Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Mam na fetyszu włamanie do sąsiadki i podglądanie sklepu:) Po zastanowieniu mogę obiektywnie stwierdzić, że jestem ideałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielnie znosiłam wszystkie Twoje ułomności natury fizycznej. Toczyłam kisiel dzień i noc, a Ty mi teraz mówisz, że jesteś ideałem? Żadnej jazdy na czerwonym świetle, maltretowania jaszczurek, przeklejania cen w sklepach? Tak się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notorycznie przekraczam dozwoloną prędkość:) I zawsze ruszam pierwszy na światłach, z błyskiem szaleństwa w oczach polując na pasjonatów czerwieni, ale tylko jak jeżdżę sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff. A ja jakby kisielu było mi mało, poszłam gadać o polityce. Chyba założę sobie blokadę rodzicielską na to forum. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, o polityce? Dla mnie bez różnicy kto mnie okrada:) Polityk, podobnie jak prostytutka, to charakter, a nie zawód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czasem wkurwiają hasła: obalić, wywalić, zmienić! To jest jeszcze durniejsze niż elektorat obecnej władzy, zwłaszcza gdy brak alternatywy. Wiesz jak jest, chwilę siedziałam na wdechu przekonana o tym, że jesteś ideałem, brak adrenaliny i trach... Po mnie. Nie chce mi się iść do sklepu. Może zjadłabym jakąś odurzoną muchę na uspokojenie, ale też brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego polecam moje stanowisko:) Zlewam wszystkich polityków falistym sikiem i pękam ze śmiechu, gdy niektóre partie nazywają same siebie prawicowymi:) Zamów sobie KFC i duże lody:) Zaraz Ci się humor poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kilka chwil, potem wyląduję na OIOM-ie. ;-) Nie wiem, czy tam mają wifi. Nie jadłam cukru od miesięcy. Ogólnie jestem mało zdyscyplinowana, złośliwi mówią, że jestem hedonistą, ale mam hopla na punkcie jedzenia. :-P x Skoro jesteśmy tu sami, a mnie badanie sprawia większą frajdę niż KFC, to może dasz się zbadać jeszcze trochę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
Czyżby topik, który był świadkiem mojego wizerunkowego awansu (dzięki, ZS ;) wziął i tak szybko upadł? Trochę szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko skonczy skypowe rozmowy na pewno tu sie pojawi znow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet kilka, ale mówienie o nich musiałoby się wiązać z wyzbyciem się najostatniejszych resztek skromności, więc lepiej zmilczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli najostatniejszych to nie ma co. Warto zostawić coś na tzw czarną godzinę. Jak mawiają: "skromność to cnota" a cnota to najbardziej pożądany towar na kafe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromności, cnoto moja ty jesteś jak tlen tyle cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił lub komu kafeterianin powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterianin... Brzmi jak przybysz z obcej planety, na której podszyw Zuzanny Amelii, wyzywa wszystkich od k***sów. Idę. Proszę stawiać się na zdjęcia regularnie, bo inaczej wątki się pomieszają. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stawiam regularnie;) Może nie tyle się, co sobie, a raczej mi w stronie biernej ale to chyba bez różnicy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a raczej mi w stronie biernej" x masz erekcję w stronie biernej? czy po prostu drinki są Ci stawiane przez kochających mniejszościowo, ewentualnie cudzoziemki? bo polskie kobiety chyba tak wyzwolone jeszcze nie są, żeby po barach alkohol facetom kupować ;) (dla ułatwienia zaznaczę, że jedno z tych pytań jest retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygasają światła i słychać jedynie skrzypienie podłogi. Nad wyraz intensywne. Zbyt intensywne na kroki... Bardziej kojarzą się z jakąś powtarzalną czynnością, której częstotliwość zwiększa się z każdą chwilą... Co to może być...? Skrzypienie staje się coraz szybsze i gwałtowniejsze... Ucierasz ciasto?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciasto "się gniecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pralka. Piorę chomika. Niedługo mamy pogrzeb znajomego. Chcieliśmy dobrze wyglądać i mimochodem odwracać uwagę od zwłok. Zwłoki jeszcze za życia mówiły o sobie, że są nieatrakcyjne. Zresztą, może będzie telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×