Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Jestem absolutnie sceptyczna choć w mojej bliskiej rodzinie pewna wróżba się spełniła, a kilak lat wcześniej, w czasie gdy była "wywróżona" nic, kompletnie nic na to nie wskazywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"coś Ty się nagle taki wybredny, czy może wymagający zrobił wobec poziomu tematyczno-merytoryczno-moralnego tego forume?" x Jakie "nagle"?! Topiki o Ma/gdzie (a nie ma z kim) olewam falistym sikiem, te z jednym słowem typu "kocham", "pierdzę", "tęsknię" i podobne popisy elokwencji też, przeprowadzam bardzo intensywną selekcję tematyczną:) A że moralno - merytoryczna nie zawsze dopisuje - cóż, albo nadążają za mną, albo kończą jak purysta;) I znów jestem pod wrażeniem mojej skromności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie też (jestem absolutnie sceptyczna), ale też znam takich którzy (jak wspomniane przez Ciebie osoby wierzą, bo przekonały się na własnej skórze). Piszę szybciej niż myślę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Whisky, nie chodz wiecej do tego gejowskiego klubu" x Żaden klub. Pub dla takich ledwieletnich. Bardziej nawet lesbijski, niż gejowski. Moje dziecko tam bywa. Kurde... Mam nadzieję, że brak zięcia i ten pub, nie mają jakiegoś wspólnego mianownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieję, że brak zięcia i ten pub, nie mają jakiegoś wspólnego mianownika" x Nie panikuj:) Poza tym chyba zgodzisz się ze mną, że dwie kobiety razem wyglądają znacznie estetyczniej niż dwóch facetów w tej samej sytuacji...;) Brrr, aż mnie ciarki przeszły, tamta dziunia chyba jednak rzuciła klątwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będę miał laptopa na łóżku" x zaraz, to przypominające confetti mini obrazki z miną pokerzysty też zagrażają Twojej łóżkowej harmonii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie panikuj" x Nie panikuję. Zdolna jestem przyjąć każdą decyzję. Rozmawiamy swobodnie o takich sprawach, chociaż przyznam szczerze, że pisząc o tym w formie żartu, zamyśliłam się na chwilę. Zostawmy ten temat. a x "Poza tym chyba zgodzisz się ze mną, że dwie kobiety razem wyglądają znacznie estetyczniej niż dwóch facetów w tej samej sytuacji" x Coś tam o szufladach itd. Szczerze? Szczerze to tak, ale jest jedno "ale". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaraz, to przypominające confetti mini obrazki z miną pokerzysty też zagrażają Twojej łóżkowej harmonii?" x Niespodziewani goście w łóżku zazwyczaj zagrażają harmonii tego miejsca!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niespodziewani goście w łóżku zazwyczaj zagrażają harmonii tego miejsca!" x I nie pomagają tłumaczenia typu: "kochanie zobacz co dla nas przygotowałem/mam"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niespodziewani goście w łóżku zazwyczaj zagrażają harmonii tego miejsca!" x wiesz, czasem trzeba może trochę mniej harmonijnie, nierutynowo, niespodziewanie, czyli zaskakująco. No chyba, że już wszystko było, to wtedy rozumiem, że czas na harmonie i wyjadanie sobie z dziubków na stare lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie pomagają tłumaczenia typu: "kochanie zobacz co dla nas przygotowałem/mam"?" x Wiesz... Jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić... Nie związałen się z dziunią;) Takim tłumaczeniem mógłbym się tylko pogrążyć!:) Już chyba lepiej zawołać "kocie, co to jest na łóżku?! Coś Ci się rozsypało?!":classic_cool: Oczywiście będzie mnie podejrzewać o krętactwo (cóż, zna mnie...) ale tylko do momentu gdy spojrzy głęboko w moje niewinne .... oczy i już ją mam;) Dobra, to też słaby plan:D Chyba powiem prawdę, że pies ZNOWU przywlókł coś z podwórka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, czasem trzeba może trochę mniej harmonijnie, nierutynowo, niespodziewanie, czyli zaskakująco. No chyba, że już wszystko było, to wtedy rozumiem, że czas na harmonie i wyjadanie sobie z dziubków na stare lata" x Moje prorocze umiejętności przekonały mnie, że to prowokocja, do tego prawie udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kundel to naprawdę przegina, ja rozumiem, że przynosi wszystko co znajdzie, ale zakopywać to w kołdrę?! Może chce mieć michę w sypialni? Dobra, przećwiczyłem tekst, idę do mojej lwicy;) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbudowałaś napięcie, dawaj to "ale"" x Uwierz, robię wszystko żeby nie budować napięcia. ;-) Zwykłe niedopowiedzenie. Grzeczność. Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwierz, robię wszystko żeby nie budować napięcia. oczko.gif Zwykłe niedopowiedzenie. Grzeczność. Szacunek" x Dzień dobry:) To co z tym "ale"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Dzień dobry Uważam, ze aczkolwiek byłoby bardziej ambitnym słowem do promowania, czy tam lokowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Dzień dobry. No właśnie, co z tym "ale"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×