uwagę brak tła dźwiękowego tego miejsca, w którym nagranie zostało dokonane. Otoczenie jest idealnie wyciszone, jakby nie było za oknem ulicy, a w domu nikt nie hałasował. To jest bardzo nietypowe. Takiego dźwięku raczej nie da się nagrać telefonem. Poza tym nie działa automatyka poziomu zapisu, dźwięk nagrany rzekomo telefonem ma stale ten sam poziom, podczas gdy z reguły gdy do mikrofonu dochodzi słaby dźwięk, jest on autonmatycznie wzmacniany, a gdy zaraz potem odzywa się ktoś bliżej mikrofonu, dźwięk początkowo może być przesterowany. Poziom głosu Marcusa powinien oscylować, powinny być szumy i zakłócenia, a tego nie ma. To może wskazywać na zawodowe nagranie, a nie na amatorskie. Mogło to być nagranie wykonane w studio, nawet niekoniecznie w tym samym czasie, co rozmowa zarejestrowana telefonem. Śledczy muszą przyjąć hipotezę, że obraz i dźwięk mogą nie być nagrywane symultanicznie, to co mowi Mrcus mogło zostać dograne później i gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutek odkąd wyciekł film z jego imprezki ze świadkiem (Kamilą) jest mam wrażenie przerażony. To było dla niego ewidentne ostrzeżenie. Jest ściemniaczem i guzik by rozwiązał a jednak go ktoś postraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie mówi o Magdzie jak o swojej dziewczynie w tym wywiadzie ale jak o swojej znajomej. Poznali się na koncercie, wszyscy razem zaczęli sie spotykać (ciągle wszyscy razem?), ona go zainteresowała (a nie zwyczajnie spodobała się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wklejam: Magdę zawieziono na lotnisko.Tego dnia nie było żadnego lotu do Polski.Magda była na liście pasażerów do Kataru.Kiedy zorientowała się że ma lecieć ale nie do Polski robiła wszystko aby nie pozwolono jej wsiąść na pokład samolotu i tak się stało.Magda miała wydalić cenną zawartość w Katarze i ostatecznie trafić do Arabii Saudyjskiej. XX To jak, to niby 4 dni miała to w sobie zanim miała wydalić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on juz jak z magda rozmawial to siedzial na luziku z nogami na kanapie wyobrazcie sobie ze dzwoni do was wasz kochany maz , zona corka , siostra rozsiadacie sie na kanapie z nogami? reka ktora trzyma telefon nawet nie drgnie z nerwow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto posłuchać audycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją przyczynę tragedii ustalił już wynajęty przez rodzinę detektyw Krzysztof Rutkowski. - Czasami prawda nie jest wstrząsająca, a bardzo przykra. W tym wypadku tak właśnie jest. Magda przeszła wielkie załamanie nerwowe i dlatego zachowywała się w taki sposób. Straszny stan w którym się znajdowała wynikał z traumatycznych przeżyć z dzieciństwa. Ale to prywatna sprawa. Nie będę o tym mówił - słyszymy od Rutkowskiego. http://www.se.pl/wiadomosci/polska/smierc-magdaleny-zuk-przerazajace-relacje-turystow_992618.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakieś jaja są te ustalenia. To on i psychologiem jest...łaaał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd ukazał się filmik na którym imprezuje ze swoim świadkiem kamilą Rutek boi się własnego cienia. Ktoś go nieźle nastraszył i zapewne powiedział że może być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Początkowo jak media o tym huknęły i wszyscy zaczęli żałować biednej Madzi, to byłem bardzo mocno sceptycznie nastawiony, ale jak teraz na to patrze to sprawa ma ewidentnie drugie dno. Chodzi tu o powiązania! -nieżyjąca Kaczorowska znała to towarzystwo; Markusa, Michała, Maćka, Złotego -świadek Rutkowskiego, Kamila też ich znała, ba, znała nawet samą Magdę, są foty!!! -dwie sprawy badał, a raczej "badał" Rutkowski. -Markusy to nieźli handlarze prochami we wrocławskich klubach. Nie wiem co tam się odwaliło, czy chłoptasie prowadzili burdel tak jak córka Jana Borysewicza, że kontaktowali modelki z bogatymi arabami, czy chodziło o jakiś deal z prochami, ale coś tam nie poszło zgodnie z planem. I teraz, tu się posiłkuje tym co wspominał w swoim programie Marcin Rola, nad sprawą, w jakiejkolwiek ona nie byłaby postaci, łapska miało położone WSI. Rola fajnie to opisał, że jak ktoś robi nielegal i zaczyna robić na tym duże pieniądze, to pojawiają się smutni panowie i proponują: "wyciągasz 1 mln z procederu na miesiąc? będziesz wyciągać 10, ale 4 oddajesz nam inaczej idziesz w pasiaki". Załatwią kontakty, znajomości, a potem ich nic nie obchodzi, byleby dola wpadała. czym było WSI i co nadal może, najlepiej opowiada Wojtek Sumliński oraz Witek Gadowski. i teraz zdarza się wpadka z Magdą i nagle pojawia się Rutek, a wiecie czemu on? bo to stary UB-ol i ZOMO-wiec, więc po tych samych pieniądzach co WSI. myślicie że kto go tak wypromował? sam się wypromował? SB/WSI go wypromowało, ale w zamian gdzie coś się sypie, pojawia się on - charytatywnie oczywiście, i mataczy, mącąc w śledztwie. Jeżeli sprawa faktycznie ma drugie dno i całość tak naprawdę miała początek w Polsce oraz że za tym stoją zbyt wysokie układy i układziki, to nie dziwne że posłali tam "swojego" Rutkowskiego aby mącił i opinii publicznej robił wodę z mózgu. PS. TVN oraz panów Wejherta i Waltera też SB/WSI wypromowało, a teraz połączcie nitki które medium najbardziej próbuje zrobić z tej dziewczyny psycholkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy sprawie Magdy niechcący wielu osobom otworzyły sie oczy na to co dzieje się w kraju i na świecie. Jak jesteśmy w żywe oczy okłamywani, jakie rzeczy uchodzą płazem. Dla mnie to kolejny dowód na moje wcześniejsze spostrzeżenia. Dzięki propagandowe media wszystkich opcji, że utwierdziliście mnie w tym przekonaniu, że teorie spiskowe okazują się prawdą, a przekazywana przez was "prawda" jest iluzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że K.Rutkowski od 7 lat jest pozbawiony licencji detektywa i nawet nie moze posiadać własnego biura detektywistycznego, to całą ta rolę przejęła jego partnerka "pani detektyw" która to kilka dni po ujawnieniu s prawy M. Żuk pojechała do Egiptu przeprowadzać śledztwo. Wyniki oceńcie sami. Ale zwróćcie uwagę na to, że chyba na każdym zdjęciu pokazuje na tzw, "blachę" z logo firmy rutkowski potrol https://www.youtube.com/watch?v=wsCfTQgkY1I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rutkowski patrol - dobra nazwa...do patrolowania ulic... Przy tej sprawie wyszło, że król jest nagi. Totalnie zszargana opinia, ludzie już nigdy nie zaufają i nie uwierzą, ludzie będą pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga po Uwadze teraz na TTV JAJA! Po prostu jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to będzie na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uwaga po Uwadze która leci teraz na TTV przechodzą samych siebie w manipulacji i kłamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci faceci ciągle ją kontrolowali i osaczali, gdziekolwiek by nie była. U nas przynajmniej w szpitalu w większości kobietki, więc można czuć się bezpiecznie, a tam prawie sami faceci, a z Magdą, to wyjątkowo nachalni osobnicy. Też bym się wsciekła jakby zabrali moją torebkę i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uwaga po Uwadze teraz na TTV JAJA! Po prostu jaja x Streść co tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×