Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość kamea81
Wizyta o 15.40 a mi już słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Kamea, trzymam kciuki! Daj znać koniecznie po wizycie. Musi byc dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Fressia, gratulacje! tu na forum chyba przewaga poki co dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole ostatnio jakby sie wiecej dziewczynek rodzilo! Jak przegladam aukcje z ubrankami to stanowcza wiekszosc zestawow dla dziewczynek, dla chlopca ciezko cos wylapac fajnego i w cenie ktora nie dorownuje nowym z hipermarketow- przynajmniej w mojej okolicy. Az mi czasem smutno bo takie fajne pajace i sukieneczki na takiego malucha. Maz chyba by mie wydziedziczyl jakby mu syna w rozowe ubrala :-/ Kamea trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa--27.01.- k--? fressia--01.02.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--? Majka001--08.02.--M--Staś kamea--26.02.--?--? Lavina--26.02.--?--? Mar Tuśka--1.02.--?--? KasiaB25--28.02.--?--? Mycha--28.02.--?--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Zas zapomnialam... Fressia gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
fressia - gratulacje dziewczynki. Kamea81- nawet nie wiem co Ci napisać:-( Jesteśmy z Tobą, przesyłam pozytywne fluidy...Musi byc dobrze! Czekamy na wieści po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Fressja, gratulacje dziewczynki Ja też marzę o córeczce ale jeszcze nie znam płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn bardzo chciał brata wiec cieszyłabym się z chłopca, aż mu łzy w oczach stanęły na wiadomość, że druga siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fressia gratuluję :-) u mnie poza synem wszyscy chcieli dziewczynę, a tu chłopak drugi :-) ja się bardzo cieszę mimo iż muszę się pogodzić że nigdy sukienek nie będę kupować ( nie planuje więcej dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fressia gratuluję :-) u mnie poza synem wszyscy chcieli dziewczynę, a tu chłopak drugi :-) ja się bardzo cieszę mimo iż muszę się pogodzić że nigdy sukienek nie będę kupować ( nie planuje więcej dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea81 , ja wiem że będzie dobrze jesteś jeszcze młoda a te statystyki to.... Miałam wczoraj klientke, która urodziła córkę mając 44 lata a jej męża siostra 51 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea81 , ja wiem że będzie dobrze jesteś jeszcze młoda a te statystyki to.... Miałam wczoraj klientke, która urodziła córkę mając 44 lata a jej męża siostra 51 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fressia o joj :) bidulek. Moja cora siostre chciala, byla zniesmaczona ze chlopak bedzie , no ale na moje slowa " nie bedzie ci ciuchow podbierac i branzoletek" sie rozpogodzila. Sproboj moze podziala " bedziesz mial swoj pokoj, a dziewczyny beda musialy sie dzielic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
I zas zapomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Wracam właśnie od lekarza. Na 100% mamy dziewczynkę :) usg na tą porę zupełnie idealne :) przepływ żylny jest już prawidłowy :) mała ma 11cm,waży 116 g. I podczas badania pierwszy raz poczułam jej ruchy :D tak próbowała się bronić przed badaniem rękami i nogami :) popłakałam się na maxa... Ale amniopunkcję lekarka i tak zaleciła zrobić ze względu na nieprawidłową biochemię. Dla mojego spokoju w kolejnych miesiącach - widziała jak bardzo to przeżywam i jake ten stres może wyrządzić szkody. Z nerwów miałam dziś lekkie plamienie, takie brudzenie... :( w drzwiach prawie zemdlałam :( Bez męża nie dałabym rady wejść do gabinetu... Tak że jestem dobrej myśli, płytkę z nagraniem badania będę oglądać chyba w nieskończoność :) Dziękuję za wszystkie dobre myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa--27.01.- k--? fressia--01.02.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--? Majka001--08.02.--M--Staś kamea--23. 02.--K--Majeczka :) Lavina--26.02.--?--? Mar Tuśka--1.02.--?--? KasiaB25--28.02.--?--? Mycha--28.02.--?--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Kamea pieknie, tego testu powinni zabronic! Teraz to dziewczynek na pewno wiecej :D Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Kamea, fantastyczne wieści!!! Lekarze powinni wyraźnie ostrzegać kobiety przed tym testem! zwłaszcza te po 30tym rż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Kamea - super wieści, strasznie się cieszę...Gratulacje dziewczynki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Kamea a mowil ci juz ktos ze sliczne imie wybralas :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę miała córkę to chciałabym jej dać na imię Monika.Tylko nie wiem czy mężowi będzie się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Majka wiem że śliczne ;) synuś wybierał :) będzie Maja Aleksandra :D co do testu pappa dowiedziałam się dziś od lekarki, że nie jest on zbyt dostosowany do naszej populacji kobiet, tu w Polsce. On jest przygotowany pod kobiety w Wielkiej Brytanii. Podobno że powinny być trochę inne parametry dla nas. A tak w ogóle lekarka powiedziała, że refundowany być powinien test nifty, a nie pappa, jako bardziej wiarygodny. No ale niestety NFZ nie zapłaci tyle za jego refundację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea, cudowne wieści! Gratuluję! Zazdroszczę dziewczynki, bardzo liczę na drugą córkę, ale jeszcze musimy poczekać ok 3 tygodni na usg. Najważniejsze, żeby te nasze szkraby były zdrowe. Dziś byłam w laboratorium i przyszła kobietka z dwójką dzieci, z czego jedno było niepełnosprawne. Nie wiem dlaczego, ale jak tylko spojrzałam na to dziecko, to łzy same mi napłynęły do oczu. Z resztą ja ostatnio ciągle mam wilgotne oczy. Oby niedługo mi się odmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka - mam to samo, ufff. Pewnie hormony. Ja 30 września będę mieć USG połówkowe. Ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ja mam podobnie.. ostatnio widziałam młodą mamusię z malutką dziewczynką i tak ślicznie obie wyglądały, że aż się wzruszyłam i zaszkliły mi się oczy :D :D Fressia, ja połówkowe mam 18 września i nie mogę się już doczekać :) Po połówkowym powoli już zacznę kompletować wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Ja chyba malo czula jestem :-/ znaczy mam tylko wyrzuty ze corka cale wakacje przesiedziala w domu, bo ja lezec musze. Wyprawke mam juz cala,wszystkie ubranka do pol roczku, po za kilkoma bluzeczkami. 5 par spiochow( pajacow) na 52 i 6 na 62 i 3x polspiochy, jakies tam rampersy na cieplejsze spacery, chyba starczy. Musze tylko przeliczyc body, ale tez jest ich sporo, tylko nie wiem jakich rozmiarow. Chcialabym skompletowac ciuszki do conajmniej roku, albo i poltorej, przed koncem, by z malym dzieckiem po sklepach nie biegac. Corka byla dosc mala , miala 51 cm, ale czytam ze na niektore dzieci 56 jest za male , Toska z kolei 56 miala stanowczo za duze. Juz sama nie wiem. I zastanawiam sie nad spiworkami, mam dwa, do 6m i do roku, ale czy kolderka bedzie od razu potrzebna? Juz nic nie wiem, jestem glupsza niz w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×