Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość Luziza
Ja nie mogę po prostu, co za bzdury są wypisywane w internecie i to nawet portale już nie boją się wrzucać jakichś bajeczek i to nawet mówiąc o faktach!! Do tej pory znosiłam to, ale miarka się przebrała, kiedy na interii pojawił się komentarz rzekomego instruktora nurkowania z historyjką jak z Kaczora Donalda o tym, że khaled, którego imie pada w tle rozmowy markusa i magdy to jakaś szycha w hurghadzie i od razu że sprzedali ją itepe itede. Wszyscy teraz zastanawiają się kim jest khaled, a ja się pytam kim jest ten instruktor nurkowania??!! Ktoś tak napisał w komentarzu anonimowo że nim jest i wszyscy biorą to za pewnik, napisane w intenrecie wiec to musi być prawda. A właśnie że nie, nie musi, zwłaszcza, że khaled to po prostu popularne imie meskie wiec to mógł być kazdy. Ale wyobraźnia pracuje, podsyłając nowe wątki, prawda? Robi sie z tego gra RPG tylko że to jest prawdziwe zycie, mam nadzieje ze znajdą tego "nurka" ciekawe czy bedzie taki skory do powtórzenia tej historii kiedy bedzie wystepował jawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luziza zapewne twierdzisz ze Magda popelnilo samobojstwo a swiat jest dobry bez zla bez g***tow i bez narkotykow sprawa jest jasna zostala zgwalcona zniewolona przez przemoc i narkotyki i zabita jest na to wiele dowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRABELLONA
według mnie ani dzisiaj ani jutro ani za 100 lat nie dowiemy się prawdy. zaczyna się robić dokładnie tak jak mądrzy tego swiata przewidzieli. pan rutkowski wycofał się - dotarło do niego, ze ta sprawa go przerasta i prócz tego, ze się ośmieszył (nie jednokrotnie), nie zrobił nic prócz zagmatwania sprawy. w mediach egipskich przekazują informacje, iż są pewni że to było samobójstwo a z ich strony wszystko było jak najbardziej w porządku. mało tego już sugerują, ze polacy to rasiści i dążymy do konfliktu. co mieli ukryć to już zdążyli dawno to zrobić. od śmierci magdy minęło przeszło dwa tygodnie a do polski nadal nie doleciało ciało!!! jeśli sprawa tyczy sie wysoko postawionych bossów we wrocławiu, którzy jako zorganizowana grupa przestępcza handlowała narkotykami i kobietami... nikt nie odważy się tego tknąć. jedyne co odpowiedzą pionki typu pan m. i ile szumu będzie zrobiono, ile jeszcze zostanie powiedziane, napisane... nie sądzę byśmy poznali prawdę. bo ta dla wielu ludzi jest niewygodna -delikatnie mówiąc. w egipcie zrobiono z kobiety wariatkę i mają problem z głowy. jaka historia zostanie napisana przez organy ścigania w polsce - czas pokaże. jedno jest pewne - kobieta nie żyje. wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Żuk żyje! Wcale nie wyskoczyła przez okno! https://www.youtube.com/watch?v=zsjRYrX-1yg W 2:35 chyba rezydent z lekarzem wynoszą Magdę z pokoju, z którego nie chcieli jej wcześniej wypuścić? O 0:48 chowają do schowka obok stojaki, którymi niby zaatakowała pielęgniarkę? W 2:46 wraca lekarz z nadwyrężonym kręgosłupem? Co tu jest grane? Czyżby nie wypadła przez okno ze swojego pokoju, albo i wcale nie wypadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luziza dziś Ja nie mogę po prostu, co za bzdury są wypisywane w internecie i to nawet portale już nie boją się wrzucać jakichś bajeczek i to nawet mówiąc o faktach!! ... ... ... x Poważnie? Hmy... bo widzisz jakby nie net i internauci, to by nie wyszła połowa tych FAKTÓW jaką teraz powoli zaczynają podawać media publiczne. Chyba nie zauwazyłaś, że to internauci znajdują powiązania między zamieszanymi osobami - zarówno sprawa Kaczorowskiej jak i Żuk. Że to internauci bardzo szczegółowo przeanalizowali filmik, zarówno wyostrzyli dźwięk, jak i klatka po klatce wyłapali różne znaczące gesty. To internauci dokopują się niby drobiazgów, ale bardzo znaczących teraz w sprawie. A to że potem masowo piszą swoje hipotezy - nawet najróżniejsze i z kosmosu, to dobrze, bo każdą możliwość trzeba brać pod uwagę. Tylko głupiec od razu powie, że wie wszystko i odrzuci resztę. Oczywiście że zdarzają się o wymyślone wpisy, ale takie rzeczy prędzej czy później zostają obalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś linka do tego gwałtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luziza wierzy ze swiat jest dobry ale tak niestety nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? Hmy... bo widzisz jakby nie net i internauci, to by nie wyszła połowa tych FAKTÓW jaką teraz powoli zaczynają podawać media publiczne. Chyba nie zauwazyłaś, że to internauci znajdują powiązania między zamieszanymi osobami - zarówno sprawa Kaczorowskiej jak i Żuk. Że to internauci bardzo szczegółowo przeanalizowali filmik, zarówno wyostrzyli dźwięk, jak i klatka po klatce wyłapali różne znaczące gesty. To internauci dokopują się niby drobiazgów, ale bardzo znaczących teraz w sprawie. A to że potem masowo piszą swoje hipotezy - nawet najróżniejsze i z kosmosu, to dobrze, bo każdą możliwość trzeba brać pod uwagę. Tylko głupiec od razu powie, że wie wszystko i odrzuci resztę. Oczywiście że zdarzają się o wymyślone wpisy, ale takie rzeczy prędzej czy później zostają obalone. X Tak masz racje. Brawo dla tych wszystko. Dostrzegaja rozne szczegoly. Tylko tak dalej, to moze nie zamiota pod dywan. Ten dedektyw z ta komiczna fryzura i lustrami w okularach, wydaja mi sie dziwny. Dedektyw imprezuje z niby swiadkiem. Oni mysla, ze im wszystko wolno. Jest jakis niewiarygodny. Jakby mu nie zalezalo na rozwiazaniu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni zrobili jej krzywdę i maja za to odpowiedzieć jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie czy nie ma?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus kreci: Jego penetrujace/zenujace 100krotne pytanie "co sie stalo?" jest nie do zniesienia. Jezeli po 50tym razie Magda nie reaguje (tzn. reaguje silnie niewerbalnie) to czemu nie zadal pytan "pobocznych"? Osobie chorej/znarkotyzowanej/zszokowanej zadaje sie konkretne pytania: cos cie boli? gdzie teraz jestes? (zwlaszcza jezeli chce miec to nagrane jako "dowod"- podstawowe pytanie), kim sa ci ludzie?, mozesz im zaufac?, boisz sie ich? itd. tzw. pytanie na ktore odpowiada sie TAK lub NIE Magda nie chciala umierac!!! Jezeli by sie z tym pogodzila, ze to jej ostatnia rozmowa z ukochanym to wykorzystalaby ja (tak jak wiekszosc skazanych) na pozegananie typu: bardzo cie kocham, powiedz rodzicom ze ich tez bardzo kocham itd. Ona chciala zeby ten koszmar sie skonczyl i ktos jej pomogl Jej stosunek do Markusa jest ambiwalentny: z jednej strony przytakuje ze mu ufa, nazywa go "kochaniem" (ale tylko raz, pozatym zadnych "czulszych" slow do niego nie ma), a z drugiej strony jest tez jakby przerazona jego osoba. Czyzby zdawala sobie sprawe w co ja wpakowal, a z drugiej strony nie chce tego do siebie doposcic. Magda mowi bardzo oglednie, dosc logicznie jak na jej sytuacje: "to nic nie da", "zabierz mnie", wie ze nie moze wprost nikogo wydac (mysli ze musi tez chronic Markusa??) . Pada tez slowo "przepraszam". To mnie najbardziej dziwi. Ciezko mi to slowo dopasowac do tej rozmowy. Napewno nie przeprasza za to ze nie mowi konkretnie co sie stalo, tylko za cos innego. Tylko za co?? Dziewczyna jest przerazona. to przerazenie wynika z tego, ze powoli dochodzi do niej w co sie wpakowala. Chce wierzyc, ze jej znajomi z Poski maja dalej nad wszystkim kontrole, ale osoby w Egipcie jej udowodnily ze tak nie jest. Teraz to powoli do niej dochodzi. Strach przed utrata wlasnego zycia, lojalnosc do "przyjaciol" z Polski z ktorymi bylo to zorganizowane i przeczucie ze mogla zostac "wystawiona" (ewentualnie nie zostala przez Markusa wystawiona, a Markus i ona zostali razem przez kogos "wystawieni") plus grozby i to co jej pokazano/naopowiadano w Egipcie plus to co ja tam spotkalo = jedne wielkie PRZERAZENIE Na pewno dziewczyna jest czescia jakiegos planu. Rutkowski stwierdza ze doszlo do samobojstwa, gdyz uaktywnily sie traumy z dziecinstwa. No przeciez ma chlopak racje! Ktos ja zmusil/pomogl jej/doprowadzil do samobojstwa, a ze w takiej sytuacji w ktore tam byla, wszystkie poprzednie zyciowe traumy nie podniosly je na duchu, to jest chyba jasne. Ehhh to tylko moje przypuszczenia..... Przepraszam za brak polskich liter, pisze z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO CHOLERY: na miejscu Markusa staralabym sie najpierw zapewnic ochrone bliskiej mi osobie. Powiedzialabym: ok jak nie chcesz o tym momwic co sie stalo to pogadamy w Polsce. Najpierw zglos sie do szpitala/hotelu/policje, wlacz telefon i czekaj tam po prostu!!! O tym co sie stalo mozna porozmawiac potem/innym razem/albo dopiero w Polsce, a nie "ja musze to miec nagrane"!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolesie sprzedali ja arabom to chyba jasne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO CHOLERY: na miejscu Markusa staralabym sie najpierw zapewnic ochrone bliskiej mi osobie. Powiedzialabym: ok jak nie chcesz o tym momwic co sie stalo to pogadamy w Polsce. Najpierw zglos sie do szpitala/hotelu/policje, wlacz telefon i czekaj tam po prostu!!! O tym co sie stalo mozna porozmawiac potem/innym razem/albo dopiero w Polsce, a nie "ja musze to miec nagrane"!!!!!! X Sluszna racja. Ale obawiam sie ze to zostanie niewyjasnione . Rodzina ufam Rutkowskiemu... A on uwaza ze to samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pewnie samobojstwo i wyjasnione a kolesie beda sprzedawac kolejne polki arabom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ma być ta konwerecja w sparwie Magdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z innej strony... Ma ktos pomysl skad ona miala kase na utrzymanie sie we wroclawiu, zycie na przyjemnym poziomie i takie czeste podroze ? Z pensji kosmetyczki byla w stanie jechac do kenii, egiptu itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura ma ten sam trop co Rutek. I wszystko jasne! :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prokuratura ma ten sam trop co Rutek. I wszystko jasne! :'( x ... ale znowu nie doceniają potęgi internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara w Pana ZZ i sprawiedliwość zostala zg.w.alcona publicznie i pogrzebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potega internetu- zablokuja strone i sie mozecie bujac z waszymi komentarzami nic nie zrobicie sprawa ucichnie dziewczyny dalej beda sprzedawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie to straszne że Egipt nie pozwolił zabrać próbek do polski przy sekcji w egipcie,dlaczego to tak jest ,jakie to prawo o tym decyduje,to nasz obywatel,nasz lekarz powinien mieć prawo zabrać probki bo skad mamy wiedzieć jak dobrze bada Egipt albo czy jest uczciwy czy będzie bronic swoich arabow,a ta probka po przywiezieniu zwlok do polski już będzie gorszej jakości,niby DLACZEGO nie wolno było zabrać probki naszemu lekarzowi z egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dodatkowo tylko Egipt będzie przesluchiwac rezydenta,EWENTUALNIE nasz sledczy może uczestniczyć,i nie wiem czy będzie uczestniczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podali, ze dziewczyna nie miala obrażeń, takze wdadzcie sobie gwałty w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×