Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdechniecie w nieszczęściu

Jesteście same bo jesteście nietolerancyjne, wygodne i leniwe

Polecane posty

Gość gość
gołob obsraniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawiczki pójdą do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła nieprawiczki pójdą do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się o kasę, że autor to stary kawaler w dodatku bez stałego zatrudnienia. Tylko tacy faceci za wszystkie swoje niepowodzenia obwiniają kobiety. Znam wiele szczęsliwych par w których oboje pracują jak i znam wielu starych zgorzknialych kawaleròw mieszkakacych z rodzicami nienawidzących za to kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam że samotna nie jestem. Zawsze miałam wymagania co do facetów i jestem w zwiazku małźenskim od 9 lat. Nigdy nie narzekałam na brak adoracji wręcz przeciwnie. Takze autorze chyba jesteś nieudaczniczek życiowym skoro trafiasz na takie które nie traktuja cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pudło na obu zarzutach, kiepski masz dar zgadywania, polecam nie grać w lotto nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek autor tematu
gość dziś zakład o kase przegrany, wysyłaj te 10tyś kurierem na adres: Jacek Kowalski ul. Powstańców WP 12 m9 63-200 Jarocin albo podaj swój adres i przyjade po kase albo wyśle tam ziomków z mojego gangu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A i dodam że samotna nie jestem.... >>>> temat Ciebie nie dotyczy więc po co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego autor tematu jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor tego tematu
gość dziś nie jest sam, .....następne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie był sam to po 1 Nie psioczylbyś tak na dziewczyny 2 Nie zakładałbyś takich durnych tematów. Jeśli jesteś z kobietą (w co wątpie)i zakładasz takie tematy to 1 Jesteś jakąś p**deczką bo jestes z kobietą która ci nie pasuje(no bo gdyby pasowała i bylbys w szczesliwym zwiazku to bys nie zrzędzil na kobiety) zamiast jej to powiedziec i zakonczyc zwiàzek to żalisz sie na forum. 2 Jestes z nia z braku laku czyli taka troche desperacja nie wazne z kim aby ktos byl. Oczywiscie to tylko net i tutaj mozesz byc kim chcesz np. biznesmenem itp. Wiec hgw czy mowisz prawde z tą pracą i kobieta. Internet wszystko przyjmie. No ale z ciekawosci zobaczymy jak z tego wybrniesz. Jak dlugo jestes w zwiazku i gdzie ja poznales? Jaki masz łączny staz pracy i gdzie obecnie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff dobrze ze nie zrobilam bledu slubu czy innych wymyslow. Uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×