Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikaczupikaczu

zakaochalam sie w mezczyznie ktory boi sie calowac i wyznawac milosc.

Polecane posty

Gość Pikaczupikaczu

Witam, Jestem w bardzo bardzo trudnej sytuacji... Mam 20 lat, dwa lata temu przeprowadzilam sie i zaczelam przypadkiem 'wpadac'na chlopaka ktorego kojarze z podstawowki. Za jakis czas zaczal mi sie bardzo podobac, bo jest juz starszy i bardzo bardzo przystojny..on ma 18 lat. Wtedy mial 17. (tak bardzo mlosy, ale im starszy jest z nim coraz gorzej) otoz... coraz trudniej kocha...mamy kontakt juz prawie rok wiec zaczynamy byc ze soba bardzo szczerzy, kolega niestety ma taki problem ze ma fobie przed calowaniem, a co do wyznawania uczuc ciagle zmienia zdanie np potrafi mi powiedziec ze mu na mnie zalezy doslownie za chwilke spanikuje i odwroci kota ogonem.. wiem tez ze kiedys pewna sziewczyna bardzo bardzo mocno go zranila.. ja dotychczas przed poznaniem jego takze unikalam kontaktow z chlopakami nawet wgl na nich nie patrzylam, takze przez to ze ktos mnei kiedys zdradzil... my naprawde na siebie lecimy..wiem to i bardzo sie rozumiemy... spotykamy sie (o ile on nie zmieni zdania ze musi cos tam np zrobic) czasem sie wymiguje a gdy jest ze mna to widac ze jest podekscytowany i wgl. co robic? sypamy ze soba..mysle ze to nawet nas do siebie zbliza,ze to tak na serio nie tylko kolezenski sex, chyba tylko tak potrafi cos okazac, pod presja podniecenia/... np boi sie moich rodzicow... co robic ja tak bardzo go kocham, ale ta fobie pokonalam jakis czas temu, on niestety nie, a i wspomne takze ze brzydzi mnie gdy ktos sie caluje i nie pocalowalabym nikogo procz neigo..on czasem daje buzi ale z musu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha niezłe prowo, to podczas seksu się nie całujecie nigdzie, tylko szybka penetracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Jakie k***a prowo, no nie tylko male buzi i sie macamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Potem sex normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
hahaha no jo, chlopaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Jak mama jest to jeszcze przyjdzie, jak tata to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Chce mu pomoc, bo wiem, ze kiedys byl inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
:( szkoda, bo nikt mi sie nie podoba, mam wielki dystans do mezczyzn moze przez to ze mam duzo nachalnych kolesi ktorym zalezy i mnie to obrzydza.. chce jego bo jest inny i wyglada jak ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
moj ideal oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce jego bo jest inny i wyglada jak ideal x niunia, ch.j z wygladem, gdy to taka meska p.pa, wyzywi rodzine zdjeciami na instagramie, zapewni ci komfort psychiczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Do prawdziwej miłości to on jeszcze nie dojrzał. Nie kocha Cie.Jedynie fizycznie a to nawet 16-latek potrafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Nie ma instagrama i nie zapewni :) rozumiem eh... a co jak jest gejem? znaczy bardzo bardzo go podniecam..naprawde..ale ma jednego kumpla z ktorym spedza cale dnie i nawet ludzie mowia ze jak takie gejki w dodatku ze tego calowania nie lubie, ale przeciez krecil z innymi laskami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go kuur*a dzisiaj o to zapytam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
w sensie ja :D Nie wpisalam pseudonimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fobie? Ha ha dobre...on Cie nie kocha, nie zależy mu. Raczej spędza z Toba czas z braku laku. Uwierz ze jak znajdzie odpowiednią kobiete i się zakocha to nagle ,,fobia" mu minie, szybko się zwiąże z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
Wiesz...ja napisalam tak jak on to tlumaczy :) a to czy mu w to wierze to inna kwestia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapominacie, że to tylko 18 latek na utrzymaniu starych i licealista. Może się wyrobi z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikaczupikaczu
wlasnie o to mi chodzi. mowie ja 2 lata temu bylam podobna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ci z japy wali i się brzydzi, nie chce ci zrobić przykrości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×