Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

" A co do zastrzyków, to chyba nie masz na myśli takiego z IGŁĄ?!" x Nie. Mówiłam o zastrzyku gotówki. Już miałam prosić Cię o numer konta, ale stchórzyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to odswiez moja pamiec, (wybacz galopujaca skleroze) na jakim temacie w przeszlosci mialam przyjemnosc cie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boisz sie zastrzykow? I moze dentysty tez?" x Oczywiście, przecież dentyści to psychopaci!;) Znajdują radość w dręczeniu normalnych ludzi, wkładają im w usta ręce, wiertarki, kombinerki itp. Dla realizacji swoich perwersji są nawet skłonni podać znieczulenie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Mówiłam o zastrzyku gotówki. Już miałam prosić Cię o numer konta, ale stchórzyłeś" x Ta, od numeru konta się zaczyna, potem "w zasadzie moglibyśmy mieć wspólne", następnie "zawsze marzyłam o platynowej karcie kredytowej", kolejny etap to "gdzie wydałeś 3.72, dziffkarzu?!", a na koniec "zdecydowanie za mało zarabiasz";) Pewne doświadczenie z kobietami mam...;) Czasami największy zysk to brak straty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mlodszy gremlin zasypial przy borowaniu. A wizyte u dentysty traktuje jak wypad do parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, jak dla mnie mogliśmy zacząć i skończyć na mierzeniu temperatury, ale nie... Tak to jest właśnie z facetami. Zaraz Wam się marzą wspólne konta, chomiki i kołdra. Kombinujecie, mataczycie, a my kobiety jesteśmy zupełnie proste. :-P I może już starczy o tym borowaniu, bo wciąż jestem w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
whiskyzjarmuzu dziś " A co do zastrzyków, to chyba nie masz na myśli takiego z IGŁĄ?!" x Nie. Mówiłam o zastrzyku gotówki. Już miałam prosić Cię o numer konta, ale stchórzyłeś xx Mało_stanowczy dziś Ta, od numeru konta się zaczyna, potem "w zasadzie moglibyśmy mieć wspólne", następnie "zawsze marzyłam o platynowej karcie kredytowej", kolejny etap to "gdzie wydałeś 3.72, dziffkarzu?!", a na koniec "zdecydowanie za mało zarabiasz"oczko.gif Pewne doświadczenie z kobietami mam...oczko.gif Czasami największy zysk to brak stratyusmiech.gif x x I dlatego właśnie lubię Was czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:17 - Hahaha, ja kiedyś też! Może nie tyle zasnąłem, ale drzemkę załapałem:) Nawet miałem spytać czy nie chrapałem, ale było to trochę utrudnione z przyczyn natury technicznej:) Niemniej jednak dentyści to zboczeńcy. A jedyne co ich ratuje to płeć żeńska:classic_cool: Chociaż na rwanie nigdy więcej nie pójdę do kobiety, raz mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Chociaż na rwanie nigdy więcej nie pójdę do kobiety, raz mi wystarczy. x A co Pani zrobiła źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak to jest właśnie z facetami. Zaraz Wam się marzą wspólne konta, chomiki i kołdra. Kombinujecie, mataczycie, a my kobiety jesteśmy zupełnie proste. jezyk.gif I może już starczy o tym borowaniu, bo wciąż jestem w miejscu publicznym". x Przecież chomik zszedł niespodziewanie, coś kręcisz, "prosta" kobieto;) Starczy to jest uwiąd. Oprowadzasz wycieczki po PKiN?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież chomik zszedł niespodziewanie, coś kręcisz, "prosta" kobieto" x Chomik jest jak Lenin. Wszystkie legendy o nim są prawdziwe. Zresztą ja mówiłam o wspólnym chomiku. Tym co go nie planujemy. Będzie się nazywał Wojtek, ale nie powiem Ci po kim. x "Oprowadzasz wycieczki po PKiN?" x Ten w czerwonym, z telefonem w ręku, co to się tak dziwnie do mnie uśmiecha, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomik jest jak Lenin. Wszystkie legendy o nim są prawdziwe. Zresztą ja mówiłam o wspólnym chomiku. Tym co go nie planujemy. Będzie się nazywał Wojtek, ale nie powiem Ci po kim" x Dobrze, że nie Tomasz...;) Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że skoro nieplanowany, czyli z wpadki:) xxx "Ten w czerwonym, z telefonem w ręku, co to się tak dziwnie do mnie uśmiecha, to Ty?" x Przecież wszyscy jesteśmy w czerwonym i każdy szczerzy zęby, ja jestem na wycieczce pierwszych komunistów, czy pierwszej komunii, jakoś tak, taki niski, gruby, łysy, zarośnięty i obsikany;) I chory!;) Ale nasza przewodniczka ma niebieski manicure, zmieniłaś kolor czy to jednak nie Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co Pani zrobiła źle?" x Prawie złamała mi szczękę, robiąc dźwignię dla kombinerek (czy jak to się nazywa) bo nie miała siły w rękach... Przez dobry tydzień miałem ryj spuchnięty i to wcale nie w miejscu rwania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Znaczy - pani miała problem z wyrywaniem. Ja to się nawet za takie rzeczy nie biorę. Ale czasem rwać pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze, że nie Tomasz" x Też brzydko. Może być. :-) x "nieplanowany, czyli z wpadki" x Tak. Konkretnie z wpadki do sklepu zoologicznego. x "Przecież wszyscy jesteśmy w czerwonym" x I wszyscy macie skośne oczy. Przypadek? x "Ale nasza przewodniczka ma niebieski manicure, zmieniłaś kolor czy to jednak nie Ty?" x Nie ja. Ja zawsze mam czerwony, względnie różowy, czasem czarny. Nigdy zielony, niebieski, czy żółty. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, wysłałam dwa maile, jeden do Ciebie i jeden do fetyszysty stóp. Żadne nie odpisało. Pomyliłam adresy? Pan dostał wyznania miłosne i wiersz, a stopy Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Oszukujesz. Ja nic nie dostałam. Od Ciebie. Czekaj... zaproszenie na kawę, wyrzuty za mizerną częstotliwość maili, cisza, serenada, łazienkowe akty, promocyjna oferta na pompkę do penisa... nie, nic od Ciebie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nieee, ja dziś oprowadzam po Pekinie, takim prawdziwym" x Czułem, że ten manicure to clue całej sprawy...;) A już prawie złapałem przewodniczkę za.. ramię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Mało_stanowczy dziś "A co Pani zrobiła źle?" x Prawie złamała mi szczękę, robiąc dźwignię dla kombinerek (czy jak to się nazywa) bo nie miała siły w rękach... Przez dobry tydzień miałem ryj spuchnięty i to wcale nie w miejscu rwaniapechowiec.gif xx Tak właśnie pytam bo sama teżkiedyś byłam u Pani dentystki, ta moja w 10min podała znieczulenie i wyrwała. Dentystka-sadystka z powołania, nie miała najmniejszych zahamowań, szybko i sprawnie. Ty najwidoczniej musiałeś trafić do takiej z dobrym sercem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czułem, że ten manicure to clue całej sprawy...oczko.gif A już prawie złapałem przewodniczkę za.. ramię" x Trzeba było sobie nie żałować. W branży to norma. Klienci mają wliczone w cenę łapanie za...ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też brzydko. Może być" x Nie znasz dowcipu o Tomaszu?:) xxx "Tak. Konkretnie z wpadki do sklepu zoologicznego" x Przecież nasz był od Ruska na bazarze. Tak jak poprzedni, który wyrósł na niedźwiedzia;) xxx I wszyscy macie skośne oczy. Przypadek?" x Wydało się. A myślałem, że pozostanę incognito już na zawsze:) xxx "Nie ja. Ja zawsze mam czerwony, względnie różowy, czasem czarny. Nigdy zielony, niebieski, czy żółty. smutas.gif" x Zielony niekoniecznie, ale niektóre niebieskie są fajne. A pomarańczowy?:) O matko, uświadomiłem sobie, że chyba muszę dać na wstrzymanie. Gadam o lakierach do paznokci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty najwidoczniej musiałeś trafić do takiej z dobrym sercem" x Dlatego od tamtej pory staram się trafiać do facetów:) Niestety z różnym skutkiem i jak na razie tylko jedna była naprawdę bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba było sobie nie żałować. W branży to norma. Klienci mają wliczone w cenę łapanie za...ramię" x Ale ja jestem kierowcą siostry żony dyrektora zakładu - to też się kwalifikuję jako klient do łapania za... ramię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie znasz dowcipu o Tomaszu?" x Znam. "To masz", ale myślałam, że to jakiś przekaz podprogowy i już się prawie cieszyłam. :-P x "Przecież nasz był od Ruska na bazarze. Tak jak poprzedni, który wyrósł na niedźwiedzia" x A prosiłam kupmy z rodowodem. :-O x " A pomarańczowy?" x Tak. :-) x " Gadam o lakierach do paznokci" x Co zrobić jak buty już mamy obgadane... :-( Zgonimy to na Twoją chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaproszenie na kawę, wyrzuty za mizerną częstotliwość maili, cisza, serenada, łazienkowe akty, promocyjna oferta na pompkę do penisa... nie, nic od Ciebie nie mam" x Ej, ja nie dostaję ofert na pompki do penisa! Nawet bez promocji! Myślicie, że usługodawcy stwierdzili, że nie ma czego ratować??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ja jestem kierowcą siostry żony dyrektora zakładu - to też się kwalifikuję jako klient do łapania za... ramię?" x Wtedy nawet za dwa. Jutro znów będę w "naszym" Pekinie i poproszę Mariolkę (zmienniczkę) żeby ze szczegółami opowiedziała mi o tym jak było. No i o tym czy masz długie ręce też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Mało_stanowczy dziś "zaproszenie na kawę, wyrzuty za mizerną częstotliwość maili, cisza, serenada, łazienkowe akty, promocyjna oferta na pompkę do penisa... nie, nic od Ciebie nie mam" x Ej, ja nie dostaję ofert na pompki do penisa! Nawet bez promocji! Myślicie, że usługodawcy stwierdzili, że nie ma czego ratować??pechowiec.gif x E, nie, po prostu zwyczajnie nie potrzebujesz. Sam wiesz najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ej, ja nie dostaję ofert na pompki do penisa! Nawet bez promocji! Myślicie, że usługodawcy stwierdzili, że nie ma czego ratować" x Widocznie nie jesteś targetem. I już prawie zapomniałam o tym, że łysy, niski, obsikany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×