Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość Wwwww
Panie Siniarski, Widze, ze tutaj mozna Pana zastac... Na maile brak reakcji, telefonow tez Pan nie odbiera... A co z realizacja zamowien z lipca?? Wciaz czekam na jakas informacje od Pana... Mija 2 miesiac i zadnej reakcji. Zamowienie 569. Licze na szybka reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachowa
I właśnie dlatego - żeby uniknąć przykrych sytuacji i bezowocnego ścigania ludzi, którym zapłaciliśmy za towar, i którego nigdy nie dostaniemy, lepiej kupować perfumy na http://kosmetyki-perfumy.listings.ebay.pl/Perfumy_W0QQfromZR4QQsacatZ26396QQsocmdZListingItemList Sprzedawcy są sprawdzeni, bo za negatywne oceny żegnają się z serwisem i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości serwis interweniuje. Polecam ten sprawdzony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwww
Panie Sinarski, Nie wiem w jaki sposob do Pana dotrzec? Wyslal mi Pan kopie nadania paczki poczta polska, bez podania nadawcy, co wiecej w przypadku, kiedy zamowiona przesylka miala byc dostarczona kurierem. Na moja pytanie dlaczego nie skontaktowal sie Pan ze mna, kiedy decydowal Pan o zmianie warunkow dostawy, juz nie dostalem odpowiedzi. Licze, ze publiczne forum i bardzo negatywne opinie na tymze, skloni Pana do podjecia zdecydowanych krokow w celu zwrocenia naleznej mi kwoty. Chyba, ze ma Pan klientow w glebokim powazaniu. Wysylanie maili oraz telefony nie przynosza zadnego rezultatu. Od zlozenia zamowienia minelo do dzis juz grubo ponad 2 miesiace. Czyzby wybral sie Pan na kolejne wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_911
Witam serdecznie nie polecam zakupu perfum na e-perfumy.pl, czekam na doręcznie perfum już miesiąc, w dodatku nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile i wiadomości, wiadomość mailowa otrzymałam jedynie dwa razy (na 25 wysłanych) i zawierala inforamcje ze przesylka zostanie wyslana biezacego dnia, a potwierdzenie przeslane mailem- do tej pory nie otrzymalam zadnego potwierdzenia wyslania przesylki- nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_911
aaa teraz dopiero zauwazylam ze tych "pozytywnych" opinii jest sporo, chociaz tyle pocieszenia, ze dziele te strate pieniedzy z innymi, czyli widze ze skladanie doniesien na policję niczego nie zmieni :/ piszcie rowniez na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_911
ja pierwsze zamowienie zlozylam 16.09 a ponowilam je 24.09 twierdzi Pan ze wszytskie zamowienia sprzed 27.09 zostaly wyslanie w czwartek 3.09, wiec dla czego do ***** ***** do tej pory nie otrzymalam przeyslki, licze na to, ze chociaz Pana adres jest poprawny bo w ciagu najblizszych dwoch tygodni zamierzam zlozyc Panu wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_911
W dodatku pisze "Pan", ze ze wzgledu na urlopy "pracownikow" przesylka w okresie wakacyjnym moze sie opoznic- znalazlam strone internetowa na ktorej wyraznie napisane jest, ze Pana firma sklada sie tylko z JEDNEGO pracownika (czyli zapewne Pana)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
siniarski, 2 tygodnie minelo i znow sie nie odzywasz? bede sledzil ten temat kretaczu i od razu bede demaskowal twoje klamstwa. agatha_911, radze isc na policje, troche czasu stracisz, ale moze ktos dobierze sie temu oszustowi do tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_911
Mysle, ze to co napisze moze byc pocieszajace dla niektorych-przyszla dzis paczka z perfumami... wiec zgloszenia na policje juz nie podam, ale napewno wiecej u niego nie kupie. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci i szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_mat
Panie Siniarski, minął juz nie jeden czwartek a paczki jak nie było tak nie ma (zamówienie nr 800), więc co się dzieje. Jesli do końca przyszłego tygodnia nie otrzymam perfum, sprawa zostanie zgłoszona na policję. Nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsda
ja kupuję ZAWSZE na strawberrynet.com i przynajmniej mam gwarancję że to oryginały i jest o 30-50% taniej niż w Polsce w perfumeriach. Bardoz duzo sprzedawców na allegro oszukuje wciskając mega kity naiwnym klientkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, też swego czasu nie mogłam się doczekać na przesyłkę z jednego serwisu, w związku z tym też przerzuciłam się na eBay. Mam tam dwóch czy trzech sprawdzonych sprzedawców (i to z zagranicy a okazuje się, że załatwiają sprawy sprawniej i uczciwiej niż nasi przedstawiciele niezbyt znanych perfumerii), zawsze są to produkty oryginalne, zgodne z zamówieniem i... z korzyścią dla portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3004
słuchajcie kupiłam perfumy na allergro od perfumerii 7 escada75ml za 150zl poniewaz nie było to niedaleko pojechałam sprawdzic zwykły sklepik i o dziwo nawet dostalam paragon po zakupie jeśli są to podróbki to sa idealnie zrobione ponieważ porównalam je z perfumami w sephorze jedyna różnice jaką zauważyłam było brak naklejki CD na górze opakowania. zapach jest taki sam mam nadzieje ze są oryginalne a jeśli nie to i tak jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa9991
chcialam zakupic perfumy na www.perfumy-perfumeria.pl czy ktos moze podzielic sie ze mna opinia na temat tego sklepu? bede wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurliTurli
Powiem Ci, że ceny wyglądają normalnie i cały sklep wydaje się wiarygodny. Jednak ja - podobnie jak Miedziana - wolę kupić przez eBay np. oryginalny tester perfum w sporo niższej cenie a zapach utrzymuje się nawet dłużej niż ze "zwykłego" opakowania. Jeszcze nie miałam złych przygód z kupnem podróbki zamiast oryginału, czy jakąś niezgodnością produktu z zamówieniem, czy z oczekiwaniem nie wiadomo ile na przesyłkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Podajcie stronki tych sprawdzonych sprzedawców na eBay-u. Bede wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, Prześledziałam wypowiedzi na tym forum od momentu gdy powstał temat i troszkę załamałam ręce. Rozumiem wszystich szukających każdej możliwości zaoszczędzenia choćby małej sumy na tzw \"dobrze luksusowym\" jakim są perfumy czy kosmetyki. Sama jestem pracownikiem jednego z dużych dystrybutorów w Polsce bardzo selektywnych marek i akurat na zapachy czy pielęgnację nie muszę wydawać pieniędzy, ale śledze cały czas wszystkie portale poświęcone sprzedaży produktów którymi handluje na codzień. Podzielę się z Wami kilkoma spostrzeżeniami: 1. różnica między testerem, próbką a produktem - coś takiego jak \"trwalszy tester\" nie występuje. Byłam w kilku fabrykach w europie, ktore pakują produkty selektywne do sprzedaży, stworzenie osobnej, specjalnej lini produkcyjnej tylko do produkcji testerów to koszt na który nikt, powtarzam NIKT sobie nie pozwala, dodatkowo \"zagęszczanie\" np zapachu, to zmiana i osobna DROGA receptura, która również musi mieć wszystkie atesty i rejestrację jakości za którą są dość drogie opłaty. TESTER, to po prostu produkt bez pudełka!!! z naklejką lub nadrukiem informacyjnym. ta sama historia z PRÓBKAMI. (ale o tym sie wypowiem za chwilkę). 2. cena- jesli od kilku lat jestem wyłącznym dystrybutore (legalnym) na rynku polskim kilku marek i maksymalny rabat na jaki stać firmę i jaki był udzielony któremu kolwiek klientowi wynosił 30% , zatem jakim cudem coś jest tańsze o 50% - 70%? Powiedzcie, kto z Was sprzedał by z zyskiem coś co kupił drożej???.. No właśnie, zatem każdy sklep internetowy (legalny) na którym są wystawione kosmetyki czy perfumy w znacznie zaniżonych cenach nie posiada ich z legalnych źródeł polskiego handlu. Oczywiście zakup w innych krajach ma tu znaczenie przelicznika kursowego i wówczas można kupić coś w takich cenach jak na sklepach bezcłowych, ale .... ŻADEN SKLEP internetowy w Polsce nie kupi od producenta np z Francji produktów na fakturę do sprzedaży w Polsce, gdyś każda z marek ma podpisane umowy kontraktowe na wyłączność i nie pozwoli sobie na to by sprzedać jakiejś firmie paltę zapachu a tym samym naruszyć kontrakt wyłączności z dystrybutorem. A zaden z naszych dystrybutorów w Polsce: selectiv beauty, optimum distribution czy loreal, którzy wiodą prym w produktach selektywnych nie posiada sklepu internetowego. Mam nadzieję że ktoś to zauważył. 3. oryginalność - to chyba jest główny wątek tego forum. Szkoda mi każdego, kto choć raz doznał rozczarowania i wątpliwości co do jakości zakupionego produktu. Opiszę kilka przykładów jakie odkryłam, zdemaskowałam czy odnalazłam na róznego rodzaju aukcjach internetowych i sklepach z których kupuję tylko po to by zdemaskować nieuczciwego klienta. Zazwyczaj interesuję sie tylko markami które dystrybuuje, bo zawsze ciekawa jestem która to z klientek sprzdaje próbki które dostaje za darmo od naszej firmy zamiast wręczać je klientom zainteresowanym zapachem czy kremem. Zdarzyło mi sie już zamknąć kilka gabinetów kosmetycznych które sprzedawały opakowania profesjonalne kremów czy maseczek bez uprzedzania kogokolwiek ze jest to produkt przeznaczony do zabiegu a nie do pielęgnacji domowej. Czy też kupiłam ostatnio kosmetyk profesjonalny, który w środku opakowania miał całkiem inny produkt, eehhhh jakiś zwykly krem glicerynowy zamiast oryginalnego...ale przecież klientka ktora pierwszy raz skupisła sie na taki zakup nie pozna różnicy. Innym razem znalazłam próbki, przeterminowane Próbki!!!, zapachów i kosmetyków, które trafiły na wyprzedaż. Zwracam uwagę na to ze nie wszystkie produkty są hermetycznie i szczelnie zapakowane, nikt na to nie zwraca uwagi. a przecież tak wiele od tego zależy, przecież producent mówi wyrażnie ile po rozszczelnieniu opakowania produkt może być stosowany, a zapach będzie zachowywał jakość marki. Dodatkowo taka próbka o małej pojemności ma tez większe ryzyko zwiazane z przechowywaniem. rozgrzanie małego kremiku w tubce czy saszetce próbkowej traci na jakości produktu. A skad wiecie jak te produkty wystawiane na aukcjach są przechowywane? Zatem podsumowując, ja osobiście odradzam zakupy produktów które mają kontakt z naszym ciałem, skórą poprzez aukcje z małych wyprzedaży czy sklepów. Jeśli cokolwiek jest tańsze od produktu w sklepie o ponad 30%, niech wzbudza wątpliwości bo żaden z dystrybutorów na większe rabaty nie może sobie pozwolić dojąc tym bardziej jeszcze zarobek sprzedającemu, a przecież charytatywnie nikt nie pracuje w tych czasach. Testery to są te same produkty co w pudełkach, mało tego są jeszcze bardziej narażone na złe przechowywanie i szybszą utratę jakości i ważności, zatem nie łapmy sie na to, tym bardziej że tester jest dawany sprzedawcy za darmo, bądz w dużo niższej cenie, a nie dlatego ze jest trwalszy. Uważajmy na próbki kosmetykow, które czasem już dawno są wycofane z obiegu (takie też znalazłam w sieci) i kupujmy po prostu kosmetyki dostosowane do naszych możliwości finansowych. Przecież jest tyle dobrych znacznie tańszych marek na naszym rynku. Ważny jest skład i odpowiedni dobór kosmetyków czy zapachu a nie \"metka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanka
bb54 "Witajcie dziewczyny. Podajcie stronki tych sprawdzonych sprzedawców na eBay-u. Bede wdzięczna. Pozdrawiam" Dobrze jest zwrócić uwagę na to, jak blisko stu procent pozytywnych komentarzy dany sprzedawca jest (w przypadku eBaya oceny są bardziej wiarygodne niż w innych serwisach) i czy jest zarejestrowany jako prywatny sprzedający czy jako sklep - najbezpieczniej chyba kupować u "Supersprzedawców" mających sklep, np. http://cgi.ebay.pl/Prada-Infusion-DIris-50ml-EDP-Spray-BNIB_W0QQitemZ230300480679QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Fragrances_Women_s_Fragrances_PP?hash=item230300480679&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 "Niestety" ciągle w Wielkiej Brytanii kosmetyki są tańsze niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enak78
Jestem kolejnym oszukanym klientem Piotra Siniarskiego i e-zapachów. pl Sprawa kwalifikuje się tylko do zgłoszenia na policje. Ten człowiek to OSZUST !!!! uważajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwww
Panie Siniarski, Widze, ze jesli nie napisze na tym forum, to ignoruje mnie Pan zupelnie. Rzekomo zlozyl Pan reklamacje na Poczcie Polskiej. Minal miesiac i wciaz zalotnie Pan milczy. Cala sprawa ciagnie sie 4 miesiace. Zwala Pan wine na pracownika swej jednoosobowej firmy (sic!). Oczekuje zwrotu naleznych mi pieniedzy. Do tego czasu bede umieszczal niepochlebne opinie o Panu i panskim sklepie E-zapachy.pl. Nie wiem, czy warto dla tych kilkuset zlotych zepsuc sobie opinie?? E-zapachy NIE POLECAM, STANOWCZO ODRADZAM!!Tragedia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_25
polecam wszystkim www.perfumy-perfumeria.pl blyskawiczna(darmowa) przesylka i atrakcyjne ceny a perfumy ok. na allegro kupowalam kilka razy i zawsze podrobka, na e-bay owszem sprzedawcy sprawdzeni towar oryginalny ale niestety trzeba sporo placic za przesylke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe_82
Jaka wysoka cena za przesyłkę? Kosmetyki za granicą są o wiele tańsze, więc nawet jeśli płacisz za przesyłkę 20-30 zł, to i tak wychodzi spoooro korzystniej. A i dość często zdarzają się bezpłatne wysyłki do Polski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2222
Panie Siniarski !!! Widzę , że oszukał pan całą masę osób. Ignorancja- przez pana -klientów nie wyjdzie panu na dobre.Żądam zwrotu pieniędzy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwww
Panie Siniarski, Jakies wiadomosci w mojej sprawie?? Znowu sie przestal Pan odzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonka2211312
Kupiłam perfumy na allegro Calvin Klein Euphoria 100 ml za 149 zł u użytkownika sawik1932 - wysłał perfumę ale to było widoczna podróbka - brak napisu na zatyczce, kiepska jakość flakonu a nawet kolor samego perfumu był inny. Piszę do niego (tym bardziej nie spodziewałam się tego, ze zarzekał się na aukcji jaki to to nie jest oryginał, cena też nie była najniższa) ze wysłał mi podróbkę i żądam oryginału. No i wysłał oryginał, to fakt ale jestem prawie pewna, ze ten allegrowicz - sawik1932 - żeruje na osobach które nie widziały wcześniej oryginału lub kupują perfumy na prezent (przecież nie otworzą pudełka i nie sprawdzą). Uważajcie na niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwww
Panie Siniarski!! Wciaz oczekuje na odpowiedz!! Prosze podac status rzekomej reklamacji, ktora Pan zlozyl na Poczcie Polskiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-oszust
Panie Siniarski, zamówienia 915 jak nie było tak nie ma. Ja się z Panem patyczkować nie mam zamiaru - sprawę zgłosiłam na policji. Nie i wiem czy warto tak sobie młodość marnować i notowanym być. Oczywiście jeśli nie dostanę wyjaśnienia: czyli albo przesyłki zamówionego towaru albo zwrotu gotówki - sprawę skieruję z powództwa karnego. Nie żartuję. Mam w planie jeszcze parę akcji uprzykrzając Panu życie. Co Pan na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2222
Proponuję wszystkim oszukanym przez pana Siniarskiego aby podali sprawę na policję - ja także to jutro zrobię.Trzeba oszustowi uprzykrzyć życie.Widzę , że po moim 878 zamówieniu kolejne osoby są oszukiwane to skandal , że jeszcze ten sklep istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-oszust
Już dawno każdy poszkodowany powinien to zrobić, nie ważna jaka cena zamówienia jeśli nawet 100 zł przemnoży się przez 100 osób wychodzi spora suma... Najważniejsze to po interwencji policji, uokik skierować sprawę do sądu, ściganie przez prokuraturę trochę utrudni mu życie. Do etgo podaję nowy naszego wyłudzacza:791232466 oczywiście nie odbiera. ewentualnie na naszej klasie możecie go zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×