Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdechniecie w nieszczęściu

Jesteście same bo jesteście nietolerancyjne, wygodne i leniwe

Polecane posty

Gość gość
baby to bezmorały dziś To powiedzonko upodobali sobie zwłaszcza gwałciciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to obciągaj psu tępoto i z psem się żeń i rozmnażaj, koorfa że takie debilki ktoś urodził i wychował, co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli masz takie wzorce, to tylko współczuć. Właśnie tacy jak Ty przyczyniają się do upadku Narodu i społeczeństwa, ktoś już ładnie napisał, że to rozpad rodziny jest najbardziej destrukcyjny. A teraz marsz do dziadków, może jeszcze nie jest za późno i opowiedzą Ci, czym są podstawowe wartości w małżeństwie, społeczeństwie i Narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x Jak mają takie rodziny przetrwać jak z taką łatwością wypowiadasz się o zrywaniu podstawy czyli małżeństwie, bez tego ludzie nie żyją "pokoleniami" razem, tylko są rozwody i wszyscy osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie dla tych, którzy tak wjechali na babkę, od twierdzenia, że mąż to nie rodzina. Czy praktykujecie sypianie z rodziną, czy nie? Myślę, że w tym kontekście jest w tym trochę prawdy, że to nie do końca rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby to bezmorały dziś To powiedzonko upodobali sobie zwłaszcza gwałciciele. Zgłoś Gwałciciele nic nie pytają tylko biorą co chcą, idź się lecz, choć raczej ci to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś to obciągaj psu tępoto i z psem się żeń i rozmnażaj, koorfa że takie debilki ktoś urodził i wychował, co za czasy x i tu wypłynęła cała frustracja autora hahahaha. napisała kobieta szczerze że ma wywalone na bycie rozpłodówa i jakies sluby ,że jest szczesliwa sama to nie pasuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się nie wypowiadam z łatwością, to wy to robicie, jakbyś czytał uważniej to miałeś jak byk o społecznym przyzwoleniu na łamanie podstaw, a że sens wypowiedzi sobie dopasowałeś odpowiednio, to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To Ty idź się lecz, jeśli nie wiesz, czym się posługujesz, bo właśnie o to w tym powiedzonku chodzi, że według gwałciciela sama chciała i to jest sens tego powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja wiem, że dla kogoś, dla kogo rodzina to przeżytek nadaję się do utylizacji, ale nie moja wina, że nie rozumiesz prostych spraw. Rodzice, to rodzice, a małżonka wymienisz czy po rozwodzie, czy po jego śmierci, jest na to nawet społeczne przyzwolenie, a rodziców masz jednych, ale tylko współczuć, jeśli rodzice nie mają dla Ciebie wartości, a większą wartość ma małżeństwo, które będzie, albo zaraz się skończy. Po prostu tłumaczę Ci, na czym ta różnica polega, kiedyś rodziny były wielopokoleniowe, a teraz ma się w d****h tych, którym zawdzięcza się wszystko. " Ty nie rozumiesz pojęcia "rodzina". Jak w ogóle można gradować miłość? Jaka jest miara? Czym ty ważysz wartość miłości jeśli twierdzisz że miłość do matki jest ważniejsza od miłości do męża? Czym!? Wiem że pytania które ci zadałem zawierają niezeozumiałe dla ciebie wyrażenia. Użyłem ich celowo. I są one proste. Ale ty ich nie rozumiesz. Biedna. Bardzo biedna kobieto. Pełna pogardy dla swojego męża. Dla człowieka który ci zaufał i związał się z takim głupim ścierwem tak ty DOBOWOLNIE*. *A wiesz dlaczego matka cię urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice właśnie po to wychowują dziecko aby w przyszłości założyło własną. Potem nadal są rodzicami o których należy pamiętać. To są różne rodzaje miłości, inne ale tak samo ważne. Mąż jest rodziną jeśli ktoś myśli inaczej to ma zwyczajne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - kolejna inteligentna inaczej. To że ty sie pier/dolisz wyłącznie z obcymi, nie znaczy że nie można z mężem, który jest PIERWSZY i NAJWAŻNIEJSZYM członkiem rodziny kobiety z którą zawarł związek małżeński. Mówi o tym prawo o dziedziczeniu, całe prawo cywilne. Dla debilek będzie przykład: jeśli umrzesz i twoja mamusia zażyczy sobie żeby cie zakopać, a twój mąż powie żeby cie spalić - to zostaniesz spalona w majestacie prawa. Dotarło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że mamusie takich głupich pitzek (zwane teściowymi) rozwalają rodziny swoich debilnych córek. Bo tak je wychowały - na głupi, debilne pitzki, dla których ojciec był tylko dodatkiem do pustej i najczęściej puszczalskiej mamuśki. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu dobrze zapytał: Sypiasz z rodziną? Bo ja nie, mąż, to mąż, a nie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dzieci też nie rodzina
"mąż to nie rodzina" = tępa suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzieci też nie rodzina dziś Tępa, bo nie chodzi do łóżka z rodziną? Właśnie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna babo, facet nie jest rodzina do ślubu, a potem już jest rodzina, dlatego na teśców mówi się mamo i tato,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC tego
rodzina małżonków staje się rodziną "adopcyjną" tej drugiej strony, tak jest przyjęte, dlatego biorąc ślub bierzesz też rodzine tamtej strony jako swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Z rodziną nie chodzę do łóżka, więc mąż nie jest rodziną, a nie każda teściowa też życzy sobie głupiego mamowania, bo co z niej za matka dla obcej baby? żona syna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumok to określenie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mąż nie rodzina to dzieci też nie, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - w tępocie swojej mylisz pojęcia "rodzina" i "krewni". Baby w tym kraju to coraz głupsze są. Panowie! Pier/dolcie polki, ale żeńcie się z Ukrainkami. Dla nich będziecie rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ukrainkami nie jest kolorowo. Najpierw wszystko fajnie, potem śćiągnie ci swoją rodzinę na łeb a potem sprytnie wygryzą cię z własnego biznesu. Im chodzi tylko o to aby ustawić się w Polsce. Tak jak Polki za granicą, pójdzie na każdy numer kręcąc dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z Pakistankami. Z kimkolwiek, byle nie z tym polackimi coraz głupszymi odrzutami z exportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poprzez więzy krwi? Skoro tamta babka ciągle pisała o rodzicach i dzieciach, to jakim sposobem nie? Wyzywacie, a sami nie myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie łapię, dlaczego tak się oburzyliście? Dla was nawet prostytutka będzie rodziną, a tak wielu z nas traktuje żony, nie oszukujmy się, a dla innych, którzy mają głębsze relacje z rodziną żona/mąż nią nie będzie, bo będzie po prostu żoną/mężem. Co was tak ubodło w tym stwierdzeniu? Co najmniej, jakby was od impotentów wyzywała, a stwierdziła tylko, że rodzina, to rodzina z takimi, a nie innymi relacjami, a małżeństwo to inna, odrębna działka i ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka! Dziewictwo jest najważniejsze w życiu człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego gołob sraaaa na fiutaa ruuuucchhhaaaczaaa nieprawiczka nieczystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×