Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Alaa--27.01.- k--? fressia--31.01.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--k--Kaja Majka001--08.02.--M--Staś Mar Tuśka--08.02.--M--Dominik PaulinaNaDiecie---8.02.2018----K---Rozalka lub Aldonka Martuska92--12.02.--K-- Asia kamea--23. 02.--K--Majeczka Lavina--26.02.--?--? Mimma--26.02.--M--? KasiaB25--28.02.--M--? Mycha--28.02.--K--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy i wsparcie. Fajnie, że jesteście. Co do wózka z rmf, to mąż bardzo czeka i ma nadzieję :) Ja jednak wolę urodzić w terminie i nie ryzykować, że dziecko pojawi się za wcześnie. Choć oczywiście decyzja należy do synka, kiedy zechce przyjść na świat. Powiem Wam szczerze, nie chciałabym być pierwszą z nas. Są przecież takie, które mają terminy wcześniejsze od mojego. Ja się nie pcham na początek kolejki :) Ale faktem jest, że za chwilę pojawią się wpisy od szczęśliwych mam, które poród będą miały już za sobą. Zamiast lutówkami, część z nas zostanie styczniówkami :) Cały czas żyję nadzieją, że w środę zrobią mi usg, ktg i łaskawie wypuszczą do domu. Trzymajcie kciuki, oby tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycha,ja mam cukrzycę ciążową i synek 32 tygodniu ważył 2,335 kg. Zoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,w 31 tc. Zoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, aby po porodach dopisać miasta, z których jesteśmy. Może jakieś wspólne spacery, jeśli się okaże, że mamy do siebie blisko? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey mamusie na luty 2018. Czytam Was od poczatku ciaży ale dopiero teraz stwierdziłam że dołacze . Ja mam termin na 27 luty ale juz czuje sie taka duża i zmeczona. I tez dopadaja mnie rozne bóle. Czesto w pachwinach , w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie duzo czasu zostało. U mnie to 2 ciaza. Mam juz synka 6 letniego. Jak Wam ida przygotowania wyprawki ? Macie juz torbe do szpitala spakowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
agiii27--26.02--M--? Dopisuję się teraz bo jakoś to przeoczyłam i jeszcze się nie dopisałam :) Mar Tuśka - trzymamy kciuki! Aż sama jestem ciekawa która pierwsza wyskoczy. Później będziemy czytać która to ma za sobą a która jeszcze się stresuje przed porodem. Czasem tak sobie myślę, że chciała bym mieć to za sobą ale nasza dzidzi ma jeszcze sporo czasu i niech siedzi sobie grzecznie w brzuszku. Gość 11:57 - ja już wyprawkę mam, muszę tylko jeszcze kilka rzeczy dokupić w aptece ale to takie drobiazgi. Dziewczyny jestem ciekawa ile przytyłyście już? Ja 34 tydz i już 15 kg a jeszcze 6 tyg... wydaje mi się, że to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Ja dzisiaj zaczynam 35tc i +7kg na razie ;) a co do tabelki, to chyba moja data trochę się przesunie :) na ostatnim usg z wymiarów termin mi wychodził na 10-12.02,a z główki na 30.01. Mam nadzieję że ten pierwszy będzie realny :D Nie mogę zabrać się za pakowanie torby do szpitala - mam głupie wrażenie że jak się spakuję, to zaraz pojadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatnim usg też mi wyszło, że termin ma się przesunąć na 12.02. A tu proszę, raczej styczeń się zapowiada... Ja już gotowa, wszystko ogarnięte, jeszcze po 18.00 telefon, czy mój wynik jest do odbioru. Po południu zebranie u córki w przedszkolu, torba spakowana, wyprawka gotowa. Co do wagi, to przytyłam prawie 16 kilo. Sporo, w pierwszej ciąży miałam 10,5 na plusie. Ale wtedy miałam rygorystyczną dietę, teraz mogłam sobie pozwolić na więcej i stąd ta nadwyżka. Wierzę, że uda się zrzucić. Zaraz wiosna, spacery i zajęcie przy dwójce maluchów, to nie będzie czasu pomyśleć o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea, ja też odkładałam pakowanie torby, aż nagle musiałam się zmobilizować, bo w perspektywie mam ostatni tydzień, w którym muszę wszystko dopiąć na ostatni guzik. Teraz w nerwach i stresie sprawy spiętrzyły mi się na głowie. Już wiem, że pewne rzeczy trzeba było ogarnąć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Chyba rzeczywiście się zmobilizuję w ten weekend :) nie wiadomo jak to wszystko się potoczy. Przy trzecim to może być ekspres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas12
Hej ja mam termin na 8 luty. CzytaM od dluzszego czasu wasze posty i sie zastanawiam jak piszecie o wadze dziecka. Ja jestem w 36 tyg i dzidzius wazy 2200 g. To nie za wiele prawda? Co nie ktore pisaly ze w 32 tyg taka wage osiagaly ich bobaski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas 12
Martuska i kamea a u was ile waza dzidziusie? Bo z tego co widze mamy te same ( porownywalne) terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Mi został zakup koszuli rozpinanej :/ Poza tym torba spakowana dla mnie i dla maluszka, jeszcze starego muszę spakować bo jedziemy rodzić 80 km do mojego rodzinnego miasta. Ja przybralam jakieś 2 kg (obecnie waze 81 kg) ale wymiotowalam przez jakieś 4 miesiące jak nie wiecej więc to dlatego tak mało. Widać mnie mała konsumuje od środka. Kilogramami się dziewczyny az tak nie przejmujcie, po porodzie zniknie połowa a później jeszcze zejdzie nagromadzona woda Plus nieprzespane noce. Dziewczyny do lata po wybiegach będziemy chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Bobas12 ja mam termin na 8.02 i mała wazy 2700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobas 12, ja nie wiem, ile teraz dokładnie waży mały. USG miałam w 30 tygodniu, więc trochę czasu już minęło. Teraz pewnie mi powiedzą w środę w szpitalu, to będę miała aktualne wiadomości. Ogólnie przez całą ciążę lekarz twierdził, że synek jest z tych mniejszych. Z córką było podobnie, więc nie przejmuję się aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Mi na usg w ostatnim dniu 33tc wyszło że mała waży 2500g.Ale zbytnio się tym nie sugeruję, bo to zazwyczaj nie pokrywa się z rzeczywistą wagą. Lekarz mi powiedział że jak doczekam do 40 tc to mała będzie ważyć ok 4000g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie dopisać? Termin według usg mam na 23 lutego ( od początku sugerowalismy się usg). Moja córka w 31+6 miała 2003g i jesteśmy na 75 centylu. Spakowana już prawie jestem. Muszę tylko biustonosze włożyć, kosmetyki, spodnie od piżamy albo leginsy, bo ja zmarzluch jestem :D laktator biorę i ciuchy na wyjście. Reszta już gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Alaa--27.01.- k--? fressia--31.01.--k--? sabinka1990--08.02.--?--? olivinsand--08.02.--k--Kaja Majka001--08.02.--M--Staś Mar Tuśka--08.02.--M--Dominik PaulinaNaDiecie---8.02.2018----K---Rozalka lub Aldonka Martuska92--12.02.--K-- Asia kamea--23. 02.--K--Majeczka Lady Love--23.02--K--Sofia Valentina Lavina--26.02.--?--? Mimma--26.02.--M--? agiii27--26.02--M--? KasiaB25--28.02.--M--? Mycha--28.02.--K--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
Rzeczywiście sporo nas na 8 luty, ale tylko 5% kobiet rodzi w terminie, więc marne szanse, że urodzimy dokłądnie tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofia Valentina - pieknie to brzmi. My wybierany miedzy Łucją a Marią. Jak czesto macie ktg? Ja znow leze, czuje sie ciezko, napina mi sie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Lady Love - piękne imię. My spodziewamy się chłopca ale imię nadal nie wybrane :/ ciężko wybrać, na dziewczynkę miała bym sporo typów ale z chłopakiem wybieranie coś mi nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas 12
Paulina na diecie - sporo wazy w porownaniu z moim ale pierwsze dziecko tez bylo nie duze. Ja robilam usg we wtorek 9.01. Lekarz powiedzial ze jest wszystko ok takze sie nie przejmuje. Wy juz popakowane a ja jeszcze ciuszkow nie mam przygotowanych :-) ale nie licze na to ze wczesniej cos sie zacznie bo brzuch jest jeszcze wysoko. I dziecko tez. Chociasz w kroku boli jak by napieralo ale to jednak nie to. wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas 12
Aha i odpowiadajac agi27 Ja tez duzo przytylam. 16 kg a tu jeszcze przeciez 4 tygodnie! Niby wszyscy mowia ze nie widac tego po mnie i ze mam maly brzuch ale ja nie wiem skad te kg sie biora. Czlowiek normalnie je i tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) miała być polska wersja Zofia po mojej babci, ale się w urzędzie nie zgodzili ( co jest raczej zrozumiałe, w końcu w Polsce nie mieszkam) A Valentina skradła moje serce, choć mężowi do gustu nie przypadła. Podoba mi się znaczenie obu imion. Ja jeszcze nie miałam ktg :/ W tej ciąży jakoś dziwnie mnie prowadzą.. W poprzedniej było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kg, na wadze u lekarza pokazuje +9, na domowej +11. Teraz pewnie mi się dupa rozrosnie przez to nic nie robienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×