Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Jako że K.Rutkowski od 7 lat jest pozbawiony licencji detektywa i nawet nie moze posiadać własnego biura detektywistycznego, to całą ta rolę przejęła jego partnerka "pani detektyw" x Błagam... weź o tej "pani" nie wspominaj :O Żukowa była wytapetowaną blondi z silikonowymi ustami, ale to COŚ to już w ogóle plastik i wary wydęte od silikonu 3x bardziej nawet nie od Żukowej, a od samej tekturowej N.Śiwiec. Nie wiem jak innym facetom może się coś takiego podobać, dla mnie osobiście to ohydne, nie lubię takich sztucznych siks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie oglądam od poczatku i mam nadzieję że ktoś to wrzuci w całości. Ekspert się wypowiadał że można nagle zachorować i zwariować poz tym rozmowa z lekarzem z Egiptu który stwierdził że Magdę przywieziono osowiałą i rezydent powiedział żeby ją wzmocnili bo nie jadła od 3 dni. Oni ją w zaopatrzyli i leżała w pokoju a następnie chciała wyjść, uciec i przeraźliwie krzyczała...po czym rzuciła się z okna. 2 razy próbowała wyskakiwać. Z 7 metrów spadła. Przewieziona do drugiego szpitala po nieudanej próbie resuscytacji zmarła. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Acha inny gościu z Egiptu się wypowiada i już w tej wersji Magda chcała skakać 3 a nie 2 razy. A teraz psychiatra się wypowiada: że opieka w Egipcie była nieprofesjonalna. Mówi że chory w silnym lęku potrafi zrobić wszystko by się zabić. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona była wściekła i krzyczała, bo oni zabrali jej torebkę i telefon i nie chcieli oddać, jest to na nowym nagraniu. Stąd jej złość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ktoś z obsługi ruchu turystycznego: twierdzi że kazdy turysta podpisuje umowę i powinien być poinformowany o niebezpieczeństwach, a biuro podróży ma zapewnić bezpieczeństwo. Trzeba by w tej sprawie przeanalizować zachowanie wszystkich rezydenta itp. Biuro podrózy nie może być jednak odpowiedzialne za działania służb medycznych Egiptu. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. A na koniec błyskotliwa uwaga Rutka że gdyby służby medyczne umieściły Magdę na parterze to nie doszłoby do tragedii. Ku..wa ja chyba flaszkę otworzę bo na trzeźwo wstydzę się co piszę. koniec relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się dziwie, że TVN i R.Cebula znowu zaprosili Rutkowskiego, po tym jak parę dni temu razem z Kamila Izdebską popijał w samochodzie i śmiali się jak ona dogadała Cebuli i mu program rozwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cd. A na koniec błyskotliwa uwaga Rutka że gdyby służby medyczne umieściły Magdę na parterze to nie doszłoby do tragedii. Ku..wa ja chyba flaszkę otworzę bo na trzeźwo wstydzę się co piszę. koniec relacji. :D czyli mamy kolejną złotą myśl Rutka "przyczyna śmierci Magdy,, był zgon" no sorry ale śmiech na całego, mimo iż sprawa nie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku wypowiadał się Rutek ale za późno włączony TV i tego zrelacjonować nie mogę, a szkoda może ktoś inny oglądał od początku i zrelacjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oni w tej Uwadze wygadywali to przechodzi granice rozsądku o znalezionych przez internautów faktach i powiązaniach nie wspominając. To jest tak jakby obywatelom pluli w twarz. I to w każdej sprawie, w każdej dziedzinie i przy kazdej sposobności jak się okazuje. TV możemy wyrzucić za okno, bo wiedzy stamtąd nie zaczerpniemy jedynie grubą manipulację i chamską rozrywkę którą nam serwują na potęgę by ogłupiać młodzież. W końcu to ich przyszli wyborcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rutkowski tvn i całe lewactwo to jedna szajka ! podjął się śledztwa w sprawie śmierci Magdy za darmo bo tych których broni już mu zapłacili za zacieranie śladów z resztą nie pierwszy raz tak postępuje ! Nie potrzebnie rodzina wchodziła w układy z tym zomowcem ! Dzisiaj nawet nie przyszli bo już wiedzą jakie zadanie wykonał rutek i dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ku..wa ja chyba flaszkę otworzę bo na trzeźwo wstydzę się co piszę. x :D nie wstydź się, robisz to dla tych co nie mają TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co oni w tej Uwadze wygadywali to przechodzi granice rozsądku o znalezionych przez internautów faktach i powiązaniach nie wspominając. x Tzn co, że same brednie w necie? Jeśli tak, to dziwne, bo to internauci na większośc szczegółów i powiązań trafili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn co, że same brednie w necie? Jeśli tak, to dziwne, bo to internauci na większośc szczegółów i powiązań trafili. xx Nie to mam na myśli. CHodziło mi o to że internauci odkryli tyle powiązań a ci forsują opcję choroby psychicznej jak najęci. W żywe oczy jakby ludzie byli debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda żę nie wiem co mówił Rutek na poczatku. Słyszał ktoś, oglądał poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla cebuli! Teraz wiem dlaczego jego zachowanie jest takie a nie inne.On dawno wiedział jakie machloje się szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla cebuli! Teraz wiem dlaczego jego zachowanie jest takie a nie inne.On dawno wiedział jakie machloje się szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że po tym jak Rutek z Kamila tak śmiali się z reportera tvn, to tvn będzie bojkotować Rutka, a Cebula z nim się zetnie. A dziś tak miło :) no chyba że Cebula bojkotuje internet i nie widział filmiku z balangi samochodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda jest wręcz napastowna przez facetów w ulicznych strojach w szpitalu, których normalnie wogóle nie ma na damskich oddziałach (meżczyzn nie ma w Egipcie na damskich oddziałach) Jest przez nich uderzana/ogłuszana, chwytana z nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebula i Rutek grają w tej samej drużynie. Wymowa tego programu i jego uczestników jest jasna. Jednym głosem wszystko! Ekspert psycholog zdiagnozował Magdę po śmierci. Jak ci ludzie się nie wstydzą. Autorytety tfu. Jak ich wszyscy eksperci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna klika jedna sprzedajna mafia i tacy też obecnie próbują rozmontować nam kraj ! sk*******ele lewackie szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sk*******ele lewackie szuje xx Ja się obawiam że nie tylko lewackie, ale poczekam z osądem na działania Pana ZZ w tej sprawie. Jeśli będą wnioski podobne to już nie ma złudzeń, że któraś opcja jest lepsza od drugiej. Choć zaniedbanie już nastąpiło przez zaniechanie konkretnych działań przez tak długi czas. Gdyby nie opinia publiczna ta sprawa nawet przy obecnej władzy nie ruszyłaby w ogóle z miejsca. Bo jej nie było! Internauci to rozdmuchali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rutkowski tvn i całe lewactwo to jedna szajka ! x a jak może być inaczej skoro Rutkowskie, TVN-y, Owsiaki czy większość tych wszystkich fundacji to wytwory dawnych PRL-wskich służb specjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 no nie zupełnie, internet jest w Polsce powszechny od jakiś 15 lat, a tysiace spraw było przemilczanych. I nawet rok temu sprawa Kaczorowskiej, tez jakos cichaczem przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że po tym jak Rutek z Kamila tak śmiali się z reportera tvn, to tvn będzie bojkotować Rutka x tvn i Rutkowski są po jednych pieniądzach, pieniądzach dawnych służb specjalnych, które mają łapę na każdym większym polskim biznesie lub przekręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to co zwykle - TVN KŁAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie zupełnie, internet jest w Polsce powszechny od jakiś 15 lat, a tysiace spraw było przemilczanych. I nawet rok temu sprawa Kaczorowskiej, tez jakos cichaczem przeszła. xx Ta sprawa ruszyła ludzi bo zobaczyli filmik, poznali Magdę, usłyszeli jej głos i wołanie o pomoc. Gdyby nie to, nie wierzę w takie zaangażowanie jakie jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×