Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość maessy
Czytam wszystkie wypowiedzi i szczerze mowiac niewiele z nich jest logiczna. Czesto bywam w USA i kupuje perfumy w cenach promocyjnych w perfumeriach Douglas oraz Sephora a takze w sieciach sklepow Century 21, Marshall, Daffy’s, Tjmax (sa to wyspecjalizowane outlety, do ktorych trafiaja ubrania, buty, AGD oraz wiele innych rzeczy firmowych produktow). Ceny perfum w tych sklepach ksztaltuja sie od 20 do 50$ (w zaleznosci od pojemnosci i promocji-kilka razy do roku wszystko jest przeceniane ze wzgledu na narodowe swieta). W przeliczeniu na polska walute perfumy te kosztuja od 60 do 150 zl. Wiekszosc kosmetykow sprzedaje wsrod rodziny, znajomych, przyjaciol itd. Niedawno postanowilem sprzedac kilka sztuk na allegro. Wystawilem je zdecydowanie taniej niz wiekszosc sprzedajacych, np. Coco Chanel Mademoiselle edp 100ml i Chanel No.5 edp 100ml za 235 zl. Natomiast ze wszystkich wypowiedzi na tym forum oznacza, ze nie sa to oryginaly, poniwaz cena jest zdecydowanie za niska oraz, ze jestem podejrzanym sprzedajacym, poniewaz dopiero zaczalem sprzedaz (wedlug wiekszosci opinii wierzy sie tylko sprzedajacym z dlugim stazem, a i to nie zawsze albo ze po kilku latach sprzedazy i negatywnych opiniach moglem zmienic mojego nicka). Czy wedlug was, gdybym wystawil perfumy za cene dwukrotnie wyzsza to bylbym bardziej wiarygodny???!! Nonsens. W takim razie wszyscy sprzedajacy powinni sprzedawac perfumy za 300-400 zl i nikt nie podejrzewalby ich o oszustwo. Moj nick na allegro maessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam niedawno perfumy na allegro, niby oryginalne, cena zachęcająca, ale nie przesadnie niska, więc zaufałam i kupiłam... i co? PODRÓBKA!!! Trzymam się więc swojej zaufanej internetowej perfumetii- kremoteka.pl przynajmniej mam pewność że dostane oryginały, choćbym miała dołożyć parę złotych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzz
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, otrzymałem na urodziny 8 bonów upominkowych Douglas każdy po 25 zł. Nie korzystam z tego sklepu a bonów nie można wymienić na gotówkę. Pewnie wiele osób z tego forum korzysta często z perfumerii a ja mogę sprzedać te bony za 185zł (15 zł w kieszeni). Nie jest to dużo ale zawsze coś. Bony nie mają daty ważności i mogą być wykorzystane na terenie całej Polski. Najlepiej wymiana w Szczecinie bo z tego miasta jestem. Proszę o kontakt mailowy, Zależy mi na czasie. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy są oryginalne etc. to można się spotkać w Douglasie i przed kupnem sprawdzić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka_na
Witam wszystkich, od dawna korzystam z Allegro i zakupów w internecie. Wcześniej korzystałam z konta męża, od niedawna mam swoje. Co do uczciwości w sieci, niestety, wszędzie zdarzają się oszuści!!!W "stacjonarnej' perfumerii tez można kupić podróby!! Wszystkich niedowiarków zapraszam na stronę mojej(nowo otwartej) perfumerii, zapewniam w 100% oryginalne produkty, w oryginalnych opakowaniach ,w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. www. twoje-perfumy.com.pl Uczciwość i solidność to dla mnie priorytet!!! A co do dostawy, radzę kupować za pobraniem i z dodatkowa opcją otwarcia przy dostawcy!!!Jest to droższa opcja, ale wiadomo za co się płaci!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ele12
Witam może wyprowadzę kilka osób z błędu co do oryginałów w sklepach i perfumeriach. Prawie rok pracowałam w jednej perfumerii w dużym mieście , która również prowadzi sprzedaż na jednym z dużych portali aukcyjnych Recz wyglądał następująco kupuje cię pewną partie u dystrybutora załóżmy 20 szł na fakturę a 100sz kupowane jest od handlarza (podróbki) Na czym polega machlojka jeżeli ktoś chce paragon czy fakturę to dostaje oryginał a jeżeli nie to podróbę , gdzie najwięcej ich trafia a na portal aukcyjny, po licytacji zadaje się pytanie czy chce paragon lub fakturę zgadnijcie jaka w 99% jest odpowiedz / nie potrzebuję nic / Inna sprawa to taka że bez problemu rozpoznać osobę która wie czego chce i zna się na perfumach, pozostali kupują bo koleżanka ma podobną , żeby była ładna, żeby zapach był leki itp itd to od razu dostaje produkt made in Turcja Na koniec 80% produktów na portalach aukcyjnych to podróbki Jeszcze jedno i proszę mnie tu źle nie zrozumieć , wolę kopic podróbkę które w tej chwili są tak dobre ze nie odbiegają od oryginał za 80 -120 niż wywalić 200 i więcej za rzekomy oryginał i zastanawiać się czy mam oryginał czy dałam się naciągnąć. Pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi udało się znaleźć w sieci perfumerię, która nie tylko sprzedaje oryginalne perfumy, ale i po zaskakująco promocyjnych cenach. Teraz tylko tam zamawiam perfumy, i perfumy w zestawach, a przed świętami będę zamawiała jeszcze więcej, bo wiadomo... święta :) A pisząc o tej perfumerii mam na myśli kokai.pl. Może nazwa nieznana, ale zazwyczaj to, co nieznane oferuje produkty i usługi najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam perfumerię internetową LINTER z Poznania www.linter.com.pl mozliwy odbiór osobisty lub wysyłka kurierem. A jeżeli sprzedawca ma po drodze to dowiezie perfume bez dodatkowych kosztów na terenie miasta. Ceny konkurencyjne dla innych perfumerii, a towar oryginalny - sprawdzony przeze mnie. Przede wszystkim miła obsługa i sprzedawca zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a moze ktos z was mial by ochote wyprobowac perfumy fm ??? nie sa drogie a za to jak dla mnie sa one super i jest bardzo duzo odpowiednikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelia
Sprzedam perfumy - Oryginalne - Zafoliowane - Ceny ze sklepu na opakowaniu - Niskie ceny (120-220zł) - Damskie / Męskie Takie firmy jak np. Gucci, Paco Rabanne, Dior, Lacoste, Jean Paul Gaultier, Nina Ricci, Kenzo, Armani itd. Preferuję odbiór osobisty w Warszawie (Najbezpieczniejszy), ale mogę także wysłać perfumy w paczce. PERFUMY W 100% ORYGINALNE! jak dotad zadowoleni kupujący Interesują Cię jakieś perfumy? Chcesz listę dostępnych perfum? Masz jakieś pytania? Chcesz zobaczyć zdjęcia perfum lub umówić się w Warszawie na obejrzenie i zakup? Daj znać na GG: 7560828 lub na maila ewelka_k@wp.pl pozdrawiam Ewelina : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edtv
Mam zaufanego sprzedawce nazwa zaksia74. Ma nie tylko perfumy :) a ceny... marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupiłam nigdy perfum na allegro i chyba się nie skuszę. Uważam, że to zbyt duże ryzyko i można łatwo stracić pieniądze na podróbkach. Niektóre oferty są faktycznie tak interesujące, że aż podejrzane. A pozytywne opinie wcale mnie nie dziwią. Ludzie często nie widzą różnicy, więc mogą być zadowoleni z tego, że kupili coś "markowego" dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś sama kupowałam na allegro, ale teraz to się zupełnie NIE OPŁACA! :) Niestety, ale zawsze jest ryzyko, że trafi się na podróbę i niestety rzeczywiście podróba się trafia. To raz, a dwa: w sklepach naziemnych jest coraz częściej mnóstwo promocji i perfumy na 100% oryginalne mozna dostać teraz często taniej niż na allegro, a na pewno w cenach konkurencyjnych ;) Np ostatnio kupiłam mężowi w superpharmie 50 ml Ermenigildo Zegna Extreme za 99zł, która normalnie kosztuje dwie stówki ;) Na alegro tez moze bym znalazła po tej cenie, ale w superpharmie przynajmniej mam pewnosc, że jest oryginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąco polecam
super pharme naprawde maja rerwelacyjne perfumy i mozna dostac tanio jak sa promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, we Wrocławiu masz aż cztery superpharmy :D Oto miejsca, gdzie znajdziesz: - Magnolia Park - Park Handlowy Młyn - Park Handlowy Bielany - Wrocław Oławska co do perfumerii.pl to szczerze mówiąc nie wiem, nie korzystałam, ale od jakiegos czasu dalam juz sobie spokoj z internetowym kupowaniem perfumów skoro jest teraz tyle przecen w naziemnych i nie trzeba niczym ryzykowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.27
jeśli macie namiary na perfumerie z tanimi i oryginalnymi perfumami, bądź osobami które takowe załatwić mogą (Warszawa) to prosiłbym o maila z namiarami na: tomy.27@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiensko
A najtańsze oryginalne perfumy w sieci są na www.pachnidelko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiensko
A najtańsze oryginalne perfumy w sieci są na www.pachnidelko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam ORYGINALNE perfumy versace bright crystal na allegro i tusz do rzes lancome hypnose u sprzedajacej protaras1 i nie zapłaciłam fortuny-towar mogłam odebrać osobiście, w sklepie internetowym który znalazłam przez ceneo i miał duzo pozytywnych opinii klientow - ale zapach był zupełnie inny a sklep nie chciał oddac pieniedzy. moim zdaniem trzeba sprawdzac komentarze, pytac o mozliwosc zwrotu jezeli cos bedzie nie tak i nie liczyc ze oryginalne perfumy znajdzie sie za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragrancee
witam mam do sprzedania w hurcie : 32 sztuki hugo boss szary, 100 ml - cena za 32 sztuki 1280 zł ( ZA SZTUKE 40 ZŁ ) 7 SZTUK PACO RABANNE ONE MILION, 100 ML - CENA ZA 7 SZTUK 280 ZŁ PRZY ZAKUPIE HURTOWYM PACO RABBANE I HUGO BOSS GRATIS BLACK CODE ARMANIEGO . CENA CALEGO ZESTAWU 39 SZTUK PERFUM TO 1560 ZŁ ( ZA SZTUKE TO JEDYNE 40 ZŁ ) ZDJECIA MOGE WYSLAC NA MAILA. ODBIOR OSOBISTY W WARSZAWIE LUB WYSYLKA ( PLATNOSC Z GÓRY) PROSZE PISAC NA MAILA : tiramisufashion@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×